Jump to content
Dobar_Los_Zao

Idealna ljubavnica

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 September 2010 - 13:47 ' timestamp='1284637660' post='396589']
Hmm nebi ja rekla.. Ja ipak mislim da su muski ti koji neznaju kako sa povrijedjenim egom kad mu zena kaze da je to samo to...
[/quote]

Pa onda znaci da se on zaljubio, to vise nije samo to....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Iskreno, tesko mi je zamisliti zenu koja ce reci nekom muskarcu "Cuj, sluzis mi samo za jednu stvar, usput koju dobro radis, a sve ostalo mogu sama...."

Zene su te koje su krhkije, njeznije, jednostavno i tamo gdje nema ljubavi, mi je trazimo....

[quote name='Amren' date='16 September 2010 - 13:52 ' timestamp='1284637949' post='396591']
Pa onda znaci da se on zaljubio, to vise nije samo to....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Iskreno, tesko mi je zamisliti zenu koja ce reci nekom muskarcu "Cuj, sluzis mi samo za jednu stvar, usput koju dobro radis, a sve ostalo mogu sama...."

Zene su te koje su krhkije, njeznije, jednostavno [b]i tamo gdje nema ljubavi, mi je trazimo....[/b]
[/quote]
Istina

[quote name='Amren' date='16 September 2010 - 12:52 ' timestamp='1284637949' post='396591']

Zene su te koje su krhkije, njeznije, jednostavno i tamo gdje nema ljubavi, mi je trazimo....
[/quote]

Dobro u nasoj okolini to zene jednostavno prikriju usminkaji ili i neizgovore nego misli neka shonje dok je dobar dobar je.. a on i nezna de je u pricipu samo figurica koja je potrebna za neke stvari..

pa u tvom postu pises da su zene te koje se zaljube.. U tom slucaju i ona se zaljubila i to isto nije to.. Ili se mi nekuzimo zeno!!
I da postoje takve zene koje to mrtvo hladno u facu kazu i drze se toga.. Zene koje se nezele vezati, mozda zbog razvoda duze veze koja je pukl a ili bilo cega, al nezele ni bez sexa biti.. I zasto si ta zena nebi uzela isto pravo kao muskarac??

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 September 2010 - 15:45 ' timestamp='1284644706' post='396612']
Dobro u nasoj okolini to zene jednostavno prikriju usminkaji ili i neizgovore nego misli neka shonje dok je dobar dobar je.. a on i nezna de je u pricipu samo figurica koja je potrebna za neke stvari..

pa u tvom postu pises da su zene te koje se zaljube.. U tom slucaju i ona se zaljubila i to isto nije to.. Ili se mi nekuzimo zeno!!
I da postoje takve zene koje to mrtvo hladno u facu kazu i drze se toga.. Zene koje se nezele vezati, mozda zbog razvoda duze veze koja je pukl a ili bilo cega, al nezele ni bez sexa biti.. I zasto si ta zena nebi uzela isto pravo kao muskarac??
[/quote]

Ma kuzimo se...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Jednostavno mislim da je zena ta koja ce prije prekrsiti "dogovor" i zaljubiti se i popustiti u svemu, dok muskarac kad ocejifi, on ode dalje, njega ljubav ne sprijeci da nadje neku drugu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

evo ja cu iskoristiti priliku i staviti oglas ... :P

nudim se kao idealan ljubavnik ... nema sanse da se zaljubite u mene , nema sanse da me zovnete a da se neodazovem ... :P
  • Upvote 1

Neznam jesu zene njeznije.. Ili nisu.. Po nekim postupcima bi rekla da se mi samo bolje znamo usminkati..

I ja ti kazem da kad zena kaze muskarcu, pogotovo nasem krajisniku da je bilo samo za sex nemoze sebi doci koliko je povrijedjen.. jer ocekuje kukanje ti ovo ti ono ja tebi sve ti meni nista etc

Ja samo znam da je kod takvih sexveza najbitnija komunikacija d a je jasno sta ko hoce zeli ocekuje ili neocekuje... Amren nisu sve nevine, i neglume sve nevinascad.. Svakakva cvijeca u bozijoj basti..

kazes mu sta je sta hoces, znas i sam da se jedno za drugo sad nebi naplje izasli popishati a vidis nesigurnosti da vidis straha uzasa u oku...
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 September 2010 - 16:32 ' timestamp='1284647537' post='396621']

I ja ti kazem da kad zena kaze muskarcu, pogotovo nasem krajisniku da je bilo samo za sex nemoze sebi doci koliko je povrijedjen.. jer ocekuje kukanje ti ovo ti ono ja tebi sve ti meni nista etc

[/quote]
neznam zbog cega je povrijedjen jer nas 90% muskaraca kod zena zanima samo sex bez obaveze..

