Jump to content
Dobar_Los_Zao

Koji tip cure vole muškarci, "kučke" ili "dobrice"?

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1331155769' post='450751']
pa da.... [color=#0000ff][b]nije opravdavanje negoo cinjenica da ste nebitni, isto tako vasa misljena..[/b][/color]. al lakse je nama mi zivimo svabicama svabama mi nepasemo ionak u ta neka cudna kola...
[b]ima toliko dobri ljubavnika da bi poneku nevinu ja sa prstom bolje i sgurno lakse zadovoljila [/b] ;)
[/quote]
a reci ti meni sta to kod nevine treba zadovoljiti?ima i zena koje samo rasire noge i cekaju trenutak,ko mrtvaci.
Nema veze ko skim zivi,bilo svabica svabo kucaka ima u svakim nacijama...i zaboravi te pitati kad vec kazes da nase nije bitno i nasa misljenja,da li ti zivis sa covjekom cije misljenje nije bitno i da li ti je nebitan?Komsija nesto razmisljam o tome al ozeni se pa moram dogovoriti sa zenom hocel mi dozvliti hehe,al ako pare kapaju zene mnogo dozvole.. :D Edited by x-men

[quote name='Daisy' timestamp='1331166955' post='450771']
jel sad ispade da samo one zene koje imaju puno muskaraca znaju sta je seksualnost i uzivaju u tome?

mnogo njih koje su dobrice, kako ih nazivamo u ovoj temi, znaju sta je seksualnost i uzivaju u tome, ali ne tako sto pokazuju svoju seksualnost i uzivaju sa pola carsije...
[/quote]

neradi se o broju radi se o zenama koje se sexaju... koliko ih to cini tajno i o tome se nikako nesmi pricat.. koliko ih ti sto uzivaju smiju iza toga stati... da zucnu dodje do mame brata dajdze ovog onog i eto belaja... ko sto ovdje mneoge nemsije napisati svoje iskreno misljenje jer citaju poznanci, tako nesmiju ni u zivotu stati 100% iza onog kako cine i rade ;)

sve i jedna koja nije nevina je manje vrijedna u ponekim ocima.. sad bio drugi stvarno drugi ili je svaki drugi.. to je nebitno ;)

a to sa pola carsije to je i onak prica za malu djecu... Edited by EcI PeCi PeC

[quote name='x-men' timestamp='1331191943' post='450782']
a reci ti meni sta to kod nevine treba zadovoljiti?ima i zena koje samo rasire noge i cekaju trenutak,ko mrtvaci.
Nema veze ko skim zivi,bilo svabica svabo kucaka ima u svakim nacijama...i zaboravi te pitati kad vec kazes da nase nije bitno i nasa misljenja,da li ti zivis sa covjekom cije misljenje nije bitno i da li ti je nebitan?Komsija nesto razmisljam o tome al ozeni se pa moram dogovoriti sa zenom hocel mi dozvliti hehe,al ako pare kapaju zene mnogo dozvole.. :D
[/quote]

on mi jes bitan al nema poglede na svjet kao vecina nasih muskaraca, nema diskusija da smaraju zena ima mjesta da dise i da bude zena a ne pognuta i zatlacena....., on je druga liga...

a sto se para tice.... ko ima i klima ha ja.. nemogu svi da imaju... :D

nije svakoj zeni ili bilo kom drugom jedini cilj u zivotu iznositi u javnost koliko i s kim se seksaju ...
  • Upvote 3

mamozete uzicko svi igrati i u jednom glasu pjevati ja znam da je ovako kako ja kazem...

bas zbog toga zene si stvaraju drugo lice ;)

