Jump to content
la_bella_mafia

Kad Vas Draga/i Naljuti Kako Se Odljutite?

Recommended Posts

mene moj dragi nikad ne naljuti, zato sto me slusa i sve bude ok :):lol::lol::P:DB):rolleyes: ;)

ma dovoljno je da kaze da je pogrjesio ako je i da me poljubi tamo gdje ja volim da me ljubi ha ha ha :lol:

Mora da padne na koljena, da cvili i moli :):D:rolleyes::blink: salu na stranu

Dovoljno je da me zagrli, hvala Bogu sve te ljutnje su vecinom zbog neke sitnice....

ma ja se brzo naljutim a i brzo se odljutim... meni je dovoljno da mi se dragi opet malo nasmjesi i ja sam sve zaboravila..ako ga volim sitnice ili bezveznice cu mu lako oprostiti..... :rolleyes: ;)

sjedem u auto,skocim do jarana malo se provozam kroz carsiju dok se ona i njena situacija ne razbistri ,da vidi da je pogresila .Zensku kad dodje oni njenih pet minuta najbolje je nista ne govori i sklanjaj se s puta ,sto se vise odapires njena usta sve veca i veca postaje kao po logici "jedna usta hiljadu jezika",poslije kad se vratim iz carsije zvrcka telefon i ona se izvinjava zbog svog osiguraca,do prvog susreta odmah joj dadnem doznanje da to nije bilo fino od nje ,sta mi je izgovorila da to ni pas s maslom nemoze pojesti a ja ni rijeci lose njoj ne izgovori .Cemu sve to trebalo kriva je njena ljubomora ,njen razlog kao i kod svake zenske....

Dovoljno je da me zagrli, hvala Bogu sve te ljutnje su vecinom zbog neke sitnice....

<{POST_SNAPBACK}>

takodje i kod mene tako..

Pa zavisi kako jako me naljuti..jel to sitnica il nesto velko..ako je sta ogromno onda sam ljuta,mislim ignorisem i to..bolje me pustati na miru dan il dva..al vako male sitnice,to se brzo smiri..il ja il on skrenemo na neku ljevu temu,da nedodje do neke vece svadje :)

Pa zavisi kako jako me naljuti..jel to sitnica il nesto velko..ako je sta ogromno onda sam ljuta,mislim ignorisem i to..bolje me pustati na miru dan il dva..al vako male sitnice,to se brzo smiri..il ja il on skrenemo na neku ljevu temu,da nedodje do neke vece svadje :)

<{POST_SNAPBACK}>

tako je i kod mene

<{POST_SNAPBACK}>

eto ja sam samo malo drugacija....ja se ljutim dugo ako je nesto veliko a ako je nesto malo onda jos vise se svadjam posto se volim sa momkom svadjati jos pogotovo kad znam da sam ja u pravu...

eto ja sam samo malo drugacija....ja se ljutim dugo ako je nesto veliko a ako je nesto malo onda jos vise se svadjam posto se volim sa momkom svadjati jos pogotovo kad znam da sam ja u pravu...

<{POST_SNAPBACK}>

Ma ja se bas ne volim svadjati,jer znam da bi onda mogli zbog gluposti raskinti..al kosto si rekla..men je nekad bas filing ono kad s ezakacimo,jaoo ja bi se posvadjala do kraja onda ono na hard..

Ma ja se bas ne volim svadjati,jer znam da bi onda mogli zbog gluposti raskinti..al kosto si rekla..men je nekad bas filing ono kad s ezakacimo,jaoo ja bi se posvadjala do kraja onda ono na hard..

<{POST_SNAPBACK}>

ja bi skoro uvjek kod svadje isla do kraja... i onda me bas briga za vezu...al poslje dok se okrenem od njega zao mi je to sto sam previse gluposti bubala i kad znam da nisam u pravu... :(

Mene, je tesko razljutiti, al kad neko to uspije, kad mi film pukne. Nema nazad, dok ne izgalalmim sve sa duse. AL to je do sad samo jedan momak uspio, i upozno me je sa moje najgore strane. A sve zbog ljubomore. Sta znam, zavisi od razloga, zavisi od osobe i zavisi od mog raspolozenja. A sama se smirim i to brzo.. Huljiva rasa.. :)

...ako hoce... hoce....ako nece... RAZVEDEMSE...