Jump to content
Amren

Koji horoskopski znaci najlakse podnose prekid ljubavne veze?

Recommended Posts

[size="2"]OVAN (21. mart - 20. april)[/size] [size="2"]
Pati puno više i duže nego što će to ikada pokazati. Na prvi pogled pripadniciovog znaka izgledaju kao da im nije stalo i da uopšte ne osećaju ljubavni bol,ali istina je da pate neizmerno i beskonačno. Povući će se u sebe i samo ćeretkima pokazati kako se osećaju.
Kako će preboleti: Kada prođe „drama" hrabro će krenuti u nove pobede, jer -zašto bi zbog jedne propale veze pustili da život prolazi?!

BIK (21. april - 20. maj)
Ceni mir i udobnost duge veze. Pravi Bikovi dobro će razmisliti pre nego štoodluče prekinu odnos sa partnerom. Ako postoji i najmanja sitnica koja je možeodržati vezu u životu, sigurno se neće odlučiti na prekid.
Kako će preboleti: Ako se desi najgore vrlo brzo će „uletiti" u novu vezu ukojoj će na silu stvoriti sklad i harmoniju.

BLIZANAC (21. maj - 20. jun)[/size] [size="2"]
Oni od svih znakova najlakše podnose prekid ljubavne veze. Koliko god pričajuda im je teško, oni poseduju sposobnost da brzo zaborave ružne stvari koje suim se događale.
Kako će preboleti: Vrlo brzo nakon prekida pravog Blizanca pronaći ćete kakoosvaja neku novu simpatiju!

RAK (21. jun - 22. jul)[/size] [size="2"]
Oplakuje i žali zbog prekida iskreno i dugo. Kada se raspadne veza, Rak imaosećaj da se raspao celi njegov svet koji više nikada neće moći da sastavi.
Kako će preboleti: Jedino što može da mu olakša patnju je nova simpatija kojaće pokazati razumevanje za stanje njegove duše. Bez obzira koliko prekid biobolan, nikada neće oprostiti neveru.

LAV (23. jul - 22. avgust)
Teško pokazuje osećanja, tako da vam sigurno neće pokazati koliko ste gapovredili, jer bi to za jednog Lava značilo manjak samopoštovanja. Taština jeono što najteže leči, pa kada osete da je kraj blizu, ishitreno će da ostavepartnera samo zato da im se ne bi dogodilo da oni budu ostavljeni.
Kako će preboleti: Nisu zlopamtila tako da im loša iskustva neće uništiti veruu ljubav. Oporaviće se kada nahrane svoju sujetu.

DEVICA (23. avgust - 22. septembar)[/size] [size="2"]
Nisu jako emotivne, ali se čvrsto vežu za ljude i to je razlog zašto teškopodnose prekide. Raspad veze doživljavaju kao da im se srušila kula koju sudugo gradili. Promenu životnog prostora i kruga Device doživljavaju kao ličnineuspeh.[/size] [size="2"]
Kako će preboleti: Proćiće malo vremena, a Devica će sabrati svoje misli,složiti kockice i nastaviti dalje. Rutina je ono što pripadnike ovog znakavraća u život.

VAGA (23. septembar - 22. oktobar)
Vole harmoničan odnos bez svađa tako da će, kad osete da su stvari izmaklekontroli, sami prekinuti vezu. Ovaj znak voli da uživa, pa ljubavni odnos imasmisla jedino dok je pun užitaka.
Kako će preboleti: Karakteristično za Vage, posebno muške, je strast zakoketiranjem, pa se često nađu u ljubavnim iskušenjima. To je ono što će ihvratiti na kolosek.

ŠKORPIJA(23. oktobar - 22. novembar)
Vrlo teško i bolno preživljava prekide. Vreme provode u analiziranju veze ne bili na vreme otkrili poteškoće koje bi mogle da ugroze njihov partnerski odnos.Škorpija nikada neće sebe optužiti za probleme, uvek je kriva ona druga strana.[/size] [size="2"]
Kako će preboleti: Prikrivaće osećanja, praviće šale na svoj račun, dok će usebi patiti. Posle ljubavnog brodoloma, nije isključeno ni da se nikad više neoporavi.[/size] [size="2"]

STRELAC (23. novembar - 21. decembar)[/size] [size="2"]
Lako preživljavaju prekide iako se na prvi pogled čini da padaju u depresiju izkoje nema povratka. Oni, ipak, pre svega misle na svoju sreću, pa će malo komedopustiti da ih povredi.
Kako će preboleti: Užasno su egocentrični, pa ako ih voljena osoba ostavi, moguda postanu pravi gnjavator koji će hteti da obnovi vezu po svaku cenu.

JARAC (22. decembar - 19. januar)
Stidljivi su i vrlo teško pronalaze partnera. Kada im se to jednom dogodi,teško da će raskinuti postojeću vezu. Kada se to ipak dogodi teško da će sabilo kime podeliti svoju tugu. Radije svoje krize rešavaju u tišini svoje sobe.[/size] [size="2"]
Kako će preboleti: Osamiće se i razmisliti o svemu. Kada se oporave bićespremni za nove životne izazove.