[quote name='BeLaY' date='16 September 2010 - 23:52 ' timestamp='1284677552' post='396657']
neznam zbog cega je povrijedjen jer nas 90% muskaraca kod zena zanima samo sex bez obaveze..
[/quote]

Jeste al kad musko to kaze.. hej to je samo sex, mnogi muskarci si uzmaju to pravo ili misle da im je to pravo d atako postupaju..
a kad zena tako podvuce vjeruj da malo ego pati, neznaju kako baratati sa tim, pogotovo kod zene koja samo to zeli, jer onda su samo te kvaliitete bitne..

zeznuta je ona pjesma od selme nisam ti rekla hajde me ozeni :D

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 September 2010 - 16:32 ' timestamp='1284647537' post='396621']
Neznam jesu zene njeznije.. Ili nisu.. Po nekim postupcima bi rekla da se mi samo bolje znamo usminkati..

Ja samo znam da je kod takvih sexveza najbitnija komunikacija d a je jasno sta ko hoce zeli ocekuje ili neocekuje... Amren nisu sve nevine, i neglume sve nevinascad.. [b]Svakakva cvijeca u bozijoj basti..

kazes mu sta je sta hoces,[/b] znas i sam da se jedno za drugo sad nebi naplje izasli popishati a vidis nesigurnosti da vidis straha uzasa u oku...
[/quote]

Hahahah, joj legendoo! Nek si im rekla prijo! :D

Ja samo znam da je kod takvih sexveza najbitnija komunikacija d a je jasno sta ko hoce zeli ocekuje ili neocekuje... Amren nisu sve nevine, i neglume sve nevinascad.. Svakakva cvijeca u bozijoj basti..

kazes mu sta je sta hoces, znas i sam da se jedno za drugo sad nebi naplje izasli popishati a vidis nesigurnosti da vidis straha uzasa u oku...
[/quote]

Prije da su

[quote name='EcI PeCi PeC' date='17 September 2010 - 06:37 ' timestamp='1284698270' post='396663']
Jeste al kad musko to kaze.. hej to je samo sex, mnogi muskarci si uzmaju to pravo ili misle da im je to pravo d atako postupaju..
a kad zena tako podvuce vjeruj da malo ego pati, neznaju kako baratati sa tim, pogotovo kod zene koja samo to zeli, jer onda su samo te kvaliitete bitne..

zeznuta je ona pjesma od selme nisam ti rekla hajde me ozeni :D
[/quote]

slazem se, zene su navikle na to da 90% muskaraca zeli samo sex i kad upecaju nekog od onih 10% onda su sretne, a ako zapnu za nekog od onih 90% jesu povrijedjene ali su svjesne cinjenice da je puno takvih.

S druge strane, muskarci su navikli da 97% zena zeli ljubav, i kad nalete na onih 3% onda se izgube, ne mogu da vjeruju, povrijedjen ego, placi, kukaj, umri (mada oni to ne pokazuju javno, muskarcina mora ostati muskarcina, ali... :P)
  • Upvote 2

Mozda bi naidealnija bila ona koja umjesto srca ima kamen u grudima....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='EcI PeCi PeC' date='18 September 2010 - 21:04 ' timestamp='1284836683' post='397094']
Koliko si zena imo u zivotu?? Sa koliko si ih se pojebo da to mozes tako reci... I sa koliko zena si imo ta laka i brza iskustva kad poredis??

[b]Zena koja hoce samo SEX i to[/b] si uzme bez da puno pita i diskutuje kad to na kraju pdovuce oci frcaju.. Jer vi ste ti koji si to za pravo uzimaju vi ste ti koji ko fol biraju i uzimaju sta zele... Vi ste ti sto * iskoristavate * i ostavljate..
E kad to zena podvuce vjeruj da ste manji od makova zrna nezna kako sta.. ili jos kad ti u facu kaze hej nemoj me puno zvrcati, msijes se tek ponekad javit al ne
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' date='18 September 2010 - 21:04 ' timestamp='1284836683' post='397094']
Koliko si zena imo u zivotu?? Sa koliko si ih se pojebo da to mozes tako reci... I sa koliko zena si imo ta laka i brza iskustva kad poredis??

