Jump to content
safet susic

Halid Beslic u XL-u

Recommended Posts

[quote name='safet susic' timestamp='1288457839' post='403518']
Hoces li ti na Halida?
[/quote]
neću na halida nisam homos a nije ni on (bar nije bio unazad mjesec dana :) ),a neću ni na koncert halidov, čuli smo se maloprije.........tako da nema potrebe da............ :) ......... Edited by racing/7005/

[quote name='xyz' timestamp='1288457930' post='403519']
koji klinac se ti toliko protivis, ako ti se ne ide nemoj ici i gotovo ... a siguran sam da ce biti puno, tako da ;-)
[/quote]
Ja mozda i odem, rekao sam da necu ali... Znaci navodim da su najmanji problem pare ali je ovo zivo preseravanje s cijenama ja sam bio dvije godine u Sarajevo tamo nisam ni jedne muzike platio preko 15KM.. Jos ne ides u smrad poput XL-a nego u koliko toliko kulturne restorane te diskoteke i clubove...

Dobro je poznata pri jednom gostovanju nesjecam se tacno koga i kad, kad su preko noci digli cijene svih pica, pa se sjetite one nove godine kad su polije 1 izbacili sve goste vani a ljudi unaprijed uplatili pice za citavu noc, pa sad ovo... Po meni nigdje veze ali ko voli nek izvoli..
  • Upvote 1

Općenito nije normalno da se jedan pjevač ili pjevačica bio on halid ili lady gaga plaća po jednom nastupu onoliko koliko prosječnom plaćom u bih zaradi radnik u 10 godina.
Općenito nije normalno ni da se jedan nogometa

meni zao omladinaca koji dok docekaju halida ce vec biti u krevetu u svom slatkom snu heheh :)

ja recemo ne bih isao nisam ljubitelj pjevaca uzivo... tih 20 markica recemo da cjenim jer nijedan pjevac nije vrijedan moje dnevnice radje 10 pivi popijem, a onda je svaka pjesma moja i u desetci :)
  • Upvote 2

safete susicu reci mi molim te, te extra diskoteke i restorane u Sarajevu, da cujem? Edited by xyz

[quote name='xyz' timestamp='1288462721' post='403527']
safete susicu reci mi molim te, te extra diskoteke i restorane u Sarajevu, da cujem?
[/quote]
Ne kazem da su extra al uporedi gostovanje Halida na bazenima i u XL-u... ??

[quote name='safet susic' timestamp='1288463808' post='403528']
Ne kazem da su extra al usporedi gostovanje Halida na bazenima i u XL-u... ??
[/quote]

I ti bazene naziva

[quote name='safet susic' timestamp='1288464422' post='403531']
Ne nazivam nego oni to jesu.. Inace gdje god sta valja u Sarajevu ako vec ne drze problemi Sarajeva onda svakako dolaze a u vecini slucajeva i jedno i drugo..

U svakom slucaju je presmijesno da u ovakvom Cazinu da ulaznica za Halida Beslica bude 20-25KM.. Nebitno...
[/quote]

Kakva elita bolan, ti izgleda nisi nikad u zivotu vidio sta znaci elitan klub

[quote name='racing/7005/' timestamp='1288454788' post='403509']
kao prvo halid ne pjeva za 30000, 20000 ili 40000 km, malo se raspitajte za koliko pjeva,
[b]drugo, cijenu ulaznica nije odredio on (niti određiva, niti je ikad određivao) nego onaj ko ga je pozvao i ko ga poziva,[/b]
treće, to
  • Upvote 2

svako ima svoj ceif i mora ga platiti ako hoce da mu se ispuni, kad sam prije 4godine bio na koncertu Iron Maiden-a nisam zalio 50€ za kartu, tako neko ne zali ni 20 ili vise maraka za halida...svako ima izbor Edited by rockstar

Malo da preokrenem u off-topic...

Ja nebi zalio dati 50 Maraka ili ako hocete eura da cujem ovako nekoga

Njemu netreba ni korg ni yamaha to se odma cuje ima glas samo steta pa nema kontakta i veze ....steta sto ce samo ostati na ovome ....

http://www.youtube.com/watch?v=wCIL_8GD46Q

http://www.youtube.com/watch?v=oKHLJ15GA2g

Citao sam na youtube, da mu se sestra nalazi/la u komi da je u bihacu u bolnici i da je svaka donacija dobro dosla ...neznam kako je sad jer je pisano prije godinu dana ...

