Jump to content
BeLaY

Dobacivanje na ulici ili udaranje po gozi

Recommended Posts

za cure pitanje a i za decke moze :P ..... kad idete gradom dobacujul vam sa strane neki "kreteni za mene" kazu vam neke rjeci tipa djes ***ko , il ono malaaaaaaa hrs i ta sranja :D kako se osjecate u tom trenutku jel vam drago, nezgodno, sram vas je ili nesto, dodjel vam nekad da se okrenete i puknete mu plehana :D ili sta da idete i neki vas pukne po guzi :P ,

ja se sjecam davno kad smo isli u osnovnu kad se cure iz gimnazije puste redovno su dobivale po guzi jbg merak bio djecurlija, Daisy ako si i ti naletila prije nesjecam se al izvini :P ....

meni se iskreno sad gade tipovi koji halakaju za curama kao za ovcama na njivi, bas vako nekad se potrefim u drustvu muskom i prodje cura i neki joj pocne dobacivati mene pravo sram bude a ona jadnica sama ono pravo se vidi kako joj je nezgodno...
  • Upvote 2

hehe tako kad sam bila trudna idem ulicom i neka trojica pricaju iza mene i dobacivaju, ja se okrenula kad su ugledali stomak odmah zanijemili :D ... samo prosli pored mene spustene glave a ja im se u facu nasmijala, bas su se lijepo zarcvenili :)

mrzim to, stvarno mi je to nekako seljaci, nemaju kulture nikako ali ja to ignorisem, bas me briga nek vicu sta hoce ja idem za svojim poslom ...
  • Upvote 4

[quote name='BeLaY' date='21 September 2010 - 11:55 ' timestamp='1285062913' post='397558']

j[b]a se sjecam davno kad smo isli u osnovnu kad se cure iz gimnazije puste redovno su dobivale po guzi jbg merak bio djecurlija,[/b] Daisy ako si i ti naletila prije nesjecam se al izvini :P ....

[/quote]

I nakon vas dosla je nova generacija sa istim navikama, bez obzira na to jesu li gimnazijalke ili ne... ja doslovno popizdim na ovo, al samo nastavim hodati jer ako se okrenem "jadno" dijete bi moglo u cajinom potoku zavrsiti, a necu da sebi trazim problema

sta sam to puta dozivljela u cazinu ... al haj kad ti dobaci tamo neki balavac ... al covjece kad sam dozivjela da mi did neki nesto rece za popizdit jednog sam cak plesnula i rekla mu da mu mogu unuce biti a ne da on meni nesto govori ... covjek sto mi je prodavao voce i povrce reko mi je da mi svaka cast i da nemoram nista da platim ... za povratiti ... to je nesto tako primitivno da nemozes da povrjerujes fujjj ...

Na jedno udje na drugo je vec vani i za svojim poslom, ne pridajem tome veliku paznju....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] Nemaju pametnijeg posla, pa ubijaju dosadu...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

Nego meni je gore kad od neke moje rijeci naprave zbrku, neku vecer kazem kako me neki lik vec sedam dana "prca" moj sagovornik je skontao sta sam htjela reci, ali ostali u nasem drustvu su napravili hajku, rijec "prca" su preveli na neki svoj rijecnik....i morala sam intervenisati....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img] da ne bude zabune....
  • Upvote 1

[quote name='selma90' date='21 September 2010 - 12:58 ' timestamp='1285063131' post='397563']
hehe tako kad sam bila trudna idem ulicom i neka trojica pricaju iza mene i dobacivaju, ja se okrenula kad su ugledali stomak odmah zanijemili :D ... samo prosli pored mene spustene glave a ja im se u facu nasmijala, bas su se lijepo zarcvenili :)

mrzim to, stvarno mi je to nekako seljaci, nemaju kulture nikako ali ja to ignorisem, bas me briga nek vicu sta hoce ja idem za svojim poslom ...
[/quote]

Slicna situacija se i meni desila u trudnoci jos dok sam bila u Bosni, palacurdija iza mene i dobacuju nesto vidi "koke", ja se okrenem, oni ustuknuse i samo rekose " Izvinite gospodjo" Doslo mi je da im skresem sve i da im sto kaze belajsuz plehana odvalim, al nisam, samo sam nastavila svojim putem.