[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]ko sto ovdje mneoge nemsije napisati svoje iskreno misljenje jer citaju poznanci, tako nesmiju ni u zivotu stati 100% iza onog kako cine i rade [/font][/color] ;)[/quote]

to sto neko ne zeli pricati o nekim stvarima, konkretnije svojoj seksualnosti, je sasvim normalna stvar po meni, sloboda govora i sutanja :) opet ne vidim logiku da cura ili musko ide i govori "hej znas kako sam ja se sinoc seksala/seksao" meni, tebi ili nebitno kome... meni je to glupo, debilno tacnije

a sto se tice pola carsije, hmmm definitivno nije prica za malu djecu, djeco zacepite oci i usi nemojte biti svjesni kakvih sve fufa ima po carsiji nasoj :D neke ne moraju ni zucnuti jer ima ko ce zucnuti za njih, za sex je potrebno dvoje :D Edited by Daisy
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' timestamp='1332636149' post='452192']
to sto neko ne zeli pricati o nekim stvarima, konkretnije svojoj seksualnosti, je sasvim normalna stvar po meni, sloboda govora i sutanja :) opet ne vidim logiku da cura ili musko ide i govori "hej znas kako sam ja se sinoc seksala/seksao" meni, tebi ili nebitno kome... meni je to glupo, debilno tacnije

a sto se tice pola carsije, hmmm definitivno nije prica za malu djecu, djeco zacepite oci i usi nemojte biti svjesni kakvih sve fufa ima po carsiji nasoj :D neke ne moraju ni zucnuti jer ima ko ce zucnuti za njih, za sex je potrebno dvoje :D
[/quote]

kakvih to fufa ima po carsiji?opet dvostruka mjerila,sama si rekla za sex treba dvoje :)...najbolje je rekao jiggy bau,nema neke razlike izmedju dobrica i kucki :)
  • Upvote 2

Ne znam zasto bi zena pricala o tome naokolo, niti decko, kako rece daisy, ali za mene je ok da se zena u javnosti ponasa prikladno, kulturno, a kad je s dragim sama, pa Boze moj, neka bude lavica, ali to treba da ostane medu njima :)

[quote name='mell' timestamp='1332666982' post='452210']
Ne znam zasto bi zena pricala o tome naokolo, niti decko, kako rece daisy, ali za mene je ok da se zena u javnosti ponasa prikladno, kulturno, a kad je s dragim sama, pa Boze moj, neka bude lavica, ali to treba da ostane medu njima :)
[/quote]
u potpunosti se slazem s tobom,zena ipak treba biti dama(moje misljenje),a u krevetu zna se....:)..salim se !mrzim ta etiketiranja,ako je zena fufa,onda neka muskarac bude fuf :)
uglavnom,svi smo mi i dobrice i kucke ponekad,zavisi od raspolozenja :)

ovdje pricamo o dobricama i kuckama, a da pricamo o dobrim deckima i kurvarima onda bi ja bacala drvlje i kamenje na muski rod, odmah da se razumijemo.

Po meni, ne postoji velika razlika izmedju muskaraca drolja i zena drolja da se odmah razumijemo :) nisam ja toliko "zadrita" :D

[quote name='Daisy' timestamp='1332684138' post='452221']
ovdje pricamo o dobricama i kuckama, a da pricamo o dobrim deckima i kurvarima onda bi ja bacala drvlje i kamenje na muski rod, odmah da se razumijemo.

Po meni, ne postoji velika razlika izmedju muskaraca drolja i zena drolja da se odmah razumijemo :) nisam ja toliko "zadrita" :D
[/quote]

ma u redu je dasy....znamo o cemu pricamo obadvije ;) Edited by EcI PeCi PeC

han de da ti ipak recem...

Ja znam d a prva ti nesmijes svoje pravo misljenje iznjeti ovdje i ne samo ti nego mnoge, Nesmiju iza toga stati
d a se sexaju momkom a o nekom ceifu i merajku da i ne pricam..... Uzivo smo mi na ovu temu jednom pricle draga moja, i dobro je sto se poneke zene stite, jer ipak nemaju izlaza , okolina nmala, familija itd itd..
Sad tamburate o tome kao zena koja se se je sexala sa visei samo se otga zakacili jer nemate drugog.. Pa nek je, i pametna je, nece kupus kiseliti u njoj, ili nece pehar sa 80 god dobti da je najpostenija bila... pogotovo ka vidim samo ovdje poneke te muskarce i poneke komentare malo nasih te neke stavri i zasluziju...

vjeruj da je meni draza ona koja je iskrena i direktna nego ona sto glumi tu neku zamo ZNJ ulogu... ta muskarcu kad utjera i posle x godina mu trne shupak...

