Jump to content
Dobar_Los_Zao

Koji tip cure vole muškarci, "kučke" ili "dobrice"?

Recommended Posts

sta se ovdje podrazumjeva pod pojmom kucka ?

jer vidim da je tema u tom smislu da su kučke one koje idu od muskarca do muskarca radi seksa (halalite ako sam pogresno svatio) :P ...

a dobrice one koje neidu od muskarca do muskarca radi seksa (jopet halalite ako sam pogresno svatio ) :P ...

moje shvatanje naslova je:
kucke, osobe zenskog roda, koje vole zabavu i razuzdan zivot, i vezu bez obaveza...
dobrice, osobe zenskog roda, koje, kako se kaze kod nas ne znaju kruha najesti, mirne, povucene, samozatajne, i ne isticu se u javnosti...

normalno je da ce muskarci prije primijetiti ove prve, barem u tom periodu sazrijevanja, kada im je potrebno to da idu od cure do cure... a naravno kad se uozbilje, gledaju ove dobricce...

uostalom, ima period kada i ove kucke postanu dobrice, kad se uozbilje, i ispucaju svu energiju, i shvate da zivot nema smisao u partijanju, raskalasenosti i vezama bez obaveza...

ja sam jedne prilike sasvim slučajno čula razgovor dva mu

[quote name='kladusanka' date='02 October 2010 - 11:51 ' timestamp='1286013116' post='399360']
Na startu se nisam slo

Mislima po nacinu pisanja postova da je trebao napisati cast izuzetcima jer previse vi pogresnos svatite ako insan ne napise onako kako vi zelite,nemojte to osobno svatati,kako je god vama lako nazvati nas muskarce krkanima tako bi i mnogim zenama trebalo stati pod kapu ova rijec kucka,nismo svi isti ali zato ako niste kucke ne treba da se opirete ovim rijecima,mnoge zene su same sebi stvorile image kucke,pa sta nije ni to strasna rijec,to je ipak samo rijec ali njena dijela su ta koja je cine takvom,moze to i kompliment biti,,sta ce te reci na ovo,dok imas sexualni odnos sa nekom djevojkom ili zenom ona zeli da joj govoris u tom cinu te vulagarne rijeci i pase joj sve,da sama kaze govori mi vuLgarne rijeci jer me to uzbudjuje,kao kad kaze govori mi kucko evo ti ovoliko sada i zelis li jos jace,pa mnoge i to vole u krevetu,a van kreveta im smeta kad im kazes kucko,ccc nikako vam ugoditi

ko kaze da se suprotnosti privlace, laze...

uglavnom trazimo sebi slicnog ili slicnu...

[quote name='[_maza_]' date='03 October 2010 - 17:20 ' timestamp='1286119246' post='399514']
hahaahahhaahahahah :rofl:
a imal' i toga matiiii :rofl: :rofl:

halali morala sam :rofl: :rofl: :rofl:
[/quote]
Ima,ima...Ne bi vjerovala kako neke cure mogu daleko ići...Fuj!

nisu to kucke, vec jadnice koje ne znaju krenuti dalje u zivotu, i spustaju se na tako nizak nivo...

[quote name='Daisy' date='03 October 2010 - 20:10 ' timestamp='1286129400' post='399544']
nisu to kucke, vec jadnice koje ne znaju krenuti dalje u zivotu, i spustaju se na tako nizak nivo...
[/quote]
Ma kučke su to moja Daisy...Treba to potamaniti,da normalni ljudi mogu voditi mirne

[quote name='Malina' date='03 October 2010 - 20:16 ' timestamp='1286129789' post='399547']
Ma kučke su to moja Daisy...Treba to potamaniti,da normalni ljudi mogu voditi mirne

Kad "osnovac" dodje pa
  • Upvote 1

pa sto zar mislis da kavaljeri ne dijele zene po tome,kako zene mogu djeliti muskarce bogate i siromasne krkane i dobre,kurvare i romanticare.lazove i iskrene,sto nebi mogla se anpraviti podjela bar u rjecima kad vec dijelima pokazu da im pristaju takve rijeci.

[quote name='x-men' date='04 October 2010 - 11:42 ' timestamp='1286185369' post='399618']
pa sto zar mislis da kavaljeri ne dijele zene po tome,kako zene mogu djeliti muskarce bogate i siromasne krkane i dobre,kurvare i romanticare.lazove i iskrene,sto nebi mogla se anpraviti podjela bar u rjecima kad vec dijelima pokazu da im pristaju takve rijeci.
[/quote]

• Upvote 2

[quote name='VIZIOS' date='04 October 2010 - 11:46 ' timestamp='1286185582' post='399619']

[quote name='Malina' date='02 October 2010 - 21:14 ' timestamp='1286046887' post='399409']
De da ja vama kaa
  • Upvote 1

[quote name='Clark Gable' date='09 October 2010 - 17:58 ' timestamp='1286639889' post='400426']
ta kucka garant zna sta zeli :icon_cheesygrin:
[/quote]
Istina,ali to ne znači da joj cilj opravdava sredstva.
Neka,ja ću radije biti dobrica,i mo
  • Upvote 1

Oboje! Nose istu krivicu,i za mene su oboje propali kao osobe. Vidjela sam da se to desi mojim prijateljicama,i to me toliko naljuti da ni ja ne mogu biti dobra s tom osobom ako je spremna na to...

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='14 October 2010 - 12:21 ' timestamp='1287051712' post='401081']Ko je veća kučka, ona koja te prevari sa dobrim prijateljam ili taj prijatelj? :rolleyes:[/quote]

Solidarna odgovornost.

svako ima svoj ukus po tom pitanju...ja volim one malo vridnije :icon_cheesygrin: ...da more sta i u kuci uraditi :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1