Jump to content
la_bella_mafia

Decki Pitate Li Curu Koliko Je Muskih Imala Prije

Recommended Posts

hehe..rodjo imas i tu pravo,malo se zna jel mu prvi put il ne ;)

<{POST_SNAPBACK}>

najbolje se pretvarati kao da nemas pojma kako to ide haha sala mala..nemojmo opet chatati ovdje,zatvorce themu :unsure:

hmm sta da kazem,diskutirano je vec na nekim themama o nevinosti itd..svaki od nas zeli nevinu 100% pa i ja,al nemora bit nevina kad se uda zamene ako je nevinost samnom izgubila "u mladosti"  <_<

<{POST_SNAPBACK}>

Jojj husi u sekundi mi zivac povuce, bila sam sretna dok nisam ovaj tvoj komentar procitala i totalno smirena, a sada bi ti zavrat skocila od huje i razbila te, mrzim ove komentare.... jeli se ti to bojis da je onaj drugi bio bolje, da je imamo vec da izvines znas sta pa te sramota tog tvog, jeli se bojis da je neces moci zadovoljiti jer ce onda imati scim da usporedi i saznati da is luzer u sexu (bez uvrede,, neznam kakav si ali to je samo teoretski).........
Ako nisi nevin onda se poklopi i suti i budi zadovoljan sa onim sto dobijes,,, danas ih nema puno nevini,, prije je lako bilo biti nevin, nehodas dugo sa momkom a udajes se sa 17-18 god.... zaboravite ta vremena momci i nemoj te na to ni mislit.. :icon_evil:
Izvinite ovo je misljeno bez uvrede,,, ali mi se digne pritisak kad ovako nesto procitam pa moram sve da istresem iako se pokusavam kontrolisati :D

Jojj husi u sekundi mi zivac povuce, bila sam sretna dok nisam ovaj tvoj komentar procitala i totalno smirena, a sada bi ti zavrat skocila od huje i razbila te, mrzim ove komentare.... jeli se ti to bojis da je onaj drugi bio bolje, da je imamo vec da izvines znas sta pa te sramota tog tvog, jeli se bojis da je neces moci zadovoljiti jer ce onda imati scim da usporedi i saznati da is luzer u sexu (bez uvrede,, neznam kakav si ali to je samo teoretski).........
Ako nisi nevin onda se poklopi i suti i budi zadovoljan sa onim sto dobijes,,, danas ih nema puno nevini,, prije je lako bilo biti nevin, nehodas dugo sa momkom a udajes se sa 17-18 god.... zaboravite ta vremena momci i nemoj te na to ni mislit.. :icon_evil:
Izvinite ovo je misljeno bez uvrede,,, ali mi se digne pritisak kad ovako nesto procitam pa moram sve da istresem iako se pokusavam kontrolisati :D

<{POST_SNAPBACK}>

jel to imas losu savjest dok te moj komentar uznemirio pa se brines za buducnost ako si vec...to sto sam piso u predhodnom upisu je moje misljenje kao i tvoje u predhodnom sto si izrazila..pozz

jel to imas losu savjest dok te moj komentar uznemirio pa se brines za buducnost ako si vec...to sto sam piso u predhodnom upisu je moje misljenje kao i tvoje u predhodnom sto si izrazila..pozz

<{POST_SNAPBACK}>

Ne nemam uopste losu savjest, sa momkom sam 3,5 godine tako da nemam razloga za losu savjest uopste,,, ali isto tako neznam ko mi je sudjen,, tako da nema smisla da samo trazimo nevine,,, razumjem ako je cura imala duzu vezu pa pukla, ebiga to se desi onim sto su zivili po 10 godu braku, a isto tako razumjem muskarce ako nezele sa curom koja ih je mejenjala kao carape, jer ja prva nebi htjela takvog muskarca....
Ono gore je misljeno bez uvrede i pricala sam generalno o svim muskarcima koji samo traze nevinu curu, ja mislim da oni imaju neki strah.. Necemo se sada svadjati i nisam htjela tebe da uvrijedim samo me nervira ako on nije nevin nemoze ni nevinu curu da trazi... Sorry ako sam te uvrijedila nije bila namjera husi. ;)