[color=black][font=Tahoma][size=3]"Udavajte neudate i ženite neoženjene, i čestite robove i robinje svoje"[/size][/font][/color].

[color=black][font=Tahoma]Ovo je dotična gospoja na jednoj od tema citirala, ali je izostavila ono što se nalazi iza zareza. Ne znam da li je to bilo namjerno ili ne, ali samo hoću reći da se taj drugi dio baš tiče ove teme.[/font][/color]

E, sada, mi možemo o ovome piskarati nevezano za ono što sam ja citirao.

Ovako, pretpostavimo da sam ja u vezi sa najboljom ženskom u gradu za kojom se svi okreću (ne daj Bože), svi bi je karali, a vjerovatno su mnogi i karali. Očito je onda da sam i ja sa njom samo zbog karanja.
Mi se toliko karamo da smo u tome dostigli savršenstvo, pa takvi uđemo i u brak. U takvom braku mi se maksimalno karamo, i između ostalog dobivamo djecu. Karamo se mi karamo, godinama, ali dolazi vrijeme kada to karanje polako opada, nema više onakav intenzitet. Godinama karanje sve više opada i dođemo jednog dana u situaciju da se više ne možemo a i niti želimo karati, godine nas pregazile. Šta kad dođu te godine? Ja i ona bili zajedno samo zato što smo se dobro karali, i ništa nas više nije vezalo. Kada toga nestane, onda se mi više ne možemo gledati. Nemamo zajedničkih interesa, a neke druge vrijednosti koje su bitne za suživot nismo uspjeli vidjeti jer nam je u očima samo bilo karanje, karanje, i opet malo karanje.
Dakle, hoću reći, godinama želja za seksom opada i tu dolaze do izražaja prave vrijednosti osobe, bilo muške ili ženske, a koje su presudne za zajednički nastavak života.

Inače nisam isključiva osoba, tako ni po ovom pitanju, ali neki nivo "obraza" mora postojati, ne iz razloga što će komšije i čaršija pričati, već iz razloga lakše plovidbe bračnim vodama. Boli mene neka stvar šta komšija ili bilo tko drugi misli o mom životu. to je moj život.

To se ne očekuje smo od žena, ja kad o tome govorim, onda mislim na obadvoje.

Žene isto prave veliku grešku po sebe što i kod muškaraca ne traže isto, iz slijedećeg razloga.

Uzmimo za primjer da se neka solidno čedna, dobra, kulturna i lijepa ženska uda za nekog "hebača", koji joj je rekao kako je ona samo lijepa, a ona "jadnica" svjesna svoje ljepote uda se za njega jer njega sve žene žele, a i čula je da dobro mrče.
Kad prođe želja za mrkanjem, tu do izražaja dolaze ljudske (ne)kvalitete od kojih ovisi kakav će njihov bračni život biti. Tada bi onoj "jadnici" bilo mnogo pametnije i bolje da je gledala koliko taj potencijalni mrkač nju cijeni kao ženu zbog njene ličnosti, a ne zbog njenog jebezovnog izgleda.
Takav brak mora pucati, a i ne mora ukoliko je ona "jadnica" spremna da to sve podnosi, ali to onda više nije brak.

Ali kako god, samo se vi mrčite, a svima će biti dohakano, kad tad, pa mrkanje više neće biti bitno. Onda na površinu isplivaju prave ljudske (ne)kvalitete.
  • Upvote 1

cudi me zasto onda nisu svi pozenjeni poudati koji tarlahaju po ovim temama...

ps... gdje se slabo mrci i slaba je veza..... dragi moj.....

i te kako je sex bitan....

a sto se klasicnog vjerovanja tice.... ja sam licnog misljenja da je zivot nesto vise od toga i tih neki bezsmislenih pravila....

