Jump to content
Dobar_Los_Zao

"Fine" cure

Recommended Posts

u lijepom zensku se krije djavo,tako bila postena nebila djavo ili sejten krad proradi ni sama nezna jadnica sta joj se desava.. :icon_cheesygrin:

pa ti đavli mogu da prorade i kod svakog a ne smo kod lijepe cure

evo jedan slučaj did star neki 75 godina (zapalio se stari panj )a o
  • Upvote 1

Guest
naslov teme je "fine" cure, nije fine cure :) to vam kaze sve.
ima nekoliko "normalni" tockica koje definisu finu il "finu" curu, al i ostale ljude. ponasanje, karakter, obrazovanje, itd.
al inace svako za sebe nek odluci sta je za njega "fino".

pa danas ih je sve manje al da se prebrati haj :) uglavnom neka je kulturna,pametna,nek nije droljica,nek je cista i fina je cura :) zvuci lako,heheh

nemas fine cure i "fine" cure, sve zavisi sa koje strane gledas...

neko jednostavno voli finu curu, zenstvenu, lijepu, pametnu, s objema nogama na zemlji, koja poznaje prije svega sebem, zna koliko vrijedi,

a pak druga strana voli "fine" cure, koje vole adrenalin, koje malo pacaju u muska posla, koje su malo, ali sexy zloceste, koje su jednostavno fuficaste :D

a o ukusima ne treba raspravljati ;)

[quote name='divlji_andjeo' date='10 October 2010 - 12:46 ' timestamp='1286707617' post='400527']
fina cura je cura finog odgoja, finog morala, finog bontona, i obrazovana... koja zna prvenstveno svoju vrijednost, i vrijednost ljudi kojima je okruzena...

sve ostalo je stvar ukusa!
[/quote]

slazem se s'tobom. svaka cast!

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='11 October 2010 - 09:31 ' timestamp='1286782268' post='400627']
Ja ka

[quote name='Malina' date='10 October 2010 - 12:18 ' timestamp='1286705880' post='400512']

Fina cura je ona koja ne mijenja momke svako malo.
Fina cura po

[quote name='Amren' date='11 October 2010 - 08:48 ' timestamp='1286779684' post='400620']
-fina cura je iz fine familije
[/quote]

gluplje recenice u zivotu nisam procitala.
  • Upvote 2

[quote name='[_maza_]' date='22 October 2010 - 18:39 ' timestamp='1287765560' post='402285']
da ti nisi mozda ta ? :rolleyes:
[/quote]
Kamo sreće. :) Ja ne znam razviti burek,i pu

[quote name='Malina' date='10 October 2010 - 12:18 ' timestamp='1286705880' post='400512']
Joj opet grupiranje. Haj da ja kažem šta je fina cura,jer ih poznajem i lako prepoznajem.

Ovako,po našem narodu:

Fina cura je vrijedna i čista .
Fina cura ne ide po birtijama,ne pije i ne puši.
[b][color="#FF8C00"]Fina cura zna razviti burek[/color][/b].
Fina cura se ne oblači kao kafanska pjevačica (a danas je to prava rijetkost).
Fina cura ne laže,ne psuje,ne trača i ne petlja.

Eto,za početak ovo je neki skromni opis te nažalost skoro izumrle vrste.
Ako vas zanima koja fina cura,mogu vam ja pomoći da ih nađete.
[/quote]

Ako ta "fina cura" zna napraviti dobru kljukusu, e to je onda "do jaja" :yay:

Kako mozete svagdje trpati burek na svakoj 2-3 temi, gdje god da polgedam svagdje se spominje burek, de malo spomenite sirnicu ili kljukusu :kiffer: :icon_cheesygrin:

P.S. Malina, zanemari ti burek, ako znas ispeci kljukusu e to je onda IN :lol: :lol: :lol:

[quote name='111111' date='22 October 2010 - 22:24 ' timestamp='1287779090' post='402322']
[color="#FF8C00"]Ako ta "fina cura" zna napraviti dobru kljukusu, e to je onda "do jaja" :yay:

Kako mozete svagdje trpati burek na svakoj 2-3 temi, gdje god da polgedam svagdje se spominje burek, de malo spomenite sirnicu ili kljukusu :kiffer: :icon_cheesygrin:

P.S. Malina, zanemari ti burek, ako znas ispeci kljukusu e to je onda IN :lol: :lol: :lol:[/color]
[/quote]
Jeeeeej,sad sam fina skoro. :D Jo

danasnjih ovih cura, samo da im se utrpati kako :)

[quote name='[_maza_]' date='22 October 2010 - 18:43 ' timestamp='1287765793' post='402286']
gluplje recenice u zivotu nisam procitala.
[/quote]

Hmmm, halali....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Nego fine cure su uvijek na jos finijem glasu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='Amren' date='23 October 2010 - 08:03 ' timestamp='1287817423' post='402356']
Hmmm, halali....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Nego fine cure su uvijek na jos finijem glasu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Hmmm neznam.. Ima tako tih "finih" cura iz stvarno finih obitelj sto samo super fino glume...

FIna cura je stvar gledanja, ukusa etc... Evo ja imam sina, Amren sto se njega tice nikade nebi volila da ozenini zenu koja se satra da narodu dokaze koliko je pametna postena fina aman aman..
Volila bi da ozeni zenu koja je prosla zivot koja zna sta hoce, koja zna sta zeli od njega kao muskarca a i od sebe. Koja ima ciljeve i koja neglumi.. Koju boli cosak sta ja mislim o njoj a komsijama da nepricam..

Proslo je to i profukalo.. Nevrijediuje se bas toliko, koliko su si poneke osobe to umislile.. Jer je bi ga i nasi muskarc i nistu ostali na istom mjestu i oni su se okrenuli malo preobrnuli.. Nisu ista mjerila ko sto su nekad bila, jer da jesu malo bi ih se udalo.. ;)

Amren kolega Punisher je to tako lijepo objasnio u nekom postu, i stvarno je to super objasnio kao muskarac... Nit se treba dodat nit oduzeti...

Bitno je svoju vrijednost za sebe znaci u dusi naci.. A ostali , ostali su tako nebitni u nasim zivotima. Tako da je nebitno ni sta mislili nit sta pricali...

Drago mi je sto je sve vise muskaraca koji drugacije razmisljaju, koji imaju dragacija misljenja.. I kojima nije bitno da mu zena dobro odglumi ;)

[quote name='EcI PeCi PeC' date='23 October 2010 - 10:36 ' timestamp='1287822968' post='402376']
Hmmm neznam..[b] Ima tako tih "finih" cura iz stvarno finih obitelj sto samo super fino glume...
[/b]
FIna cura je stvar gledanja, ukusa etc... Evo ja imam sina, Amren sto se njega tice nikade nebi volila da ozenini zenu koja se satra da narodu dokaze koliko je pametna postena fina aman aman..
Volila bi da ozeni zenu koja je prosla zivot koja zna sta hoce, koja zna sta zeli od njega kao muskarca a i od sebe. Koja ima ciljeve i koja neglumi.. Koju boli cosak sta ja mislim o njoj a komsijama da nepricam..

Proslo je to i profukalo.. Nevrijediuje se bas toliko, koliko su si poneke osobe to umislile.. Jer je bi ga i nasi muskarc i nistu ostali na istom mjestu i oni su se okrenuli malo preobrnuli.. Nisu ista mjerila ko sto su nekad bila, jer da jesu malo bi ih se udalo.. ;)

Amren kolega Punisher je to tako lijepo objasnio u nekom postu, i stvarno je to super objasnio kao muskarac... Nit se treba dodat nit oduzeti...

Bitno je svoju vrijednost za sebe znaci u dusi naci.. A ostali , ostali su tako nebitni u nasim zivotima. Tako da je nebitno ni sta mislili nit sta pricali...

Drago mi je sto je sve vise muskaraca koji drugacije razmisljaju, koji imaju dragacija misljenja.. I kojima nije bitno da mu zena dobro odglumi ;)
[/quote]

Finoca se ne moze glumiti, tj. moze, ali jako kratko....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Dakle, za mene je svaka cura fina cura, sve dok mi ne pokaze suportno, tacnije dok ne uradi nesto sto moj zeludac ne moze prokuhati.......[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Recimo do jucer sam jednu curu smatrala stavrno finom, iz fine je familije i draga je i svasta nesto....mane joj nisam mogla naci, ali sam vidjelo nesto, sto je dokazalo da sam se prevarila, da tu nema finoce ni trunke....mogu reci da sam se jako razocarala....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img]

Bice da je finoca stvar ukusa....
  • Upvote 2

[quote name='Amren' date='23 October 2010 - 12:02 ' timestamp='1287828168' post='402395']
Finoca se ne moze glumiti, tj. moze, ali jako kratko....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Dakle, za mene je svaka cura fina cura, sve dok mi ne pokaze suportno, tacnije dok ne uradi nesto sto moj zeludac ne moze prokuhati.......[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Recimo do jucer sam jednu curu smatrala stavrno finom, iz fine je familije i draga je i svasta nesto....mane joj nisam mogla naci, ali sam vidjelo nesto, sto je dokazalo da sam se prevarila, da tu nema finoce ni trunke....mogu reci da sam se jako razocarala....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img]

[b]Bice da je finoca stvar ukusa....[/b]
[/quote]
I agree. :)
Recimo mene bi razočarale neke stvari koje drugim ljudima ne bi ni pale na um.
Ja da vidim da netko ne vodi računa o svojoj higijeni,meni je to ne
  • Upvote 1

Sany Koje du karakteristike te Fine cure.. Ti si dobar komad inace....

Znas onu gut Mädchen kommen in den Himmel und böse überallhin .... Prevod djevojke ce u raju biti zlocaste svugdje....

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1353139683' post='466798']

Znas onu gut Mädchen kommen in den Himmel und böse überallhin .... Prevod djevojke ce u raju biti zlocaste svugdje....
[/quote]

mislis

"Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin."
"Dobre djevojke idu u Dzenet :),a lose posvuda-svugdje-okolo."

:D

na temu:

fine cure postoje samo ih treba naci i zavisi isto sta neko smatra pod "fine" Edited by rockstar

fine izgledom ili karakterom,ma i fine se pokvare svremenom na vrijeme hihih...

Guest
[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1353139683' post='466798']

[/quote]

pa ja neznam koje su, zato pitam :D

Neznam ni ja... Mozda davno nekad da sma bila fina jer nisam znala drugacije nit bolje!

ovi sto se familije kace kazu iz fine familiije.... kakva je to garancija bog vas nece??? pa zar mi nismo unikati u karakteru izgledu itd itd...

znaci sad skorz fina mirna cura iz neke znj familije nema sanse kod vas....jer familija losa.... 

Najbolje je sebi po svom ukusu brati, da za nas svakog pjedinacno pase...

previse se kod nas glumi,.... zivi dupli zivot...

rockstar hvala na tacnom prevodu... mada kako god da citam isti handrc dodje.

cuj traze oni zahtjevaju fine cure zene.. a nepitate se jestel vi uopste za takvi cua!! nepitate se za vase kvalitete..,

takva jedna cura zasluzuje da je muskarac drugacije vredjuuje... 

Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1

Neznam ni ja... Mozda davno nekad da sma bila fina jer nisam znala drugacije nit bolje!

ovi sto se familije kace kazu iz fine familiije.... kakva je to garancija bog vas nece??? pa zar mi nismo unikati u karakteru izgledu itd itd...

znaci sad skorz fina mirna cura iz neke znj familije nema sanse kod vas....jer familija losa.... 

Najbolje je sebi po svom ukusu brati, da za nas svakog pjedinacno pase...

previse se kod nas glumi,.... zivi dupli zivot...

rockstar hvala na tacnom prevodu... mada kako god da citam isti handrc dodje.

cuj traze oni zahtjevaju fine cure zene.. a nepitate se jestel vi uopste za takvi cua!! nepitate se za vase kvalitete..,

takva jedna cura zasluzuje da je muskarac drugacije vredjuuje... 

Halal meso!!!

Fine tinejdzerke stavljaju videa ili  gole        fotke na Facebook i hvale se lajkovima,o kad je maltretiras ili kako one to kazu ne postujes ispadnes dzubre a same sebi skacu u stomak i omalovazavaju svoj karakter..

Edited by x-men