Jump to content
la_bella_mafia

Koje Volite Zivotinje???

Recommended Posts

Evo da i ja nesto napisem kad mores pisati sta hoces:
Evo tema koje volite zivotinje mislim koje su vam najdraze?' :D

Pozz.AdmiR

<{POST_SNAPBACK}>

volim pile,kad je jos skroz malo...naravno ne za jesti

Sto se tice zivotinja sve su mi drage, osim svinje, stvarno su ruzne bljak

Edited by auslanderka zauvjek bosanka

svejedno!

Ovako volim piletinu (onu malo vecu) iz frizidera, to je sto se tice jela!
Sto se tice zivotinja sve su mi drage, osim svinje, stvarno su ruzne bljak

<{POST_SNAPBACK}>

fujj ni ja nevolim svinje

Ja znam fakat i planiram sebi, kad tad, kupiti pasce. I upravo je naj ljepsa zivotinja meni Sibirian Husky. Znaci haski..

Edited by auslanderka zauvjek bosanka

Pse: Bosanski tornjak,haski,sarplaninac,vucjak (Imao sam vucjaka 15 g prosle je godine umro zbog starosti :crybaby::cold::() Onda gorile,slonovi lavovi,delfini.

ja volim sve osim muha buha i tih zivotinja napasnih...,uostalom ako to ikako spada medju zivotinje :lol: cak volim i zmije i gustere,a najvise volim mace i cuke posto ih i imam ;) a voljela bih imati koalu ili pandu...a sad trenutno imam majmuna :lol: B)

Meni sibirski tigar izgleda tako mocno, jos sam gledala neku emisiju o covjeku koji uzgaja tigra... Pravo ti adrenalin skoci kad vidis da mu je sapa kolika je covjekova glava, sekunda pa da te nema vise...
Voljela bih ga imati jednog dana :)

mi smo od djetinjstva imali vucijaka, tako da mi je ostala ljubav prema toj pasmini, al' kako nam je veoma brz tempo zivota, otkako je ovaj posljednji uginuo, prije godinu dana, jos nista nismo novo nabavili :(

Joj ja volim cuke i maceeeeeee joj tako su mi sjatkiiiiii mali macici :rolleyes: a onda cuke volim i male cuke al mocnije mi je ono velika dzukela ali ne sa brnjicom nego da ga razmazim da ga ne moram vazda vuci na lancu da nebi koga rastgao :lol:

ja imam macka kod dide i toliko je razmazen jos malo ce ga trebat hranit na kasku :) al nesto u zadnje vrijeme nije prijateljski nastrojen prema meni :lol: a pred avliju nesmije doci ni jedno pasce sve ih rastjera ne znam jel to normalno za macke da tjeraju cuke :blink: al moja to radi :D

Od svih zivatinja najvise volim pse,razne pasmine,bos. tornjak,njemacki ovcar,sarplaninac,njemacka doga itd.
Od dovljih zivotina zmije,skorpioni,divlje macke,vukovi.

ma zakon su psi i macke :)
najzesci su mi vucijaci :) doge i naravno moj rotvajler :)

inace ljudi su oprezni inace se vako malo "zescim" pasminama :S prepanu se i to :S mada ovaj moj josh nikog nije napao :D jes da mu niko i neide haman sem mene :D

inace sam ljubitelj zivotinja, naravno svih :D samo pse ono pravo volim, a odusevljen sam vucjacima...

macke mrzim :D

Ja volim pilice, piletinu :rofl:, ovaj volim pse naravno, i to one sibirske haskije, ono je stvarno super pasmina, nisam ljubitelj gmazova :) !

[quote name='Falcon' post='36661' date='Apr 8 2005, 17:35']Ja ih ne volim, osim u Zooloskom vrtu... iako su mi dragi pauci.[/quote]

Svala cast, bas sam htio napisati da volim pauke ali da su mi najdrazi pilici, i to u kakvom ljutom sosu :icon_cheesygrin:

[quote name='black_lady' post='86642' date='Sep 19 2006, 17:35']Meni sibirski tigar izgleda tako mocno, jos sam gledala neku emisiju o covjeku koji uzgaja tigra... Pravo ti adrenalin skoci kad vidis da mu je sapa kolika je covjekova glava, sekunda pa da te nema vise...
Voljela bih ga imati jednog dana :)[/quote]

Ovo i dalje vrijedi...
Ali je malo :D divlje i nemoguce za posjedovati...
Pa mi je druga na listi obicna mala maca, tako su umiljate, lijepe i ono najvaznije ciste...
Love cats...

hmm najvise volim majmune i delfine :D