Ne nemam uopste losu savjest, sa momkom sam 3,5 godine tako da nemam razloga za losu savjest uopste,,, ali isto tako neznam ko mi je sudjen,, tako da nema smisla da samo trazimo nevine,,, razumjem ako je cura imala duzu vezu pa pukla, ebiga to se desi onim sto su zivili po 10 godu  braku, a isto tako razumjem muskarce ako nezele sa curom koja ih je mejenjala kao carape, jer ja prva nebi htjela takvog muskarca....
Ono gore je misljeno bez uvrede i pricala sam generalno o svim muskarcima koji samo traze nevinu curu, ja mislim da oni imaju neki strah.. Necemo se sada svadjati i nisam htjela tebe da uvrijedim samo me nervira ako on nije nevin nemoze ni nevinu curu da trazi... Sorry ako sam te uvrijedila nije bila namjera husi. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ma nisi me uvrijedila, kazem misljenje ti je bilo kao i moje, NP..svako moze da "bira"..pozz

ma mozda sada to nije bitno. ali kada prodju neke godine i stupid u brak onda pocnije opet ista pitanja.... Tesko je sada jer ovo je drugo vreme nego kada su nasi roditelji se uzimali...

sta rece charmed,,ha ha ha,ako on nije nevin nemoze da trazi nevinu curu,,pojedine tako lose razmisljaju daje to bas za nasmijati se,prvo kad bi imala priliku da budes musko drukcije bi razmisljala,tibi sad zavisi od kolko ces se godina udati nevina muskarca,pa mozda bi i izumrili da su muskarci nevini do bracne noci,,,a kad se pocnes ljubit sa muskarcem il maziti pa kad zna kako se to radi onda ti fino jel i zadovoljna si,a sigurno nebi ni bila sa muskarcem koji se nezna ljubit sa obzirom da mi budemo sa djevojkama koje nemaju pojma od ljubljenja,..bez uvrede...samo komentarisemo..prihvatam svacije misljenje...

sta rece charmed,,ha ha ha,ako on nije nevin nemoze da trazi nevinu curu,,pojedine tako lose razmisljaju daje to bas za nasmijati se,prvo kad bi imala priliku da budes musko drukcije bi razmisljala,tibi sad zavisi od kolko ces se godina udati nevina muskarca,pa mozda bi i izumrili da su muskarci nevini do bracne noci,,,a kad se pocnes ljubit sa muskarcem il maziti pa kad zna kako se to radi onda ti fino jel i zadovoljna si,a sigurno nebi ni bila sa muskarcem koji se nezna ljubit sa obzirom da mi budemo sa djevojkama koje nemaju pojma od ljubljenja,..bez uvrede...samo komentarisemo..prihvatam svacije misljenje...

<{POST_SNAPBACK}>

ja isto vise volim muskarce koji vec znaju kako se ljubi i te ostale stvari.. :D

Mislim da nisam toliko konzervativan (ne u negativnom kontekstu) da me zanima s koliko je ljudi ta cura bila i da oi je s nekim od njih spavala ili nije...ali je i razlika u tome da li je hodala sa tri tipa, sa svakim po 2 godine i sa svakim spavala (sto je po mom misljenju normalno) ili da li je spavala sa tri lika koje nije ni znala, nego eto, zabave radi i poslije ih nikad vise nije vidjela, tip one-night-stand...kod takve bih ja bio bez problema cetvrti, ali da budem u vezi sa njom - to je vec drugo pitanje...
dobro ove cure kazu, ne mozes biti tako naivan da trazis nevinu curu....

Mislim da nisam toliko konzervativan (ne u negativnom kontekstu) da me zanima s koliko je ljudi ta cura bila i da oi je s nekim od njih spavala ili nije...ali je i razlika u tome da li je hodala sa tri tipa, sa svakim po 2 godine i sa svakim spavala (sto je po mom misljenju normalno) ili da li je spavala sa tri lika koje nije ni znala, nego eto, zabave radi i poslije ih nikad vise nije vidjela, tip one-night-stand...kod takve bih ja bio bez problema cetvrti, ali da budem u vezi sa njom - to je vec drugo pitanje...

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se stobom potpuno

Belmine legendo pa kako si mi ti, nema te nigdje........ :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Charmed, oko moje medeno kako si mi ti??????

Znas me dobro, radim radim i opet radim, idem cesto za Bosnu, putujem.

