Jump to content
Dobar_Los_Zao

Zasto pokazujemo ljubav na netu

Recommended Posts

To je postao glavni hit voljeti se javno na fajsu, forumima, jednostavno zelimo da drugi vide da se volimo...

Neka potreba da nas drugi vide ili... ?
  • Upvote 1

Ma ljudi se vole, sve je bajno i krasno, a dok okrenes ledja rado bi te maknuo s lica zemlje...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Smatram ako neko nekog voli nemoj to pokazivati po fb pokazi mi to, da znam i vidim...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='Daisy' date='15 October 2010 - 10:49 ' timestamp='1287132586' post='401181']
[b]zato sto imamo potrebu! [/b]:) kome se ne svidja nek ne cita :P
[/quote]

to me zanima... meni nesmeta... ali malo proucavam ljudskke navike ...

Kakva je to potreba?

[quote name='Daisy' date='15 October 2010 - 12:08 ' timestamp='1287137323' post='401189']
sta si ti to sad psiholog postao? :P

nisam ni mislila nista lose kad sam napisala kome se ne svidja nek ne cita :)

eto malo sam razmislila o tome zasto imam potrebu da napisem nesto fino na fb ili forumu i skontala da nema nikakve veze sa javnoscu nego jednostavno sa tim da ce mu izazvati osmjeh na licu kada vidi moj post :) nije to samo do javnih izjava ljubavi (bar ne kod mene) takve su i poruke i mailovi i pp-ovi :)
[/quote]

eto ti plus.... :P

Mozda dobar način da se u

[quote name='Daisy' date='15 October 2010 - 12:08 ' timestamp='1287137323' post='401189']

eto malo sam razmislila o tome zasto imam potrebu da napisem nesto fino na fb ili forumu i skontala da nema nikakve veze sa javnoscu nego jednostavno sa tim da ce mu izazvati osmjeh na licu kada vidi moj post :) nije to samo do javnih izjava ljubavi (bar ne kod mene) takve su i poruke i mailovi i pp-ovi :)
[/quote]

E ovo mi se svidja, kad nesto sladunjavo napisem, nije zbog drugih vec zbog mene i meni drage osobe, da izmamim osmjeh sa srca, onako iskren...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

@Malina tako je ljubavi se ne treba stidjeti, dovoljan je jedan pogled na tebe i tvoj post i skontas koliko ti ljubavi dajes i primas...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='Amren' date='15 October 2010 - 11:48 ' timestamp='1287139692' post='401195']
E ovo mi se svidja, kad nesto sladunjavo napisem, nije zbog drugih vec zbog mene i [b]meni drage osobe, da izmamim osmjeh sa srca, onako iskren[/b]...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

@Malina tako je ljubavi se ne treba stidjeti, dovoljan je jedan pogled na tebe i tvoj post i skontas koliko ti ljubavi dajes i primas...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]
Potpuno se slazem sa ovim boldovanim, Amren. I na eglen kutiji ili preko chata i posta je to moguce- pa sto da ne?! Osoba koja mi se svidja iz onih ili ovih razloga zasluzuje da joj posaljem neki emotions. Meni cini posebno zadovoljstvo vidjeti nekog sa foruma da je nasmijan ili oraspolozen mojim postom. Rado cu mu poslati smjesak :D Mada mi se zna desiti da umjesto toga posaljem ' :icon_cheesygrin: " sto moze izazvati pogresne zakljucke. Ali, tada bude vec kasno. Edited by Punisher

prvo da te pohvalim za ovu temu..svaka cast..ono sto me iritira je svakodnevno izljevanje ''ljubavi i prijateljstva'' na netu,iako te osobe mozda nemaju 3 zajednicke teme...
  • Upvote 1

fb,forumi, twitter i ostalo su javni servisi, i mislim da preveliko neko iznosenje nekog privatluka nije dobro!
cakstovise...

ako vec stedis na porukama, i pozivima, mislim bezveze...

mene vise razveseli poziv ili sms od drage osobe, nego na fb kad procitam...

nekako mi je to too much, ti izljevi emocija preko neta, cakstovise, ogavni su mi...

i mislim da je to potreba da pokazemo svijetu da imamo nekog koga volimo i ko nas voli, a to ustvari i nije bitno, da cijeli svijet zna... mislim, to je nesto izmedju vas dvoje i uzeg kruga ljudi...
ili je to potreba da se onim jadnicima sto ih niko ne voli, i koji nikog ne vole samo izvlaci mast...
ne znam, meni se ne svidja ta potreba...

[/quote]

moro sam ti dati minus da sklonim onu zvijezdicu sa ,,popularna poruka,, :icon_cheesygrin: ...sto se tice same teme tu nemam nista reci :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

ja to ne radim,moj dragi i ja ne krijemo svoju ljubav ali vala ni ne pisemo svasta po netu,ko nas zna,zna da smo skupa,da se volimo,a ko nas ne zna nemora ni znati....nemamo ni profile na fb tako da niko ni moze cackat po nama,a ni petljat se a znam puno slucajeva gdje zbog fb parovi imaju problema,ljudi namjerno svasta pisu samo da posvadjaju nekoga iz ljubomore il zbog cega vec...

[quote name='zwrka' date='22 October 2010 - 00:19 ' timestamp='1287699566' post='402203']
ja to ne radim,moj dragi i ja ne krijemo svoju ljubav ali vala ni ne pisemo svasta po netu,ko nas zna,zna da smo skupa,da se volimo,a ko nas ne zna nemora ni znati....nemamo ni profile na fb tako da niko ni moze cackat po nama,a ni petljat se a z[b]nam puno slucajeva gdje zbog fb parovi imaju problema,ljudi namjerno svasta pisu samo da posvadjaju nekoga iz ljubomore il zbog cega vec...[/b]
[/quote]
Meni ovo nije jasno nikako?
Za

[quote name='Malina' date='22 October 2010 - 00:25 ' timestamp='1287699910' post='402204']
Meni ovo nije jasno nikako?
Za

[quote name='Daisy' date='24 October 2010 - 12:00 ' timestamp='1287914434' post='402488']
posto moj momak prihvata svakog na fb kao prijatelja, desi se neka ovakva scena, ali to nije vrijedno spomena nikako.. gluposti :D
nek nema scena u stvarnom zivotu, to je vazno :D
[/quote]
hahahaha,tako je i moj prihvatao sve,dok nije naivan skontao kako ljudi imaju fake profile,kao npr. njegova biv

te cure sto stavljaju svakakave slike su fenomen :)