Jump to content
Dobar_Los_Zao

Koji tip cure vole muškarci, "kučke" ili "dobrice"?

Recommended Posts

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='14 October 2010 - 11:21 ' timestamp='1287051712' post='401081']
Ko je veća kučka, ona koja te prevara sa dobrim prijateljam ili taj prijatelj? :rolleyes:
[/quote]

Pisaj oboje i kreni dalje.. Nevrijedne nijedno pogleda a ostaloi da se i ne spominje.

ja sam ljubitelj kucki ... sa njima znas na cemu si ... :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='26 October 2010 - 18:03 ' timestamp='1288108999' post='402880']
ja sam ljubitelj kucki ... sa njima znas na cemu si ... :icon_cheesygrin:
[/quote]

ja volim kučke u krevetu.. :icon_cheesygrin: i ponekad na poslu..

Ma svi muskarci traze djevojku koja ce im ''dati''. Čast izuzetcima koji fkt umiju da vole curu. :)
(Bez ljutnje :) )

[quote name='AzraiŁ' date='26 October 2010 - 17:24 ' timestamp='1288113876' post='402893']
Ma svi muskarci traze djevojku koja ce im ''dati''. Čast izuzetcima koji fkt umiju da vole curu. :)
(Bez ljutnje :) )
[/quote]

Umije svaki da voli, ali prvo mora da naiđe na neku koja će ga zavrtiti :) ... Prvobitni cilj mu i jest da mu ona "da", ali dok dođe do tog cilja sva

pa dobrice za po kuci a kucke za okokuce je idealna kombinacija cesto bude obrnuto pa bude belaj al kako kazu vajk ima gore i gore igore a igor nece da slusa
igore i dole igore i dole

Idealno bi bilo da mogu biti dvije u jednoj dobrica, ali po potrebi kucka....:D

[quote name='Amren' timestamp='1288269631' post='403166']
Idealno bi bilo da mogu biti dvije u jednoj dobrica, ali po potrebi kucka....:D
[/quote]

ima i takvih samo je problem sto nece da najavi kad koju ulogu igra [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img]
  • Upvote 1

[quote name='Afrodita' timestamp='1288118293' post='402911']

Te

[quote name='barca' timestamp='1288277693' post='403184']
ima i takvih samo je problem sto nece da najavi kad koju ulogu igra [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img]
[/quote]

u tome i jest car, ne bi trebao biti problem to :)

[quote name='zilho' timestamp='1288245001' post='403122']
pa dobrice za po kuci a kucke za okokuce je idealna kombinacija cesto bude obrnuto pa bude belaj al kako kazu vajk ima gore i gore igore a igor nece da slusa
igore i dole igore i dole
[/quote]

ova ti je dobra hahahahahaha :D
na um pade mi pulover :D

meni je ova tema za Du, cisto jer se o ukusima ne raspravlja...

sto je klise, vecina muskaraca, dok im ne dodje iz guzice u glavu, traze kucke, zasto, jer ce navodno lakse dobiti sex... ako ne dobiju od kucke sex, onda je to kurva...
od dobrice nece ni pokusati traziti, zasto, jer ih je stid ako ih odbije... zato ce naravno s njom fino, jos ako je ona fina i pametna, i odgovara i rodbini i prijateljima, i kosmijama i tetki u svicarskoj, onda ce je naravno zeniti...

u svakom slucaju, mrzim i kucke i dobrice...

iz mirnih sto viri.

to je slično kao ono: sto ljudi sto ćudi, sto žena [size="4"][b]dvisto cica[/b][/size] :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: , niđe veze al haj de, mislim ima veze al neđe............ :) :) :) :) . Edited by racing/7005/

[quote name='barca' timestamp='1288277693' post='403184']
[/quote]

To je lako...kucka je na snazi kad nema vise blagog osmjeha na licu i dok munje sjevaju iz ociju...dakle, odmah znas da je dobrica "otisla na godisnji", i da je kucka glavna...:D
  • Upvote 1

mah svi mi nesto baljezgamo al samo namje to i ostalo a ono cega bi se trebali pridrzavati to nema ni na papiru a kamolči u stvarnom zivotu..

eto onda znate sta ce te loviti.. te fine dobrice one nisu ni stojale blizu kucke a o nekim durigm slicnostima d a i nepricamo :D

nevolim mlitave i mutave zene..

Kucke su same po sebi kucke tako da ih cvojek mora voliti ;)

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1285673024' post='398734']
ja ne volim nijedne ni druge, ja volim muskarce :D
[/quote]

Kobi to rekao

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1285673904' post='398742']
ja samo ne znam otkad se zene dijele na kucke i dobrice?!?!
neki muskarci su iskompleksirani ili odbijani od strane zena pa dolaze na forum lijeciti rane, i onda zene nazivaju kuckama...

imas kucke, kurve, drolje, prostitutke :D
[/quote]

Postoje i muske kurve, hallllooooooo :)
  • Upvote 1

[quote name='mell' timestamp='1298482720' post='419610']
Postoje i muske kurve, hallllooooooo :)
[/quote]

naravno al sad pricamo o zenskim kuckama i dobricama,hihih,,nisu krive ili naziv rijeci za ta dijela,kriva su bas ova dijela a posto ste ivi mnoge mnogo izbirljive po pitanju trazenja partnera pa neka i vama mnogima stane pod kapu ako to vec jeste,ne moze kada ste vi u pitanju biti opravdavano sve sto radite ili normlano a kada musko rastura obitelj onda je krkan ili one rijeci bijez od toga so dalje,znaci treba od sebe krenuti i vidjeti razloge sto je takav,naravno ne treba ni poceti zivjeti snekim dok ne vidis prilicno dovoljno ko je i kakvu proslost je imao,svi imamo proslost ali neka proslost ne moze stati pod kapu,treba ziviti mnogo godina sa tom osobom bila muska ili zenska i pored potiskivanja proslosti nismo toliko jaki da je mozemo bas mnogo duboko potisnitu jer nakon nekog vremena uvjek ispliva na povrsinu....

Sad cu pokusati biti duhovita i reci vole one koje ne zadaju glavobolju...:D mada danas je tesko naci zensko koje ne zadaje glavobolju, ali de...:D

S nama je tesko, ali bez nas jos teze...:D

vjeruj kad se nekih kotarises da se osjecas kao rodjen :icon_cheesygrin: bolje biit sam nego da odu zivci sa nekom i da si vise u problemima nego u rahatluku...
  • Upvote 4