Nemam puno slobodnog vremena a kada ga imam onda se odmaram, tako da nemam vremena nikako, na zalost.

Pubac Charmed!!!!!!!

to je vazno i najvaznije,ako je imala i jedan odnos intime s nekim hmmm onda nepocinjem nista ozbiljnije  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Koliko ti imas godina??

<{POST_SNAPBACK}>

a sta kazes o curama koji su imali puno momaka a nisu s nijednim od tih momak a spavali??
Prihvatljivo za tebe ili ne??

Ehh vjeruj mi ako se nezna ljubiti i ako ga nemogu nauciti onda samo kazem eh ova veza nefunkcionise.... Tako ti je to x-men ali ako trazi nevinu nek i on bude nevin pa ce se zajedno nauciti,,, nije to neka mudrolija velika svi mi od prilike znamo kako se to radi i prije nego sto se uradi,, a u stvari kad i pocnes jedno drugom vodi tako da dodje samo od sebe. :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Totalno isto misljenje imam, i razumjem muskarce ako netraze curu za ozbiljnu vezu i za buducnost koja je za one-night-stands... Ali ima razilak bas kao sto ti kazes u tim curama i u curama koje su imale malo duze ozbiljne veze... ;)

Charmed, oko moje medeno kako si mi ti??????

Znas me dobro, radim radim i opet radim, idem cesto za Bosnu, putujem.

Nemam puno slobodnog vremena a kada ga imam onda se odmaram, tako da nemam vremena nikako, na zalost.

Pubac Charmed!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Eh nije onda tebi lako belmine, ali ni kod mene nije puno bolje mozda malo gore,, hehe ja neputujem cesto za bosnu,,, nazalost.... :(

Mogu vam reci, da ima i praznih prica o curama, koje su bas fuj fuj. Ja sam jednom momku rekla silikonsku P... kupiti i u sred carsije mu je dati. Jadan on je zeljan one zenske stvari, voli bi je mrihnuti a kamoli osjetiti, pa nek odiscili. Zato sto laje a i nepozna cure kako treba. Narod sebi uzima za pravo da nekog uzme u usta, i neke predrasude siri. Od covjeka do covjeka rasiri se to, a nista od toga. Ni truna istine..

Al ko su oni, neki medjasi, sto jadni i neznaju sta im je smisao zivota.

Ja imam stricevica, mali je momcina i po. FRAJER. On kaze da nevinu curu nebi htio ozeniti!!!!

Koliko ti imas godina??

<{POST_SNAPBACK}>

odg. sam ti vec

Mogu vam reci, da ima i praznih prica o curama, koje su bas fuj fuj. Ja sam jednom momku rekla silikonsku P... kupiti i u sred carsije mu je dati. Jadan on je zeljan one zenske stvari, voli bi je mrihnuti a kamoli osjetiti, pa nek odiscili.  Zato sto laje a i nepozna cure kako treba. Narod sebi uzima za pravo da nekog uzme u usta, i neke predrasude siri. Od covjeka do covjeka rasiri se to, a nista od toga. Ni truna istine..

Al ko su oni, neki medjasi, sto jadni i neznaju sta im je smisao zivota.

Ja imam stricevica, mali je momcina i po. FRAJER. On kaze da nevinu curu nebi htio ozeniti!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

a hehe stricevic frajer pa hmmm zasto mene napadaju ako sam ja reko to sto i on,prvo ti al indirektno..bez uvrede..pozz

odg. sam ti vec
a hehe stricevic frajer pa hmmm zasto mene napadaju ako sam ja reko to sto i on,prvo ti al indirektno..bez uvrede..pozz

<{POST_SNAPBACK}>

husi njen stricevic nije rekao isto kao ti, ti hoces samo nevinu da zenis a on je rekao da nebi htjeo nevinu ozeniti... :D
A niko nema pravo da sudi o nekom drugom i govori ona vaka ona ovakva, jer nikad neznas sta te ceka u zivotu... <_<