[quote name='Apotekarka_21' date='21 September 2010 - 12:12 ' timestamp='1285067551' post='397580']
Slicna situacija se i meni desila u trudnoci jos dok sam bila u Bosni, palacurdija iza mene i dobacuju nesto vidi "koke", ja se okrenem, oni ustuknuse i samo rekose " Izvinite gospodjo" Doslo mi je da im skresem sve i da im sto kaze belajsuz plehana odvalim, al nisam, samo sam nastavila svojim putem.
[/quote]

meni se to desilo i u Bosni i u Austriji pa sam isto to uradila, jednom upalilo pa sam i drugi put iskoristila hehe :D

[quote name='Zelka' date='21 September 2010 - 11:40 ' timestamp='1285065658' post='397571']
sta sam to puta dozivljela u cazinu ... [b]al haj kad ti dobaci tamo neki balavac ... al covjece kad sam dozivjela da mi did neki nesto rece za popizdit[/b] jednog sam cak plesnula i rekla mu da mu mogu unuce biti a ne da on meni nesto govori ... covjek sto mi je prodavao voce i povrce reko mi je da mi svaka cast i da nemoram nista da platim ... za povratiti ... to je nesto tako primitivno da nemozes da povrjerujes fujjj ...
[/quote]
Haha jes fkt ovo jos gore. Moja jedna kolegica uvijek govori da se u Cazinu ne moze doci od autobusne do grada a da 100 auta ne svirne. Fakat krakanski, ha ya ja sam se znala okrenuti kad dobaci pa reci da mater svoju, da ovo da ono, u Bihacu mi se jednom jedan prilijepio za ledja, dise mi za vratom, okrenem se bacim pogled vidim ja sminker neki ulickani i ja nogom blebnem u lokvu upršćem i sebe i njega, *ebo mi je nema sta nije, otisle mu bijele hlace :icon_cheesygrin: I psuje on psuje ja se okrenem reko sta jeeeeeeee hahah mogla sam preko mosta letiti ali eto nisam :icon_cheesygrin: a znam da cu jednog dana biti bjena :icon_cheesygrin: Edited by Loca
  • Upvote 2

Kada neka fina i dobra treba prodje pokraj mene volim pogledati, nije grehota pogledati .....njammmm :icon_cheesygrin:

A sad ovako da bi halako kao da sam na nekim njivama, svirao iz auto itd...nebi, jer to stvarno nije fino, toj osobi najvijerovatnije nebi bilo prijatno, a i mozda ta ista osoba (cura) vec ima momka (dovoljno je onda samo pomisliti npr. imas curu i sad tako neki drugi halakaju za njom) <_<

A jbga ukratko ne valja ...nema tu filozofiranja.....
  • Upvote 1

Ma fuj, fuj, fuj. To mi je tako odvratno. Ali takvi zele samo privuci paznju na sebe, na bilo kakav nacin i izazvati ikakvu reakciju, zato je najbolje samo ignorisati, sto i radim, to je sto se tice dobacivanja. A Bgm na to hvatanje ne mozes ostati ravnodusan. :angry: Jes' da mu ne mozes nista, stvar je vec bila ali *ebote raspizdi to, udarim cim prije stignem.

Godi mi kada me zenske dovikuju hrs mali i tako to . Jos kada me udare pleskom po guzici , ne misle kuda mi govna idu u wc

[quote name='111111' date='21 September 2010 - 19:59 ' timestamp='1285091978' post='397630']
Kada neka fina i dobra treba prodje pokraj mene volim pogledati, nije grehota pogledati .....njammmm :icon_cheesygrin:

[/quote]
ma dobr o gledanje je ok oci su za gledanje, grihota bi bilo nepogledati ako je tako dobra kako ti kazes :D

[quote name='Loca' date='21 September 2010 - 12:01 ' timestamp='1285063286' post='397564']
A sta ako zensko udari njega po guzi ? Bam chika baaaam baaaaam :icon_cheesygrin:
[/quote]

slobodno :) samo ako nije bas kakvo jace zensko, pa da me odbaci od sebe :)

vjeruje vam da se zgrozavate na to ponasanje muskaraca, ali se slobodno okrenite i uzvratite im necim drugim (verbalno naravno). U 90% slucajeva njima ce biti nezgodno, ako imaju imalo kulture.

