Jump to content
sotss

Zasto ne treba vjerovati u horoskop i razna prorocanstva

Recommended Posts

Po meni: ako imamo 12 horoskopskih znakova,da li to treba znaciti da je svaki dvanaesti covjek isti. NE,mislim da je komplikovanije...
  • Upvote 1

zanimljivo razmisljanje ... a zsto mislis da isti horoskopski znakovi odredjuju da i isti ljudi moraju biti ... jer ako se drzis svoje logike horskopski znak pokriva 30 dana u mjesecu ... onda bi svaki 365 covjek bio isti ...

Zasto ne treba ? Zato sto ce u 10 razlicitih novina pisati razlicito za svaki horoskopski znak : ) to je dovoljno..

[quote name='lucky' date='20 October 2010 - 16:53 ' timestamp='1287586432' post='401979']
zanimljivo razmisljanje ... a zsto mislis da isti horoskopski znakovi odredjuju da i isti ljudi moraju biti ... jer ako se drzis svoje logike horskopski znak pokriva 30 dana u mjesecu ... onda bi svaki 365 covjek bio isti ...
[/quote]

uzimajuci u obzir i podznake ispada 144 razkicita covjeka... ali horoskopski znakovi ne pokrivaju sve osobine ljudske licnosti tako da ne bude to bas tako jednostavno :D
  • Upvote 1

uzmite u obzir i planete, kako vladaju u toku godine, i koja planeta koje godine predsjedava :D
  • Upvote 1

iz cistog razloga zato sto se krsi s logikom i zato sto nema smisla. Jucer citam da ce me zeludac boljeti a ja zdrava kao dren. Naizad kako ce to sve biti tacno? Dok oni skontaju te sve planete, pa orbite, pa zvijezde, pa ima tu jos racunanja, normalno da ce pogrijesti negdje. A posto je to sve povezano sve ce usrati. Ipak gore su mi lancane poruke od horoskopa.
  • Upvote 1

zamisli situaciju citas horoskop pise danas ces se posvadjati sa najboljom prijateljicom i bom dodje ona i kaze jesil cula ona ta i ta pobjegla od cojka ti ni dvi ni tri posaljes je ravno u 3PM i tako se posvadjate da je to juce bilo to bi bio obican trac uz kafu

miss hyde naravno da ce te zaboliti zeludac ne sikiraj se nista

ima cigance za zlatnim zubom koje pogadja buducnost al nikako da pogodi proslost

a Nostradamusova proročanstva???[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[quote name='divlji_andjeo' date='20 October 2010 - 20:59 ' timestamp='1287604794' post='402044']
uzmite u obzir i planete, kako vladaju u toku godine, i koja planeta koje godine predsjedava :D
[/quote]

treba uzeti u obzir državljanstvo i iz kojeg enetiteta dolazi osoba :) onda ispadne oko 5000 različitih osoba :D

Ne vjerujem, jer recimo nema nikakve sanse da se ljudima koji su isti horoskopsi znak, taj neki dan dese iste stvari...i tako te slicne stvari....

To je kao gledanje u solju kafe, nesto pogode, ali vecinu slazu....:D

Glup je horoskop, a va

vizios za to se onda otvara natalna karta :D

ne vjerujem u horoskop i ne citam ga nikad :)

Prorocanstva i slicna sranja su samo filmska propaganda nastala na velikom uspjehu ljudi koji su zapoceli takve gluposti, a naravno, ljudi su glupi pa tvrde da ce 2012. godine biti sudnji dan! WOW

Mislim da maje nemaju pojma, BABA VANGA RULES!

Šta vi sad hoćete reći? I da vidoviti Milan laže? No way!!! :D
Šta je sljedeće,da djed mraz ne postoji? Da je lady Gaga muško? :D
  • Upvote 1

sotss ti si vako malo čudna mi lik, izgleda

[quote name='VIZIOS' date='21 October 2010 - 19:35 ' timestamp='1287682536' post='402154']
sotss ti si vako malo čudna mi lik, izgleda

ja kad citam jutarnje novine obavezno prvo horoskop procitam ...ako ne valja ne idem raditi taj dan :icon_cheesygrin:

[quote name='Malina' date='21 October 2010 - 14:58 ' timestamp='1287669536' post='402126']

[quote name='MissHyde' date='23 October 2010 - 00:50 ' timestamp='1287787829' post='402347']
Izvini Malino, ali ne postoji djed mraz, Lady Gaga je hermafrodit. Za Milana nijesam sigurna. I moram ti reci: There is no Easter Bunny, and no Tooth Fairy. Ja sam bila sokirana kad sam cula. :********
[/quote]
Ja tebi ni

[quote name='MissHyde' date='23 October 2010 - 00:50 ' timestamp='1287787829' post='402347']
Izvini Malino, ali ne postoji djed mraz, Lady Gaga je hermafrodit. Za Milana nijesam sigurna. I moram ti reci: There is no Easter Bunny, and no Tooth Fairy. Ja sam bila sokirana kad sam cula. :********
[/quote]
djed mraz postoji i ja sam nekad bio djed mraz moje postojanje je postojanje, znaci da je prerverzno paliti se na lady gagu uuuuuuuuu

ima horoskop grupa i tacni su pravo dobro pjevaju