Jump to content
Malina

Ljubav,ta divna ljubav...

Vjerujete li u ljubav?  

16 members have voted

1. 1. Da li vjerujete u ljubav?

• Da,uvijek :)
    • Ne,razočaran/a sam
    • Vjerujem samo u zaljubljenost

Recommended Posts

[quote name='sof1a' date='13 October 2010 - 15:28 ' timestamp='1286976505' post='400956']
@Selma90 i @Malina za

Ljubav pobjeđu je sve, ja takođe vjerujem u ljubav

Ljubav ja od svih strasti najjača,ta istovremeno napada srce,glavu i razum

Ljubav je stvaran izvod iz svih strasti odjednom

Ljubav nema godina, ona se uvijek rađa

Ljubav je (ali iskrena ) lijepa i ima vi

Lijepo je biti zaljubljen a pogotovo je ljepse nekog voljeti. Zaljubljenost te obuzme svega i prozme ti cijelo tijelo nekim neopisivim osjecajem. Ljubav, ona iskrena, ne traje kratko kao zaljubljenost vec je ona prisutna cijelo vrijeme i cini te spokojnim i daje ti samopouzdanje. Ne opterecuje ti razum nego ti upotpunjuje emotivnu stranu i cini te secnom osobom. Zivjeti sa spoznajom da nekog volis je lijep osjecaj, ali bi bio nepotpun ako bismo bili uskraceni uzajamnom ljubavi. Znati da nas netko voli i biti voljen, a ne samo voljeti, je isto tako vrlo bitno da bismo se osjecali potpunim. Spremni smo da dijelimo dobro i zlo, budemo uvijek na raspolaganju voljenoj osobi, gradimo zivot zajednicki ali dopustamo da se u toj zajednici oba partnera osjecaju slobodno i neograniceni. Lijepo nam je i cini nam se da smo pronasli ono sto smo trazili, i ne trazimo nista vise od partnera sto nam on sam nije ili ne moze dati. Svjesni toga, mi se okrecemo ozbiljno nasem poslovnom zivotu kako bi porodici obezbjedili normalnu egzistenciju i jedva cekamo trenutak kada cemo se ponovno naci zajedno (vecera npr.) i podijeliti sa svojim desavanja u proteklom danu. Kako je bilo na poslu onom drugom, kako je dijete provelo u skoli, kako cemo provesti zajednicki vikend, gdje cemo otici itd.....

[quote name='sof1a' date='13 October 2010 - 15:28 ' timestamp='1286976505' post='400956']
@Selma90 i @Malina za

Jedan znak ljubavi je kada ga srce prije primijeti od ociju, kad ides a srce pocne lupati abnormalno i nesto se desavati sa koljenima, i onda ugledas njega [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/%5E%5E.gif[/img]

[quote name='selma90' date='13 October 2010 - 10:50 ' timestamp='1286963424' post='400942']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=hcmKaiU3QAQ[/media]
[/quote]

Draga moja... iz pocetka i treba da je tako.. al da ce ta ljubav ostati u toj formi do kraja zivota ne .. grdno se varas.. to su faze.. na kraju ostaje super super prijateljstvo.. sto neznaci da se nevoli :D

popricaj sa zenaama koje su sretne ali ipak 20 gpodina u braku!! nije mrznja nije negativno al ije ni kao na pocetku...

iz faze u fazu :D

[quote name='EcI PeCi PeC' date='15 October 2010 - 09:37 ' timestamp='1287131872' post='401177']
Draga moja... iz pocetka i treba da je tako.. al da ce ta ljubav ostati u toj formi do kraja zivota ne .. grdno se varas.. to su faze.. na kraju ostaje super super prijateljstvo.. sto neznaci da se nevoli :D

popricaj sa zenaama koje su sretne ali ipak 20 gpodina u braku!! nije mrznja nije negativno al ije ni kao na pocetku...

iz faze u fazu :D
[/quote]

nikad se ne zna :D

moji roditelji su u braku vise od 30 godina i eno super se slazu, ne mogu reci da su zaljubljeni kao na pocetku , ali postoji ta neka ljubav izmedju njih, normalno nisu oni sad zaljubljeni ko mi mladi ali valjda stari imaju tu neku svoju ljubav, ko ce znati, vazno je da se slazu i postuju sve te godine,vole se na svoj nacin :) uglavnom vazno je da se vole i postuju pa na koji god nacin to bilo :)

ti divni trenutci ali to se samo zove ljubav da bi se tjesili i prije davno nekih ljudi i zene a i sada u ovom vremenu recemo zbog osjecajnosti i potrebe za vezanjem i ispoljavanjem tih divnih rijeci koje djeluju carobno,sve je to magija pa kad se progleda svatis da si nesto i dozivio u toj magiji..hihih