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1332756103' post='452279']
cudi me zasto onda nisu svi pozenjeni poudati koji tarlahaju po ovim temama...

ps... gdje se slabo mrci i slaba je veza..... dragi moj.....

i te kako je sex bitan....

a sto se klasicnog vjerovanja tice.... ja sam licnog misljenja da je zivot nesto vise od toga i tih neki bezsmislenih pravila....
[/quote]

Pa tko je rekao da nije bitan.
Ali treba znati sputavati taj nagon kako bi kod osobe vidio neke druge kvalitete od kojih itekako ovisi zajednički život, a onda ulaskom u njega "odlanfati" i po pitanju sex i tako zajednički život učiniti potpunim i lijepim do kraja života.

Dakle, to je bit onoga što ja govorim. To je cilj ne podlijeganja nagonima, barem po mom mišljenju.

[quote name='Legionar' timestamp='1332756592' post='452282']
Pa tko je rekao da nije bitan.
Ali treba znati sputavati taj nagon kako bi kod osobe vidio neke druge kvalitete od kojih itekako ovisi zajednički život, a onda ulaskom u njega "odlanfati" i po pitanju sex i tako zajednički život učiniti potpunim i lijepim do kraja života.

Dakle, to je bit onoga što ja govorim. To je cilj ne podlijeganja nagonima, barem po mom mišljenju.
[/quote]

po ovom onda poneke mrcenje zaslijepljuje...

a sta kad se udje u to sve i skuzi da su nagoni osobe x i nagoni osobe y skorz razliciti...

sta onda..?? :D

mislim da sam negdje procitala d aje u kuranu zbog toga se dozvoljeno rastati..

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1332760760' post='452284']
po ovom onda poneke mrcenje zaslijepljuje...

a sta kad se udje u to sve i skuzi da su nagoni osobe x i nagoni osobe y skorz razliciti...

sta onda..?? :D

mislim da sam negdje procitala d aje u kuranu zbog toga se dozvoljeno rastati..
[/quote]

Bingo!! Da, zaslijpljuje ukoliko se samo o tome misli i razmišlja i onda ne vidiš neke druge stvari koje su bitne.

Ako su različiti, ili uveliko različiti, onda se lijepo razvedeš i tražiš tko dobro.....

Da, koliko je meni poznato, prema Islamu, i seksualni život supružnika mora biti ispunjen na način da su obadvoje s tim zadovoljni, a u granicama zadanog. U suprotnom slijedi "odstrel", ili bolje rečeno imaš puno pravo na "odstrel"hehehehhee
Ali, to sve mora biti u braku, jer znamo zašto je to tako. tj. šta prouzrokuje vanbračno mrkanje. hehehehheheee

P.S.
De ti meni reci jesi li ti prošlo ljeto bila na Zrću? Nešto si mi poznata.

Bez uvrede eci, ali svjesni smo mi da je sex druga najvaznija stvar na svijetu, znaci poslije nogometa, ali slazem se s legionarom kad covjek veli da kad dođes u godine kada opadne zelja....

[quote name='Legionar' timestamp='1332762269' post='452290']
Bingo!! Da, zaslijpljuje ukoliko se samo o tome misli i razmišlja i onda ne vidiš neke druge stvari koje su bitne.

Ako su različiti, ili uveliko različiti, onda se lijepo razvedeš i tražiš tko dobro.....

Da, koliko je meni poznato, prema Islamu, i seksualni život supružnika mora biti ispunjen na način da su obadvoje s tim zadovoljni, a u granicama zadanog. U suprotnom slijedi "odstrel", ili bolje rečeno imaš puno pravo na "odstrel"hehehehhee
Ali, to sve mora biti u braku, jer znamo zašto je to tako. tj. šta prouzrokuje vanbračno mrkanje. hehehehheheee

P.S.
De ti meni reci jesi li ti prošlo ljeto bila na Zrću? Nešto si mi poznata.
[/quote]

al ko je gdje reko da se samo tome misli i odlucuje.. cudno vi mene citate i vidite :D dosta vas... zanimljivo mi je to... cak mi i laska malo... ;)

ja samo kazem da i to igra jako veliku ulogu i da nije onako bas kako vecina misli i cini...