[b]Zena koja hoce samo SEX i to[/b] si uzme bez da puno pita i diskutuje kad to na kraju pdovuce oci frcaju.. Jer vi ste ti koji si to za pravo uzimaju vi ste ti koji ko fol biraju i uzimaju sta zele... Vi ste ti sto * iskoristavate * i ostavljate..
E kad to zena podvuce vjeruj da ste manji od makova zrna nezna kako sta.. ili jos kad ti u facu kaze hej nemoj me puno zvrcati, msijes se tek ponekad javit al ne

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='22 September 2010 - 07:22 ' timestamp='1285136560' post='397729']
prva TI se predstavljaškao hladna neemomotivna, ako krenemo od ovog posta, nije li tako ? :). Svi imamo emocije koje ovisno od osobe manje vise krijemo. (da se razumijemo: Nespadas u te gore osobe za koje si me pitala :P )

Mozda je moguće imati takav odnos kao što si nabrojala ako je baš riječ materijalnim interesima, ako to je neka druga vrsta priče i žena...
[/quote]

Gdje sam se ja postavila kao hladna i ne emotivna osoba.. Kod mene ti emocije znaju biti iz jednog extrema u drugi, znam biti vulkan a znam biti santa leda ;) ovakve su najgore nikad neznas na cemu si :D :D :D.. Nepoznate vi mene nikako....

Al neradi se o meni u ovoj temi...

Ja sam samo rekla da ima takvih zena, koje nezele nikakvo vezanje sem tjelesnog.. To moze biti iz vise razloga. I neznam zasto vama muskima tesko pada da u to povjerujete?? Zasto bi si neki muskarac to prvo uzo, a zena NE?? Nekuzim to nikako..

Tesko ces u Cazinu i sresti takvu zenu, ima ih al malo.. Mala okolina, odgoj jedno od kuce, a narod mentalite i carsija se promjenil imoral nesto umanjio i otanjio, i jos uz to zene su ovisne o muskarcima tako da dooooosta nasih zena glumi..
[b]
kako je neka ovdje na forumu napisala, nije da neznam, nego mi je lakse ovako ;)[/b]

Moguce je imati takav odnos, i te kako da funkcionise i da je pun respekta samo sto nemoze dugo dugo trajati.. Cak sta vise, kad zena podvuce neke stavri imam osjecaj da je taj ljubavnik vise i bolje cijen i i postuje.

al eto opet ovo kameno srce mozda i pojma nema :D :D
  • Upvote 1

moro sam , njeko ce mi platiti račun za mobitel ovaj mjesec ... :P

DLZ , Eci je sve samo ne neemotivna ! Iz nje prste emocije !

[quote name='lucky' date='22 September 2010 - 09:07 ' timestamp='1285139253' post='397737']
moro sam , njeko ce mi platiti račun za mobitel ovaj mjesec ... :P

DLZ , Eci je sve samo ne neemotivna ! Iz nje prste emocije !
[/quote]

To se sla

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='22 September 2010 - 09:32 ' timestamp='1285140724' post='397741']
To se sla
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='18 September 2010 - 10:51 ' timestamp='1284803505' post='396978']
slazem se, zene su navikle na to da 90% muskaraca zeli samo sex i[b] kad upecaju nekog od onih 10% onda su sretne[/b], a ako zapnu za nekog od onih 90% jesu povrijedjene ali su svjesne cinjenice da je puno takvih.
S druge strane, muskarci su navikli da 97% zena zeli ljubav, i kad nalete na onih 3% onda se izgube, ne mogu da vjeruju, povrijedjen ego, placi, kukaj, umri (mada oni to ne pokazuju javno, muskarcina mora ostati muskarcina, ali... :P)
[/quote]

Po prirodi sam emotivac (al' de sta ces?! :D ) i kao takav se ne mogu trajno vezati za zenu koju ne volim. Mislim da si u pravu, Daisy, kada kazes da su srecne one koje "upecaju" muskarca kojem sex nije prioritet nego trazi u osobi i ono nesto sto kod drugih nije i ne moze da pronadje. Cak mislim da to vrijedi i za muskarce. Nema tu nekih drasticnih razlika. Mozda samo u kojem postotku. :P Poznajem osobu koja je nasla takvog (barem to tvrdi cijelo vrijeme :D ) i koja je i nakon izvjesnog vremena jos uvijek zadovoljna. Cak i vise nego u samom pocetku veze.
A, sto se tice same teme......ehm: :al:
  • Upvote 2

idelale ljubavnice su same sebe stvorile,to znaci mnoge one nebrigaju kada radeto i ne misle nestodrugo osim na zadovoljstvo,a kad se ispucaju onda misle na nekog muskarca kojem nije stalo do toga,nevolim furacke kod takvih zena a prije svega biel objekat za svoja zadovoljstva i poslije svega traze nekog ko ih nece gledati kao objekat,naravno da ne treba gledati zensko kao objekat ali isfurane price pricaju ja bbi ovo volial ovakvog da em negleda uvjek tako pa sama o sebi pravis sliku,...

