Jump to content
morbid_death

Gladni psi i nehumani ljudi.

Recommended Posts

[quote name='morbid_death' date='08 September 2010 - 18:54 ' timestamp='1283961277' post='395182']
Za

meni nije nikakav problem nahraniti i tu lutalicu pa

ja kad god kakvo pasce sretnem na ulici prvo se dobro sa njim ispricam a onda odemo u kafanu i napijemo se :icon_cheesygrin: ...hemo biti ljudi :icon_cheesygrin:

ne znam kakvo je trenutno stanje u Cazinu al` lutalica je uvijek bilo i kad podjes u prodavnicu po kruh i kifle ne meres biti a da ne otkines komad i das pascetu kad vidis one tuzne gladne oci :(
  • Upvote 1

[quote name='viking' date='08 September 2010 - 21:12 ' timestamp='1283980320' post='395244']
ja kad god kakvo pasce sretnem na ulici prvo se dobro sa njim ispricam a onda odemo u kafanu i napijemo se :icon_cheesygrin: ...hemo biti ljudi :icon_cheesygrin:

ne znam kakvo je trenutno stanje u Cazinu al` lutalica je uvijek bilo i kad podjes u prodavnicu po kruh i kifle ne meres biti a da ne otkines komad i das pascetu kad vidis one tuzne gladne oci :(
[/quote]

haha...nek te dragi alah nagradi :P

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 16:45 ' timestamp='1283870737' post='394981']Kao mizantrop[/quote]

lako je nahraniti lutalicu a koliko njih je uzelo psa pa kad dosadi onda se pas pusti da luta i hoda ulicama
zato prvo krenuti od sebe pa onda druge gledati jer svako da se brine o svom psu lutalica nebi bilo :an:

[quote name='morbid_death' date='06 September 2010 - 01:14 ' timestamp='1283728453' post='394640']
Umjesto da se hvalite svojim psom s pedigreom i govorite kako obooo

Nisu mi samo jasni ovi sto su isprdali moju komsinicu na pocetku . Svaka cast , nije ni cudo sto nema puno ljudi na forumu , odmah napadate . PRVI DOJAM - drama . Ko god ima malo drukcije misljenje odmah je napadnut od strane konzervativaca na ovom forumu .

[quote name='Angel of Death' date='09 September 2010 - 15:54 ' timestamp='1284047649' post='395367']
Nisu mi samo jasni ovi sto su isprdali moju komsinicu na pocetku . Svaka cast , nije ni cudo sto nema puno ljudi na forumu , odmah napadate . PRVI DOJAM - drama . Ko god ima malo drukcije misljenje odmah je napadnut od strane konzervativaca na ovom forumu .
[/quote]

Mah, navika je to. Malograđanstvo nikad da napusti čovjeka. U svim je porama.
Tako ti je to, kom