koliko razvoda si danas covjek moze priustiti... zivot je kratak... da bi ga sa ruznim razvodima provodili ( razvod je nesto gadno i za dusu jako jako tesko)
cini mi se da si covjek velike obaveze natovari na ledja samo da bi skuzio dali u krevetu pase ili ne :D

moje misljnje je da su nenevine cure isto vrijedne kao i one nevine... i nema o pravo niko osudjivati nit zigovati... bila to mala okolina ili ne...

da svaka zena ima pravo da sexulani zivot i slobodnu odluku.. i da nijedna nemora glumiti nesto sto nije da bila kao insan gledata i postovana...

ps. nisam bila u zrcu :) Edited by EcI PeCi PeC

draga mell..... kad se redovno sexa jos na nacin na koji odgovara obadva partnera.. to je malo visi stepen, veze ljubai slaganja.. druge stvari idu lakse...

nedavno na jednom fetish party ide zena obucena kao domina njega lijepo svezala za lanac vodi ga kao kucica.. za stolom njemu u posudu iz koje kucici piju posluzi sapanjac... sveza ga kao psa za sto... i on loce i zraci zadovoljnost... ona kao diva sjede za sto isto pije sampanjac... sve u svemu obadvoje zadovoljni...

imam kolegicu koja radi kao domina.... eh koliko ti vjerni muzeva dolaze kod nje jer se neispoljavaju kod kuce.... koji su nesretni...

i te kako je to bitno i vazno za sretniji zivot...

sexulanost je nesto jako bitno...

samo zena dok ovo spomene odma je sve i jednom dala i odma je kucka...

ma vala znas koliko je to bino i vrijedno... ;)

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1332763507' post='452295']
al ko je gdje reko da se samo tome misli i odlucuje.. cudno vi mene citate i vidite :D dosta vas... zanimljivo mi je to... cak mi i laska malo... ;)

ja samo kazem da i to igra jako veliku ulogu i da nije onako bas kako vecina misli i cini...

koliko razvoda si danas covjek moze priustiti... zivot je kratak... da bi ga sa ruznim razvodima provodili ( razvod je nesto gadno i za dusu jako jako tesko)
cini mi se da si covjek velike obaveze natovari na ledja samo da bi skuzio dali u krevetu pase ili ne :D

moje misljnje je da su nenevine cure isto vrijedne kao i one nevine... i nema o pravo niko osudjivati nit zigovati... bila to mala okolina ili ne...

da svaka zena ima pravo da sexulani zivot i slobodnu odluku.. i da nijedna nemora glumiti nesto sto nije da bila kao insan gledata i postovana...

ps. nisam bila u zrcu :)
[/quote]

OK, onda sam te zamijenio sa nekom drugom osobom.

Nego, de ti mene kako ubaci na taj fetiš party, jer i ja imam jedan lijep fetiš.

Volim muškima i ženskima u dupe staviti eksploziv sa sporogorećim štapinom, izmaknem se na sigurnu udaljenost i onda svršavam od iščekivanja kad će se desiti eksplozija i dupe odletjeti u paramparčad. Kada se to desi, ja doživim vrhunac.

Nemoj mi samo reći kako fetiši nisu normalne stvari u sexualnom životu. U sexu je sve dopušteno i normalno, rekli bi neki.

[quote name='mell' timestamp='1332762856' post='452293']
Bez uvrede eci, ali svjesni smo mi da je sex druga najvaznija stvar na svijetu, znaci poslije nogometa, ali slazem se s legionarom kad covjek veli da kad dođes u godine kada opadne zelja....
[/quote]

molim da se ovo ispravi...poslije nogometa dolazi pivo....mislim,samo da se zna :)
  • Upvote 1

[quote name='viking' timestamp='1332769311' post='452314']
molim da se ovo ispravi...poslije nogometa dolazi pivo....mislim,samo da se zna :)
[/quote]

Druze, ne mogu protiv statistike :D Edited by mell

[quote name='viking' timestamp='1332769311' post='452314']
[/quote]

mozda si ti dosao u godine kad opada zelja ,pa si pobrkao prioritete :)

nemojte vi meni ovo ono,nesto se obatalilo i tako to...cijenite iskrenost...kad kazem prepravljaj onda prepravljaj :) Edited by viking