[quote name='profac' date='22 September 2010 - 00:00 ' timestamp='1285106410' post='397691']
slobodno :) samo ako nije bas kakvo jace zensko, pa da me odbaci od sebe :)

vjeruje vam da se zgrozavate na to ponasanje muskaraca, ali se slobodno okrenite i uzvratite im necim drugim (verbalno naravno). U 90% slucajeva njima ce biti nezgodno, ako imaju imalo kulture.
[/quote]

da imaju kulture ne bi na prvom mjestu nista dovikivali...

najjaca relacija za dobivanje takvih "komplimenata" je pjesacenje od carsije do cuprije, hahaha, sviraju, otvore prozor pa i dobace ja obicno i uzvratim i tako...

jednom smo ja i belay setali tom relacijom (da, mi znamo setati) bom tad je bilo mirno, auta prolaze, nema sviranja, otvaranja prozora i ostalih krkanluka :D

[quote name='Daisy' date='21 September 2010 - 23:07 ' timestamp='1285106879' post='397693']
da imaju kulture ne bi na prvom mjestu nista dovikivali...

najjaca relacija za dobivanje takvih "komplimenata" je pjesacenje od carsije do cuprije, hahaha, sviraju, otvore prozor pa i dobace ja obicno i uzvratim i tako...
[b]
jednom smo ja i belay setali tom relacijom (da, mi znamo setati) bom tad je bilo mirno, auta prolaze, nema sviranja, otvaranja prozora i ostalih krkanluka :D[/b]
[/quote]
Ja kad sam belayom setala i tad su svirali hahahah :icon_cheesygrin:

[quote name='Loca' date='22 September 2010 - 00:24 ' timestamp='1285107847' post='397697']
Ja kad sam belayom setala i tad su svirali hahahah :icon_cheesygrin:
[/quote]

jel ti drago? hahahhhaa vidim cvjetas

ma daj coece za mene je to krkanluk imo sam ja kolegu s kojim sam redovno setao do carsije i nazad i necu vise zbog toga,koja god naidje coban dobaciva mene sram volio bi u zemlju propasti,al de ,svak ima svoje,kod nas to inace mozes cuti sa skele kad gdje prodjes kraj gradjevine a ono ono kako ih ja nazivam " čekičari " zvizde i dobacuju,ono malo da si ispune dusu,mada ja ne vidim nista u tome da bi se neko zadovoljio s tim,de radije sidji i reci nesto fino a ne skele visi ko majmun i on dobacuje nesto curi,pa koja je ce pogledati,samo seljak ispanes i cao.

[quote name='vibe' date='22 September 2010 - 00:56 ' timestamp='1285109770' post='397703']
ma daj coece za mene je to krkanluk imo sam ja kolegu s kojim sam redovno setao do carsije i nazad i necu vise zbog toga,koja god naidje coban dobaciva [b]mene sram volio bi u zemlju propasti,[/b]al de ,svak ima svoje,kod nas to inace mozes cuti sa skele kad gdje prodjes kraj gradjevine a ono ono kako ih ja nazivam " čekičari " zvizde i dobacuju,ono malo da si ispune dusu,mada ja ne vidim nista u tome da bi se neko zadovoljio s tim,de radije sidji i reci nesto fino a ne skele visi ko majmun i on dobacuje nesto curi,pa koja je ce pogledati,samo seljak ispanes i cao.
[/quote]

E ovo je dobro receno....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Iskreno nije lijepo kad muskarac zjaka, ali ni kad zensko....nikako nije u redu...fakat nekad zna biti neugodno, da bi voljela da se zemlja otvori i ja nestanem....

to u zapadnjackom mentalitetu nema...

zapadnjaci oni smao glede :D

a turci albanci i tako ostali balkanci.. ne samo dovikuju odma i sviraju

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='22 September 2010 - 10:55 ' timestamp='1285149342' post='397760']
:icon_cheesygrin: Je li to ono: "Hrs mala ho'

Takvih situacija ima svagdje.Meni je prije nekoliko jedan malac u Zagrebu ne