[quote name='rockstar' timestamp='1288472137' post='403550']
svako ima svoj ceif i mora ga platiti ako hoce da mu se ispuni, kad sam prije 4godine bio na koncertu Iron Maiden-a nisam zalio 50

[quote name='BeLaY' timestamp='1288497824' post='403583']
druze dje je halid dje je iron maiden :))))
[/quote]
Pa da je Ajron Mejden do

[quote name='BeLaY' timestamp='1288497824' post='403583']
druze dje je halid dje je iron maiden :))))
[/quote]

Halid je neko samo na Balkanu , a Maideni su svjetski popularan band i gdje god da ih dovedes doci ce vise ljudi nego na Halida . U Americi i Europi zarade za 3-4 koncerta onoliko koliko Halid zaradi za 2-3 godine . Ja ti garantujem da na nekoj livadi u Cazinu dovedes Iron Maiden doslo bi ti 20-30 hiljada ljudi sa svih strana svijeta , i platili bi po 100 KM samo kartu . Ako je nekima tesko izdvojiti 20-30 KM za njihovog 'omiljenog' 'pjevaca' slabi su to fanovi . Hocu da kazem da je Halid poznat samo na Balkanu i u nekim inostranima 'mjesnim zajednicama' u kojima zivi nas Bosnjo :D . Halid je niko i nista u svijetu zato hocu da ti pokazem 'dje je halid a dje je iron maiden ' .
  • Upvote 1

[quote name='Angel of Death' timestamp='1288531055' post='403613']
Halid je neko samo na Balkanu , a Maideni su svjetski popularan band i gdje god da ih dovedes doci ce vise ljudi nego na Halida . U Americi i Europi zarade za 3-4 koncerta onoliko koliko Halid zaradi za 2-3 godine . Ja ti garantujem da na nekoj livadi u Cazinu dovedes Iron Maiden doslo bi ti 20-30 hiljada ljudi sa svih strana svijeta , i platili bi po 100 KM samo kartu . Ako je nekima tesko izdvojiti 20-30 KM za njihovog 'omiljenog' 'pjevaca' slabi su to fanovi . Hocu da kazem da je Halid poznat samo na Balkanu i u nekim inostranima 'mjesnim zajednicama' u kojima zivi nas Bosnjo :D . Halid je niko i nista u svijetu zato hocu da ti pokazem 'dje je halid a dje je iron maiden ' .
[/quote]

Bi bi doslo jaro 20-30 hiljada ljudi, znas to bi billa milina za sofere transa imali bi sta vozati, nego da predjem na ove marke, treba u bosni zaraditi oti 100 maraka da bi ih za jednu noc spisko ili bolje receno za jedan papir i ne dobijes citav papir vec na ulazu pola otrgnu, tako da mozes poniti kuci samo jednu polovinu :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Halid nije poznat samo na balkanu vec je vrlo trazen i u ameriki a bogam mogu ti reci i sire, ne mozes bubati napamet a nisi nigdje prosao dalje od bosne (ili hrvatske,srbije..slovenije)

I zato ne mozes pisati da je halid niko i nista... a mislis da nebi bio halid vise poznati "u svijetu" od tvog/ih irona, holivudskim/stranim "zvijezdama" pomazu puno novine, televizije itd... i dok je narod glup zasto da ne nabijaju cijene.
A koliko njih da u dobrotvorne svrhe itd.. ?

Evo npr. ja najvise volim nasu (folk) domacu muziku ona me opusta, dok ima osoba pa slusaju ove budalestine "metalce" sorry al od onoga mene glava samo zaboli em sto se deru i nista neskuzis em sto lupaju glavom ko ludi. :icon_cheesygrin:

Inace ja sam uvijek govorio i govorim mnogi grade karijere na imenu, i nista vise ima vrlo malo oni koji su zasluzno za to sto jesu.

Ima nekoliko osoba koje bi voljeo vidjeti uzivo i kojima skidam kapu za dosadanji ucinak a sve ostalo je .... nebitno

Pozz.

[quote name='111111' timestamp='1288544120' post='403646']
Bi bi doslo jaro 20-30 hiljada ljudi, znas to bi billa milina za sofere transa imali bi sta vozati, nego da predjem na ove marke, treba u bosni zaraditi oti 100 maraka da bi ih za jednu noc spisko ili bolje receno za jedan papir i ne dobijes citav papir vec na ulazu pola otrgnu, tako da mozes poniti kuci samo jednu polovinu :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

[b]Halid nije poznat samo na balkanu vec je vrlo trazen i u ameriki a bogam mogu ti reci i sire, ne mozes bubati napamet a nisi nigdje prosao dalje od bosne (ili hrvatske,srbije..slovenije) [/b]

[b]I zato ne mozes pisati da je halid niko i nista... a mislis da nebi bio halid vise poznati "u svijetu" od tvog/ih irona, holivudskim/stranim "zvijezdama" pomazu puno novine, televizije itd... i dok je narod glup zasto da ne nabijaju cijene.
[/b]
Evo npr. ja najvise volim nasu (folk) domacu muziku ona me opusta,[b] dok ima osoba pa slusaju ove budalestine "metalce" sorry al od onoga mene glava samo zaboli em sto se deru i nista neskuzis em sto lupaju glavom ko ludi.[/b] :icon_cheesygrin:

Inace ja sam uvijek govorio i govorim mnogi grade karijere na imenu, i nista vise ima vrlo malo oni koji su zasluzno za to sto jesu.

