Jump to content

Recommended Posts

Samnom radi jedan mladi balkanac koji se osjeca kao zensko.. Sad u zadnje vrijeme znaci stoji iza toga.. Produzio si kosu, obuce legins sredi se namsinka.. Mogu vam reci da je najzgodinija ucenica u domu..
Kao diva se krece.. Sladak samouvijeren je, nekako djeluje jaci kako je svima pokazo ko je i kako se osjeca....

Moje pitanje dali kod nas ima takvih pojava i karaktera??
dali su oni sigurni na ulici??
i treci meni nikako neobjasnjiv pojam je ta netolerancija.... I ljudi koji stoje iza onog sta su zasto ih okolina hoce da unisti.. nekad mislim da oni sto najjace trube da imaju iste nagone, samo da sa trubom to zele prikrit...

i za roditelje jedno pitanje sta bi uradili da su vam sin ili kcerka takvi!!!

ma nemam nishta protiv samo nek me ne barkaju i shto dalje od mene :icon_cheesygrin:

a usput da se pofalim i ja sam trans
evo slike ova desna majka sam ja :icon_cheesygrin:
[URL=http://img39.imageshack.us/i/bild0907.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1449/bild0907.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

zamjena uloga jedancoek se desava u krevetu i neides ulicom preobucen...

ovaj momak on se pravo nasminka ima pokrete kao zena produzio si kosu.. meni je lijep...

samo sto nekad pomislim jadna mu majka njegova..

ima u bihacu jedan cojek,tj jedna zena,hahahahha kod nas nema ja mislim ,,ako ima nek me ko ispravi :icon_cheesygrin:

[quote name='vibe' date='16 September 2010 - 20:39 ' timestamp='1284662356' post='396642']
ima u bihacu jedan cojek,tj jedna zena,hahahahha kod nas nema ja mislim ,,ako ima nek me ko ispravi :icon_cheesygrin:
[/quote]
a imam ja kako negledash :icon_cheesygrin:

ima i u Cazinu jedan al nije bas blizu grada malo je dalje neznam kako se zove ona vukojebina pravo je negdje bogu iza tregera..... sta reci nego MALI je grom to kad se namuda nema sanse primjetiti da je musko

[quote name='BeLaY' date='17 September 2010 - 00:35 ' timestamp='1284676511' post='396655']
ima i u Cazinu jedan al nije bas blizu grada malo je dalje neznam kako se zove ona [b]vukojebina pravo je negdje bogu iza tregera.[/b].... sta reci nego MALI je grom to kad se namuda nema sanse primjetiti da je musko
[/quote]

Gnjilavac :P .
Vidim ti si ga zamijetio , bil' mu iznabijao kufere ? :icon_biggrin:

[quote name='Angel of Death' date='17 September 2010 - 09:01 ' timestamp='1284706899' post='396691']
[b]Gnjilavac[/b] :P .
Vidim ti si ga zamijetio , bil' mu iznabijao kufere ? :icon_biggrin:
[/quote]

Greska, mislim da nije...dalje je jos...ako mislimo na istu -istog....ako ne mislimo, e onda ih ima vise....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

Evo recimo ja bi ih uvijek prepoznala, Adamova jabucica, ruke (ma koliko da ima njegovane) muske ruke se prepoznaju i hod....hod muskarca nista ne promjeni, a na potpeticama to cak izgleda i smijesno....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

[quote name='BeLaY' date='17 September 2010 - 00:35 ' timestamp='1284676511' post='396655']
ima i u Cazinu jedan al nije bas blizu grada malo je dalje neznam kako se zove ona vukojebina pravo je negdje bogu iza tregera..... sta reci nego MALI je grom to kad se namuda nema sanse primjetiti da je musko
[/quote]

:bj: meni je onaj od sinoć sumnjiv :icon_cheesygrin:

dobro dlz onaj je sumnjiv samo al vidi se da je musko fora je kad ovaj decko kako kazu za njega izadje u grad sjede piti samo stize pice od drugih muskaraca pravo gori zemlja pod njim :D

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 September 2010 - 15:13 ' timestamp='1284642806' post='396601']

i za roditelje jedno pitanje sta bi uradili da su vam sin ili kcerka takvi!!!
[/quote]

Nisam imala priliku sresti nekog takvog.
( Bar na moje znanje, ipak ako se dobro "namontira" kako znati. :rolleyes: )

Te

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='17 September 2010 - 00:29 ' timestamp='1284676140' post='396653']
Neka bude sta hoće amo neka se meni ne obraća i neka bude na sigurnoj udaljenosti ako želi sebi dobro. Ako te je Bog storio talvog, sta imaš "graditi" budalu od sebe.
[/quote]

Jesi možda konto da on ima potrebu po tome, jesi čuo možda ikad za izraz "da je netko rodjen u pogrešnom tijelu". Pa i tebe je bog stvorio takavog, pa živiš, a vjeruj mi ni blizu čovjeku nisi ;-) To ono po ljudstvu i muškarstvu :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' date='17 September 2010 - 10:32 ' timestamp='1284715947' post='396715']
Jesi mo

[quote name='Loca' date='17 September 2010 - 11:52 ' timestamp='1284717165' post='396718']
Bog ne stvara nikog u ''pogresnom tijelu'' ako neko zeli biti nesto drugo to je stvar licnog izbora.
[/quote]

A reci mi onda ako taj isti bog nikad ne stvori nikog u pogre

[quote name='VIZIOS' date='17 September 2010 - 10:55 ' timestamp='1284717323' post='396719']
A reci mi onda ako taj isti bog nikad ne stvori nikog u pogre

[quote name='Loca' date='17 September 2010 - 12:15 ' timestamp='1284718552' post='396721']
Opet ti ponavljam, njihova odluka!
[/quote]

Čuj njihova odluka, ja bi prije reko "igra prirode" koja ju je navela na tu odluku. Nadam se samo da neće

S tim se rodi, a psihoanalitičari tvrde da i roditelji mogu utjecati na tu pojavu ( kod transvestizma), odnosno odgoj.
Ne vjerujem da bi neko iz hira postao transvestit, izložio se osudi porodice, okoline, uvredama, ismijavanjima, zato vjerujem da su rođeni s "poremećajem". Veliki je broj onih kojih su se borili protiv sebe ( npr. homoseksualci ), al' dođe trenutak kad se "puca po šovovima" i gluma dalje ne ide.
Sigurno je toga bilo i prije, ali su bila drugačija vremena. ( Sjetimo se da je nekad bilo nezamislivo da žensko obuče hlače .) :icon_cheesygrin: Edited by kladusanka

[quote name='kladusanka' date='17 September 2010 - 13:45 ' timestamp='1284727506' post='396739']
S tim se rodi, a psihoanalitičari tvrde da i roditelji mogu utjecati na tu pojavu ( kod transvestizma), odnosno odgoj.
Ne vjerujem da bi neko iz hira postao transvestit, izlo

[quote name='Loca' date='17 September 2010 - 14:49 ' timestamp='1284727752' post='396740']
Ja ne vjerujem da je urodjeno. To je bas ova zadnja tvoja recenica, radi se o socioloskom fenomenu. Socijalizacijom se to stvara, Bog ljude ne stvara takvima.
[/quote]

Samo mi odgovori onda na ovo pitanje. Za

[quote name='VIZIOS' date='17 September 2010 - 13:50 ' timestamp='1284727854' post='396741']
Samo mi odgovori onda na ovo pitanje. Za