Jump to content
Daisy

Nova vrsta majmuna

Recommended Posts

veoma je bilo tesko naci ista o ovj vrsti majmuna, kako god ukucam posto nema naziva za tu vrstu, ali ovo sto sam nasao je da zive na prostoru Myanmar, pa onda u udaljenim Himalajskim sumama, al svi se baziraju na mjesto BURMA!!!

uglavnom kako sam iskobinirao ime od kihanja do kise, ispalo je ovo

Snub-Nosed Monkey

[img]http://cache.gawker.com/assets/images/gawker/2010/10/monkey.jpg[/img]

ako uzmemo u obzir da imaju vec zlatne ovakve vrste koje su dosta i slicne ovoj, mislim da je to sila prirode koja natjera svaku vrstu da joj se prilagodi, pa tako i ovu vrstu majmuna, mozda su velika isparavanja tla ili pak je velika vlaga te su im nosni otvori evoluirali u otvore odozgo a kako su jos na drvecu te imaju direktni pristup svjezem zraku ali i kisi isto. Veliki sam ljubitelj zivotinja i zeljan znanja, ali ovo je josh jedan dokaz da nismo upoznali ni pola svoje planete a idemo istrazivati svemir, u svakom slucaju treba zastiti ovu vrstu jer ni kise nisu ko sto su bile, doskoro nas je ubijalo iz tla a sad bi moglo iz zraka!!!

evo primjera Gold Snub-Nosed Monkey
[img]http://farm4.static.flickr.com/3466/3728623409_50a1cb78ae.jpg[/img]

slicni su ali se razlikuju, ovaj novi ima fin šop na glavi, mozda im ove dlake upadaju pa ih to natjerava na kihanje, gledaj kako i izgleda ko da ce kihnuti ko insan kad je prehladjen!!! Edited by PC_DoctorE

najs :) ovaj zadnji nesto poplavio, more biti od muke :P a vidim na ovom podforumu se samo o psima prica, pa reko da malo ubacimo i divljih zivotinja :)

Interesantno je to, ne mora znaciti da nije jos istrazeno sve, ovo je vjerovatno neka novija vrsta koja se nije jos dovoljno razmnozila :) treba biti zasticena :D

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1288279557' post='403186']
veoma je bilo tesko naci ista o ovj vrsti majmuna, kako god ukucam posto nema naziva za tu vrstu, ali ovo sto sam nasao je da zive na prostoru Myanmar, pa onda u udaljenim Himalajskim sumama, al svi se baziraju na mjesto BURMA!!!

uglavnom kako sam iskobinirao ime od kihanja do kise, ispalo je ovo

Snub-Nosed Monkey

[img]http://cache.gawker.com/assets/images/gawker/2010/10/monkey.jpg[/img]
[/quote]

Hahaha,ovaj isti Michael Jackson :D :lol:
  • Upvote 2

Allah zna najbolje za sto je to tako

[quote name='Themanwithoutfear' timestamp='1288292314' post='403225']

Treba li to tebi?
[/quote]

ne razumijem sta se hoce reci sa tim "treba li to tebi"

ovaj plavi previse stavio sjenila a ovaj sa shopom fini jonny bravoo, mislim da je u biti kao i covjek, na zemlju stvorena jedna jedinka, koja se prema geografskom polozaju adaptirala i tako su izrodile mnoge druge vrste ili sorte kako mi to kazemo, sto evolucijom sto mjesanjem, pa tako je i covjek, uzmi jednog covjeka i primoraj ga da zivi u drugacijim uslovima zivota nego sto je rodjen,bice mu tesko, njegovoj djeci lakse a praunucadima ce biti normala, jer ce kroz te god organizam priviknuti dok ce kod potomaka evoluirati te ce razlikovati!!!