Ima nekoliko osoba koje bi voljeo vidjeti uzivo i kojima skidam kapu za dosadanji ucinak a sve ostalo je .... nebitno

Pozz.
[/quote]

Prvo nije u AmerKi vec u Americi :) . Drugo rekao sam ti vec zasto je to tako u svom postu procitaj ga jos jednom . Zato jer su tamo nasi ljudi i ni za sto drugo . A u BiH ja koji nisam amerikanac/britanac i nas na stotine hiljada drugih slusamo Maiden koji dolazi ovdje :D .
Kao to Halidu ne pomazu novine ? Od posranog '

[quote name='111111' timestamp='1288544120' post='403646']

Halid nije poznat samo na balkanu vec je vrlo trazen i u ameriki a bogam mogu ti reci i sire, ne mozes bubati napamet a nisi nigdje prosao dalje od bosne (ili hrvatske,srbije..slovenije)

I zato ne mozes pisati da je halid niko i nista... a mislis da nebi bio halid vise poznati "u svijetu" od tvog/ih irona, holivudskim/stranim "zvijezdama" pomazu puno novine, televizije itd... i dok je narod glup zasto da ne nabijaju cijene.

Evo npr. ja najvise volim nasu (folk) domacu muziku ona me opusta, dok ima osoba pa slusaju ove budalestine "metalce" sorry al od onoga mene glava samo zaboli em sto se deru i nista neskuzis em sto lupaju glavom ko ludi. :icon_cheesygrin:

Pozz.
[/quote]

drug ti ko da si malo nepismen...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='van gogh' timestamp='1288377916' post='403420']
nije to do Halida, to je do organizatora.

nije Halid za diskoteke, Halid je za stadiona. u najmanju ruku za dvorane :an:
[/quote]

i ja mislim da je Halidu mjesto na stadionu a ne u XL-u...ja bi ga stvio umjesto Misimovica za srednjeg ofanzivnog :icon_cheesygrin:
  • Upvote 2

[quote name='Angel of Death' timestamp='1288551992' post='403654']
Prvo nije u AmerKi vec u Americi :) . Drugo rekao sam ti vec zasto je to tako u svom postu procitaj ga jos jednom . Zato jer su tamo nasi ljudi i ni za sto drugo . A u BiH ja koji nisam amerikanac/britanac i nas na stotine hiljada drugih slusamo Maiden koji dolazi ovdje :D .
Kao to Halidu ne pomazu novine ? Od posranog 'žutila' novina Svet pa nadalje svako promovise Halida , onda DM SAT , medija koji su jedni od najpoznatijih na Balkanu itd ... Tako da ta prica pada u vodu sto se tice promovisanja .
Drugo ne deru se , da poslusas nekad kako treba shvatio bi da tu ima i skolovanih pjevaca koji imaju bolji glas od Halida , npr. Ronnie James Dio je za Halida i citav Balkan izmislio pjevanje , o Bruce Dickinsonu da ne govorim . Covjek ima obrazovanje za razliku od svakakvih fufa po estradnoj sceni te je predavao na Harvardu historiju i pjeva u operama . Tako da je vecina metalac i obrazovanija , nije on jedini primjer .
Ne lupaju bez veze , vec na udarac dobosa u ritmu i to se zove headbangin' kao sto vi folkeri imate svoje : razbijanje casa , pucanje iz pistolja , [b]body majice za djecu od 7 godina u pederskim bojama ....[/b]
Znaci da su ovi moji 'sto udaraju glavama i ne znaju pjevati' izgradili karijere na svojoj obrazovanosti , talentu i ljubavi prema muzici , prvenstveno metalu . A tvoji su samo posljedica nekog tiska , izreklamirani idoli ...
[/quote]

Oj sto me nasmija sa tim boldanim, hahahahaha :D

Ne bih se bas sads slozio "kao to Halidu ne pomazu novine". Kad dodje Maiden u blizinu svaka tv zabavna emisija prica o tome, novine pisu o tome, a isto tako i o Halidu. Cinjenica je da vise ljudi ovdje slusa Halida nego Maiden i zbog toga je otvorena TV postaja DM SAT koja ce vise para zaraditi na Halidu nego na Maidenu.

Sta sam htio reci? Zivis na Balkanu - ovdje se slusa domaca muzika.