Guest mallenaaa
odg. sam ti vec

<{POST_SNAPBACK}>

hmmm husmire...cure se uvjek pita sto je vec sa nekim bila :) mozda je bas u dugoj vezi bila i sta ces mi smo lud i mlade i vama vjerujemo... mozda je cura mislila da ce se udati za njega...mozda je mislila da ce ostati skupa zauvjek...pa su se rastali zobg glupih okolnosti ili zbog nekakvih drugih razloga... a nekazem da sad treba zeniti onu sto svakome daje sto joj ni po prvom spoju nije tesko u krevet :) fakat takve ni ja nebi zenila da sam musko.. a neku curu sto je imala jednog ili dva ozbiljna momka i sanjima spavala sto da ne....

npr. ja musko i ono oko 25 godina i dok sam npr.hodaoo *ebo sve koje su dale sad da zenim nevinu.... ama nemogu to od zenske ocekivati ako sam npr nisam nevin...

hihih cica mica zavrsila prica!
to tako jes i tako ostaje :)

husi njen stricevic nije rekao isto kao ti, ti hoces samo nevinu da zenis a on je rekao da nebi htjeo nevinu ozeniti...  :D
A niko nema pravo da sudi o nekom drugom i govori ona vaka ona ovakva, jer nikad neznas sta te ceka u zivotu... <_<

<{POST_SNAPBACK}>

imam problema bosanskim :P mislio sam da nebi htjeo koja nije nevina uglavnom to je njegovo,a to je trik mnogi muskaraca hehe samo da je dobije,ebga,jes da sam jos mlad i da trebam jos od stariji uciti <_< a svako ima pravo na misljenje o nekom bilo dobro il lose,samo ja sam reko da nijednu jos nisam *urvom procjeno vec da mozda bi, kad bi znao kakva je..

hmmm husmire...cure se uvjek pita sto je vec sa nekim bila :) mozda je bas u dugoj vezi bila i sta ces mi smo lud i mlade i vama vjerujemo... mozda je cura mislila da ce se udati za njega...mozda je mislila da ce ostati skupa zauvjek...pa su se rastali zobg glupih okolnosti ili zbog nekakvih drugih razloga... a nekazem da sad treba zeniti onu sto svakome daje sto joj ni po prvom spoju nije tesko u krevet :) fakat takve ni ja nebi zenila da sam musko.. a neku curu sto je imala jednog ili dva ozbiljna momka i sanjima spavala sto da ne....

npr. ja musko i ono oko 25 godina i dok sam npr.hodaoo *ebo sve koje su dale sad da zenim nevinu.... ama nemogu to od zenske ocekivati ako sam npr nisam nevin...

hihih cica mica zavrsila prica!
to tako jes i tako ostaje :)

<{POST_SNAPBACK}>

eh pa nisam joj ja rode kriv ako je poletla, uglaunom to ako mu se je dala itd,znaci da ga je voljela tako ko sto nikad vise nece moci nikog,bar ja tako mislim da je kod vas zenski iakooo ima cura koje su nekog toliko voljele i bez intimni odnosa a da nemogu lako ga zaboravit..al se i ja zapetlja :blink:
p.s neodgovori ti men na onaj sms od danas :) ajd pozz vam

imam problema bosanskim  :P  mislio sam da nebi htjeo koja nije nevina uglavnom to je njegovo,a to je trik mnogi muskaraca hehe samo da je dobije,ebga,jes da sam jos mlad i da trebam jos od stariji uciti  <_<  a svako ima pravo na misljenje o nekom bilo dobro il lose,samo ja sam reko da nijednu jos nisam *urvom procjeno vec da mozda bi, kad bi znao kakva je..
eh pa nisam joj ja rode kriv ako je poletla, uglaunom to ako mu se je dala itd,znaci da ga je voljela tako ko sto nikad vise nece moci nikog,bar ja tako mislim da je kod vas zenski iakooo ima cura koje su nekog toliko voljele i bez intimni odnosa a da nemogu lako ga zaboravit..al se i ja zapetlja  :blink:
p.s neodgovori ti men na onaj sms od danas  :)  ajd pozz vam

<{POST_SNAPBACK}>

Nije to njegov trik, nego momak ima drugi pogled na ovaj nas lijepi svjet, i vjeruj mi ponosna sam sto je moj STRICEVIC. Tako nesto majka dva puta neradja. I blago se onoj koja se za njega uda. Husi mlad si ti jos i u pravu si dosta toga ces ti jos nauciti. Na kraju krajeva netrebamo o tome ni diskutovati, bice nam kako Bog htijedne.
Pozz mili moji