[quote name='x-men' date='22 September 2010 - 14:31 ' timestamp='1285158710' post='397788']
idelale ljubavnice su same sebe stvorile,to znaci mnoge one nebrigaju kada radeto i ne misle nestodrugo osim na zadovoljstvo,a kad se ispucaju onda misle na nekog muskarca kojem nije stalo do toga,nevolim furacke kod takvih zena a prije svega biel objekat za svoja zadovoljstva i poslije svega traze nekog ko ih nece gledati kao objekat,naravno da ne treba gledati zensko kao objekat ali isfurane price pricaju ja bbi ovo volial ovakvog da em negleda uvjek tako pa sama o sebi pravis sliku,...
[/quote]
Ovo jeste istina.Na
  • Upvote 1

[quote name='Punisher' date='22 September 2010 - 13:47 ' timestamp='1285156024' post='397782']
[b]Po prirodi sam emotivac (al' de sta ces?! :D ) i kao takav se ne mogu trajno vezati za zenu koju ne volim. [/b]Mislim da si u pravu, Daisy, kada kazes da su srecne one koje "upecaju" muskarca kojem sex nije prioritet nego trazi u osobi i ono nesto sto kod drugih nije i ne moze da pronadje. Cak mislim da to vrijedi i za muskarce. Nema tu nekih drasticnih razlika. Mozda samo u kojem postotku. :P Poznajem osobu koja je nasla takvog (barem to tvrdi cijelo vrijeme :D ) i koja je i nakon izvjesnog vremena jos uvijek zadovoljna. Cak i vise nego u samom pocetku veze.
A, sto se tice same teme......ehm: :al:
[/quote]

Zasto pokusavas onda ista sa nekim nekog koga ne volis?
ovo je malo kontradiktorno, kazes da si emotivac i ubrojis se u onih 10% koji traze ljubav, a onda nastavis sa tim da se ne mozes TRAJNO vezati za zenu koju ne volis, zasto se onda vezes ikako? dok ti pase ili? ne razumijem :D
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='22 September 2010 - 15:37 ' timestamp='1285166265' post='397811']
[b]Zasto pokusavas onda ista sa nekim nekog koga ne volis?
[/b]ovo je malo kontradiktorno, kazes da si emotivac i ubrojis se u onih 10% koji traze ljubav, a onda nastavis sa tim da se [b]ne mozes TRAJNO vezati za zenu koju ne volis, zasto se onda vezes ikako?[/b] dok ti pase ili? ne razumijem :D
[/quote]

Tko kaze A, red je da i B izgovori -zar ne?! :D Odgovor na vase prvo pitanje bi se mogao naci u tumacenju rijeci "pokusati"! Necu ovom prilikom praviti razlike izmedju toga da li je zensko ili musko u pitanju. Svejedno. Ali, zar svi mi ne pokusamo sa nekim i prije nego sto se eventualno ljubav (ma kakva ona bila ) rodi. Dodje li do neke ljubavi kasnije, pocinjemo razmisljati i o trajnom vezanju za osobu koju volimo. U tome i jeste sustina stvari.
Sto se drugog pitanja tice; tu je vec kudikamo vise perfidnosti potrebno da bi se dao zadovoljavajuci odgovor. :ap: Haj'mo uprostiti stvar! Pokusas- vezes se- nema ljubavi- raskines. A moze i ovim redosljedom: pokusas-vezes se- ima ljubavi- ostanes trajno vezan. Po prirodi pragmatican, ne volim komplikovane stvari. A i vrlo sam liberalan po mnogim pitanjima. Napominjem da je i ovaj put u pitanju relacija izmedju dvije, po svemu ravnopravne, osobe. Zato i ne mozemo govoriti da jednoj pase a drugoj ne. Samo kada oboma odgovara odredjena relacija onda mozemo govoriti o relaciji u pravom smislu rijeci. Ma kakva ona po svom karakteru bila. Edited by Punisher