[quote name='selma90' date='15 October 2010 - 18:35 ' timestamp='1287164123' post='401235']
nikad se ne zna :D

moji roditelji su u braku vise od 30 godina i eno super se slazu, ne mogu reci da su zaljubljeni kao na pocetku , ali postoji ta neka ljubav izmedju njih, normalno nisu oni sad zaljubljeni ko mi mladi ali valjda stari imaju tu neku svoju ljubav, ko ce znati, vazno je da se slazu i postuju sve te godine,vole se na svoj nacin :) uglavnom vazno je da se vole i postuju pa na koji god nacin to bilo :)
[/quote]

Moji roditelji isto... Selma i to je ok dok su nasi starci takvi jedni prema drugima.. To u starosti sto uzivaju je mozda neka foruma ljubavi, al je vise respekt i povjerenje sto su godinama gajili.

I sama si u postu napisala nije to kao iz pocetka.. Vidjeces iz faze u fazu-.. i to ni trun nije negativno.. Jer covjek se mora (weeiteretwickeln) isto tako kao i veza i zivot i sve...

I jos jedan ljepsi osjecaj je kad covjek vjeru u ljubav izgubi pa jedna osoba samo zato sto jhe takva kakva je i svojim ponasanjem to uspijem vratiti nazad... To je uspijeh ...

evo jedna lijepa pjesma ... :icon_cheesygrin:

[quote]Izgubila sam se u gradu
čije ulice nemaju imena,
tamo gdje ne postoje putokazi,
tamo gdje ne postoje karte.
Izgubila sam se u gradu
koji nosi ime ljubavi,
a samo glavna ulica nosi ime bol!
I kad prolazi

I opet kazem bolje i takvo gorko iskustvo i djete imat.. nego gorka iskustva strahovi i bez djeteta.. U mladosti ide.. al boga mi starost...

Fenome je da cak i pod nasim podnebljem ima sve vise neozenjih i neudatih.. ostaju ljudi sami.. a to nevlja...

jer ipak kad se vidi vrsnjaci koliku djecu imaju, kako se familijarno okuplja, drugacije diskusije drugacija meksa misljenja i pogledi na zivot..

kako god nevalja ostati sam, covjek odrveni. postaje marioneta... a to nevalja nikako.

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='13 October 2010 - 07:24 ' timestamp='1286947474' post='400918']
Osjeća

[quote name='Daisy' date='20 October 2010 - 21:46 ' timestamp='1287604017' post='402038']
Da, iako puno riskiramo, opet se upustamo u rizik, a zasto? :D
[/quote]
:icon_cheesygrin:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=iMwjptxZ3As[/media]

AAAAAAAA :D meni ova pjesma se vrti već danima po glavi :D
Riskiramo jer znamo koliko lijepog nam se mo
  • Upvote 1

[quote name='Malina' date='20 October 2010 - 21:51 ' timestamp='1287604260' post='402041']
AAAAAAAA :D meni ova pjesma se vrti već danima po glavi :D
Riskiramo jer znamo koliko lijepog nam se mo
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='20 October 2010 - 22:02 ' timestamp='1287604940' post='402046']
Tako je! Riskiramo jer se nadamo dobrom :) i ko kaze da je covjek pesmistican :D
[/quote]
Ja sam rijetko pesimistična,a i ti,pa je nama lako. :D
Ali uvijek ima

ljubav je jedna posuda u kojoj je po vrhu sve med i mlijeko,a kako ides dublje i dublje samo sranja i sranja.

[quote name='hacy' date='20 October 2010 - 22:07 ' timestamp='1287605245' post='402048']
ljubav je jedna posuda u kojoj je po vrhu sve med i mlijeko,a kako ides dublje i dublje samo sranja i sranja.
[/quote]
Hacy,sve u

Zasto ne. Imati tu jednu osobu koja je uvijek tu za tebe,koja je spremna sve uciniti za tebe i ti za nju. Neopisiv je osjecaj kada nekoga volis i kada taj neko voli tebe. :)
  • Upvote 2

[quote name='AzraiŁ' date='23 October 2010 - 17:16 ' timestamp='1287846985' post='402439']
Zasto ne. Imati tu jednu osobu koja je uvijek tu za tebe,koja je spremna sve uciniti za tebe i ti za nju. Neopisiv je osjecaj kada nekoga volis i[b] kada taj neko voli tebe.[/b] :)
[/quote]

Neopisiv je osjecaj kada nekog volis, a taj neko ne voli tebe :) pozitivnih ili negativnih, ljubav je puna neopisivih osjecaja :D
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='24 October 2010 - 10:56 ' timestamp='1287914193' post='402487']
Neopisiv je osjecaj kada nekog volis, a taj neko ne voli tebe :) pozitivnih ili negativnih, ljubav je puna neopisivih osjecaja :D
[/quote]

Ti mene moras pokopati pa neznam ti ja sta da napisem. :D :lol: