Jump to content

Recommended Posts

Kako gledate na to kad Vam partner "kvoca" za svaku sitnicu, prigovara i lagano s tim ide na nerve, ili je to znak ljubomore što navodi da Vas voli? :angel:

KO je skloniji tome, muskarci ili žene ? Edited by Dobar_Los_Zao
  • Upvote 1

Ma zenske vise ''kvocaju'', bolan. :D Kad se radi o vezama i partnerima to je druga prica, znaju i jedni i drugi bas iz ljubomore prigovarati i neke stvari braniti ali ono tipicno bezvezno ''kvocanje'' je zenski posao, hah. :icon_cheesygrin: A mene to tako nervira... <_<

ima neko simpaticno kvocanje ali ako za svaku ima neku kao kokoska kad zakvoca pa to ej ne iritantno nego preiritantno i samo dovodi do odbijanja od te osobe,.,..
  • Upvote 1

Zbog kvocanja nekih zena nije ni cudo sto postoji nasilje nad zenama . To je obrambeni mehanizam muskaraca , odnosno odgovor na klasicno kvocanje u nedostatku neceg pametnog za reci ili valjanje misli .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

heheh sad mi nampade jedan vic:

Zasto nema zena nogometnih komentatora? zato sto igraci ne mogu toliko brzo igrati koliko zene mogu brzo pricati. :D

Istina zene vise pricaju, ali to nuzno ne znaci da vise zvocaju... Mislim da onaj ko je vise u stanju da skrivi u vezi je taj koji vise slusa zvocanje... Ako zelite reci da zene vise zvocaju, onda morate prihvatiti cinjenicu da onda muskarci vise grijese u vezi, braku itd... :D :D sve ima svoje uzroke :D
  • Upvote 2

Kolegica Daisy to tako lijepo napisa...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Tacno je da zene vise pricaju, a ko vise kvoca[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]....ja poznajem muskarce koji kad pocnu kvocati, ja moram ici....ne podnosim to...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

E i ja imam period kad mi dodje da samo bez veze pricam i galamim...ali trudim se ne daviti druge ljude...zatvorim se i svoju silu izbacim kroz pricu i opet osmjeh na lice....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]...ali de niko nije savrsen...

Nekad insan da bi dobio sta zeli mora i kvocati.....ja sam tako uspjela kupiti jaknu na ebay-u, a babo je rekao da nema sanse da je dobijem....i ja malo kvockala oko njega i jakna je na putu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='Daisy' date='07 October 2010 - 01:01 ' timestamp='1286406105' post='400094']
heheh sad mi nampade jedan vic:

Zasto nema zena nogometnih komentatora? zato sto igraci ne mogu toliko brzo igrati koliko zene mogu brzo pricati. :D

Istina zene vise pricaju, ali to nuzno ne znaci da vise zvocaju... [b]Mislim da onaj ko je vise u stanju da skrivi u vezi je taj koji vise slusa zvocanje... Ako zelite reci da zene vise zvocaju, onda morate prihvatiti cinjenicu da onda muskarci vise grijese u vezi, braku itd..[/b]. :D :D sve ima svoje uzroke :D
[/quote]

A mozda zene kvocaju vise jer misle biti glavne i postici nesto :D .

[img]http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/10959/slap-bitch-demotivational-poster.jpg[/img]

[quote name='Angel of Death' date='07 October 2010 - 10:34 ' timestamp='1286440483' post='400108']
A mozda zene kvocaju vise jer misle biti glavne i postici nesto :D .

[/quote]

kao sto pokazuje tvoja slika, muskarci ne znaju drugacije da se dokazu kao glavni nego da dignu ruku na zenu.... Previse su prosti i primitivni (ne govorim za sve muskarce) da bi drugacije postigli madmoc, ali ne postizu je ni tako, samo postaju primitvniji :icon_cheesygrin:

Ma mi zene smo rodjene da "kvocamo" to nam je jednostavno rodilo....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

E sad problem je sto nekad bez potrebe kvocamo [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img].....to je mana...ali vecinom imamo opravdan razlog za kvocanje....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

eh ko ne kvoca danas da mi je znati :D

muskarci manje grijesite prema zenama pa ce zene manje kvocati :P

pa zato je najbolje naci zenu a da je njema, navece kad bi insan legao a kad je svim zenama do kvocanja, lijepo ustanes i ugasis svjetlo ;-), sala mala, ej da vam nije te mane i ostalih bile bi dosadne, pa i veza u kojoj je sve OK postane monotona i dosadna!!!

[quote name='Angel of Death' date='07 October 2010 - 00:07 ' timestamp='1286402820' post='400088']
Zbog kvocanja nekih zena nije ni cudo sto postoji nasilje nad zenama . To je obrambeni mehanizam muskaraca , odnosno odgovor na klasicno kvocanje u nedostatku neceg pametnog za reci ili valjanje misli .
[/quote]
nije mi jasno da nasilje nad zenama pravdas kvocanjem ...

sta ima veze sto se kvoca ... ko men kovca kovcam i ja njemu ... mene niko nemoze nakvocati ... :P

[quote name='Daisy' date='07 October 2010 - 11:14 ' timestamp='1286442893' post='400112']
kao sto pokazuje tvoja slika, muskarci ne znaju drugacije da se dokazu kao glavni nego da dignu ruku na zenu.... Previse su prosti i primitivni (ne govorim za sve muskarce) da bi drugacije postigli madmoc, ali ne postizu je ni tako, samo postaju primitvniji :icon_cheesygrin:
[/quote]

Prvo ta slika je bila zafrkancija :D . Drugo zalazem se za jednaka medjuspolna prava . Trece kada se neko ne gasi , kvoca , zanovijeta , pametuje , galami , dize tenzije zasluzuje da dobije plesku i da suti , ili neku drugu kaznu . Ne znam zasto bi zene bile iznimka .( Kazem ako cemo o jednakosti nekoj :) ) .Cetvrto , prije nego sto su neki meni krenuli da kake malo zbog zadnje recenice da kazem , ne NISAM ZA NASILJE , NITI NAD ZENAMA ILI BILO KIM . Peto , posto smo evolucijom se razvili svi zajedno nismo nista prostiji ili primitivniji od vas zenskih .

[quote name='lucky' date='07 October 2010 - 18:35 ' timestamp='1286469305' post='400162']
nije mi jasno da nasilje nad zenama pravdas kvocanjem ...

sta ima veze sto se kvoca ... ko men kovca kovcam i ja njemu ... mene niko nemoze nakvocati ... :P
[/quote]

Sve ima svoje granice i jednom kvocanje treba prestati . I da postoje ljudi koji mogu kvocati vise od tebe samo ih nisi jos upoznao :D . I ne opravdavam nasilje , ponavljam da je ono gore bila sala ;) .

[quote name='Angel of Death' date='07 October 2010 - 19:57 ' timestamp='1286474228' post='400171']
Prvo ta slika je bila zafrkancija :D . Drugo zalazem se za jednaka medjuspolna prava . Trece kada se neko ne gasi , kvoca , zanovijeta , pametuje , galami , dize tenzije zasluzuje da dobije plesku i da suti , ili neku drugu kaznu . Ne znam zasto bi zene bile iznimka .( Kazem ako cemo o jednakosti nekoj :) ) .Cetvrto , prije nego sto su neki meni krenuli da kake malo zbog zadnje recenice da kazem , ne NISAM ZA NASILJE , NITI NAD ZENAMA ILI BILO KIM . Peto , posto smo evolucijom se razvili svi zajedno nismo nista prostiji ili primitivniji od vas zenskih .

[/quote]

Sala u pogresno vrijeme! Ne mogu ja podnijeti da se neko ni sali na taj racun :)
A sto se tice primitivnosti, napisala sam "neki muskarci, znaci nisam okarakterisala sve muskarce kao takve, i dalje stojim kod primitivnosti, samo cu ti reci nije tu kriva evolucija vec njihov vlastiti odabir, oni hoce da budu takvi!

kvocaju zene vise ali i muski nekad kvocaju,hihi..mi smo koke a oni hore :) ja isto vako znam kvocat svom dragom nekad,hehe ali to su vecinom ONI dani pa me on bas ne banda jer zna to i sve dobro prodje,,jer kvocam u prazno..al to je dobro jer dobro zavrsi :):)

jos kako to voli zveckati i kvocati kad neko cuje,pa da te spusti na najnize grane da se crvenis sramotis,sto rece jedan kad mi začekiča bi je o

[quote name='Angel of Death' date='06 October 2010 - 23:07 ' timestamp='1286402820' post='400088']
[/quote]

E druze onda vam je mehanizam do jaja razradjen ;)

udarac je nedostatak argumneta, pa pokusaj na silu postici nesto..

Kvocanje zavisi za sta se kvoca, nekad kad se usalatam dok neizredam nema stati a nekad se jednostavno pokupim i necu ni da pricam...

Ima kvocala i muski i zenski.. OD mog bivseg sestra jadna sto je imala muza... Auuuuuu...nijedna zena mu nije ravna a svaka *ebo te ovaj *ebo te onaj..

[quote name='Malina' date='11 October 2010 - 12:43 ' timestamp='1286797410' post='400654']
E to je to,treba znati kad kvocati a kad je vrijeme za

[quote name='selma90' date='11 October 2010 - 14:01 ' timestamp='1286798503' post='400661']
e pa da, ako kvocas u pogresno vrijeme kao da ni ne kvocas, treba znati kad je pravo vrijeme za kvocanje da bi se dobio rezultat :D
[/quote]
Pa da.Ili mo

[quote name='Malina' date='11 October 2010 - 14:08 ' timestamp='1286798884' post='400662']Pa da.Ili mo
  • Upvote 1