VODOLIJA (20. januar - 18. februar)[/size] [size="2"]
Raskid ih navodi da dugo analiziraju propale veze, ali sagledaće je iz svihuglova i prihvatiti svoj deo krivice. Vodolije veoma teško zaboravljaju, panisu baš skloni opraštanju iako to nikada neće priznati.
Kako će preboleti: Vreme leči sve je izreka stvorena za pripadnike ovog znaka.

RIBA (19. februar - 20. mart)
Kada je kraj ljubavi, onda je sve palo u vodu. Posle raskida za Ribe sledi dugorazdoblje prihvatanja novonastale situacaije i ideje da su napuštene. Zatimsledi dugo razdoblje plakanja u društvu srodne duše koja će im pružiti rame zaplakanje.[/size] [size="2"]
Kako će preboleti: Sa prijateljima će provesti sate i sate u razgovorima opropaloj ljubavi.[/size] [size="2"]

Pronadjite se :D Sta mislite koliko je ovo tacno?[/size]

[size="4"][size=2]
[/size][/size]

Nisam neki pobornik horoskopa,ali mene je sve tačno,od riječi do riječi. :) Ja sam bik. :D
A evo vidim da je i mom dragom pogođeno sve,tipična vaga. :)

[quote name='Amren' date='18 October 2010 - 17:59 ' timestamp='1287417560' post='401687']

VAGA (23. septembar - 22. oktobar)
Vole harmoničan odnos bez svađa tako da će, kad osete da su stvari izmakle kontroli, sami prekinuti vezu. Ovaj znak voli da u

BLIZANAC (21. maj - 20. jun)
Oni od svih znakova najlak

[quote name='lucky' date='18 October 2010 - 18:03 ' timestamp='1287417817' post='401690']
nemam pojma jel ovo istina ... :P

al nije ni daleko od istine za to da volim da uzivam ... :icon_cheesygrin:
[/quote]

Bice da jest i ja sam vaga...:D

Ne znam, ali cini mi se da tako nekako...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

Kada je kraj ljubavi, onda je sve palo u vodu. Posle raskida za Ribe sledi dugorazdoblje prihvatanja novonastale situacaije i ideje da su napu

[quote name='Daisy' date='18 October 2010 - 18:25 ' timestamp='1287419153' post='401705']
Kada je kraj ljubavi, onda je sve palo u vodu. Posle raskida za Ribe sledi dugorazdoblje prihvatanja novonastale situacaije i ideje da su napu
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='18 October 2010 - 18:35 ' timestamp='1287419703' post='401708']
moze biti da te tvoji nisu na vrijeme upisali ... :icon_cheesygrin:
[/quote]

pa da to je tako islo u tvoje doba jelde? dijete se rodi i onda se upise nakon godinu dana :D :P

od 500 miliona ljudi nekog ce potrefiti :icon_cheesygrin: ...poslije pomfrita horoskop je najveca prevara nase sadasnjice

[quote name='viking' date='18 October 2010 - 18:38 ' timestamp='1287419880' post='401710']
od 500 miliona ljudi nekog ce potrefiti :icon_cheesygrin: ...poslije [b]pomfrita [/b]horoskop je najveca prevara nase sadasnjice
[/quote]

hej ne diraj mi pomfrit, uhh sad bi mogla jedan iz McD smazati :D

[quote name='Daisy' date='18 October 2010 - 18:42 ' timestamp='1287420177' post='401711']
hej ne diraj mi pomfrit, uhh sad bi mogla jedan iz McD smazati :D
[/quote]

a vamo se kaze kao se ne vecera hahah

[quote name='hacy' date='18 October 2010 - 18:45 ' timestamp='1287420338' post='401712']
a vamo se kaze kao se ne vecera hahah
[/quote]

mogla smazati i evo upravo mazem pomfrit su dvije razlicite stvari :D

Djevica ;D Huh dobro rekose xD

[quote name='Daisy' date='18 October 2010 - 18:25 ' timestamp='1287419153' post='401705']

[quote name='Malina' date='18 October 2010 - 21:05 ' timestamp='1287428731' post='401726']
Jo

[quote name='ljubičica' date='19 October 2010 - 08:01 ' timestamp='1287468098' post='401756']
sad sve junaci niko ne plače
[/quote]

Ovi koji placu ne javljaju se :D

[quote name='Daisy' date='19 October 2010 - 09:53 ' timestamp='1287478404' post='401775']
Ovi koji placu ne javljaju se :D
[/quote]

Sa malim zakasnjenjem se javljam. Morao sam prvo da otplacem malo, pa potom da mi se suze presuse,....pa... Ma trazi to vremena :D A ja kao tipican predstavnik svoga horoskopskog znaka: sve to 'odradim' u tisini i povuceno. Jest da je boljelo, al' neka- proslo me vec. :) Edited by Punisher