A sto je šes jedinica rekao da im pomazu mediji to je istina. Vise ce naravno uspjeti bend iz Amerike nego jedan pjevac sa Balkana. Osim jezika, promocije i para - u Americi imas 250 miliona stanovnika na Balkanu deset puta manje.

@Viking - tacno si lud hahahaha ima li ijedan post da neces zajebanciju napisati

[quote name='Angel of Death' timestamp='1288551992' post='403654']
Kao to Halidu ne pomazu novine ? Od posranog 'žutila' novina Svet pa nadalje svako promovise Halida , onda DM SAT , medija koji su jedni od najpoznatijih na Balkanu itd ... Tako da ta prica pada u vodu sto se tice promovisanja .
Drugo ne deru se , da poslusas nekad kako treba shvatio bi da tu ima i skolovanih pjevaca koji imaju bolji glas od Halida , npr. Ronnie James Dio je za Halida i citav Balkan izmislio pjevanje , o Bruce Dickinsonu da ne govorim . Covjek ima obrazovanje za razliku od svakakvih fufa po estradnoj sceni te je predavao na Harvardu historiju i pjeva u operama . Tako da je vecina metalac i obrazovanija , nije on jedini primjer .
Ne lupaju bez veze , vec na udarac dobosa u ritmu i to se zove headbangin' kao sto vi folkeri imate svoje : razbijanje casa , pucanje iz pistolja , body majice za djecu od 7 godina u pederskim bojama ....
Znaci da su ovi moji 'sto udaraju glavama i ne znaju pjevati' izgradili karijere na svojoj obrazovanosti , talentu i ljubavi prema muzici , prvenstveno metalu . A tvoji su samo posljedica nekog tiska , izreklamirani idoli ...
[/quote]

krenem ti staviti plus, pa onda minus, pa plus... tako da necu nista...
Ugl poenta je da se svjetska i regionalna muzika ne moze nikako mjeriti... Bruce Dickinson ima moj respect vec odavno iako ne slusam metal muziku :) ali ako postoji jedan Bruce koji je profesor na univerzitetu, ne mozemo izvrsiti generalizaciju i reci da su svi metalci profesori i ekstra pametni (pitaj kicica o tim premisama i zakljucicama kad budes imao logiku :P). Dalje za to razbijanja casa, pistolji i tih fazona, cista glupost u poredjenju... Na Iron Maiden koncertu sama grupa raszbija gitare koje kostaju po nekoliko desetaka hiljada dolara (to je jedan od primjera, na koji sam ja reagovala kad sam culataj info "koliko se gladnih ljudi moze sa tim parama nahraniti"), oblacenje..hmmm... spomenucu samo famoznu grupu Kiss, nista vise... :D
A sto se tice narodne muzike nemoj osudjivati, pogledaj malo na druge zemlje i njihovu narodnu muziku, nije to samo kod nas, u svim zemljama svijeta je tako.

Ne stajem ni na jednu stranu sto se tice narodnjaka i metalaca, ali nemoj blatiti tudje kad ni tvoje nije tako sjajno :) @Angel isti ti savjet vrijedi i za pravopis :D
  • Upvote 2
  • Downvote 1

[quote name='Daisy' timestamp='1288611768' post='403738']
[b]krenem ti staviti plus, pa onda minus, pa plus... tako da necu nista..[/b].
Ugl poenta je da se svjetska i regionalna muzika ne moze nikako mjeriti... Bruce Dickinson ima moj respect vec odavno iako ne slusam metal muziku :) ali ako postoji jedan Bruce koji je profesor na univerzitetu, ne mozemo izvrsiti generalizaciju i reci da su svi metalci profesori i ekstra pametni (pitaj kicica o tim premisama i zakljucicama kad budes imao logiku :P). Dalje za to razbijanja casa, pistolji i tih fazona, cista glupost u poredjenju... Na Iron Maiden koncertu sama grupa raszbija gitare koje kostaju po nekoliko desetaka hiljada dolara (to je jedan od primjera, na koji sam ja reagovala kad sam culataj info "koliko se gladnih ljudi moze sa tim parama nahraniti"), oblacenje..hmmm... spomenucu samo famoznu grupu Kiss, nista vise... :D
A sto se tice narodne muzike nemoj osudjivati, pogledaj malo na druge zemlje i njihovu narodnu muziku, nije to samo kod nas, u svim zemljama svijeta je tako.

Ne stajem ni na jednu stranu sto se tice narodnjaka i metalaca, ali nemoj blatiti tudje kad ni tvoje nije tako sjajno :) @Angel isti ti savjet vrijedi i za pravopis :D
[/quote]

Eto tebi MINUS da se drugi put ne dvoumi
  • Downvote 3