Jump to content
morbid_death

Gladni psi i nehumani ljudi.

Recommended Posts

Njih treba smaknuti sa ulice, a da ih se hrani samo bi ih vise bilo. Ljudi nemojte ih hraniti [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

ja svom psu nebi nikad kupio maksuz hranu, zato sto je on pasce i 2000 godina pasce moze jesti svasta i sad kao odjednom treba mu i kupovati hranu, bolje stim parama nahraniti gladnu djecu jer ih ima vise gladnih...
  • Upvote 1

[quote name='BeLaY' date='06 September 2010 - 19:28 ' timestamp='1283790482' post='394807']
ja svom psu nebi nikad kupio maksuz hranu, zato sto je on pasce i 2000 godina pasce moze jesti svasta i sad kao odjednom treba mu i kupovati hranu, bolje stim parama nahraniti gladnu djecu jer ih ima vise gladnih...
[/quote]

Sad ispada da smo mi nehumani [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

ja imam kod kuce nekih 10 macaka i vazda im nosim hranu na

[quote name='sanel87' date='06 September 2010 - 19:59 ' timestamp='1283795984' post='394827']
Sad ispada da smo mi nehumani [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Ne ispada sigurno da smo humani .

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 01:53 ' timestamp='1283813630' post='394885']
Jao majko gdje me isprdi. Među kakvim 'ljudima'

[quote name='sanel87' date='07 September 2010 - 08:55 ' timestamp='1283849713' post='394926']
Zbog ljudi kao sto si ti je i grad pun lutalica.
[/quote]

Zbog osoba kao
  • Upvote 1
  • Downvote 3

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 16:38 ' timestamp='1283866715' post='394968']
Zbog osoba kao

Pa znam da se nije desilo u Cazinu, ali sam samo navodila primjere.
Kao začeti mizantrop, naravno da bih radije nahranila psa, nego čovjeka.
Nisam osoba koja će kriviti vlasti ili bilo koga drugoga, nego učinim sve koliko god je u mojoj moći da promjenim ono

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 17:45 ' timestamp='1283870737' post='394981']
Pa znam da se nije desilo u Cazinu, ali sam samo navodila primjere.
Kao začeti mizantrop, naravno da bih radije nahranila psa, nego čovjeka.
Nisam osoba koja će kriviti vlasti ili bilo koga drugoga, nego učinim sve koliko god je u mojoj moći da promjenim ono

[quote name='sanel87' date='06 September 2010 - 18:20 ' timestamp='1283790050' post='394804']
Njih treba smaknuti sa ulice, a da ih se hrani samo bi ih vise bilo. Ljudi nemojte ih hraniti [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Pas lutalica ce ionako sebi naci hranu, bilo to u kontejneru, na ulici ili nevazno. Nije nase davanje ostataka vecere to koje je odgovorno za povecanje broja pasa lutalica! To je cista glupost. Nasa nebriga za te pse, ne poduzimanje nista u vezi toga, da ne pricam ostavljanje stenadi po sumama da se dalje kote (skines problem sa svojih ledja (nezeljenu stenad) ali zato pravis probleme drustvu (vise lutalica)).

To sto nahranimo psa lutalicu moze samo nama uciniti bolje (naravno onim ljudima koji imaju nesto sto se zove savjest i nesto sto se zove suosjecanje) time sto smo ucinili dobro prema jadnoj zivotinji, bolje cemo se osjecati.

Pse samo treba smaknuti s ulice u azile i to je to , nikako muciti i ubijati . Kriva je vlast sto nemam azila pa neka ga fafaju , da bog da im sve guzove izujedali :D .

Ja nisam takvog misljenja i tesko da bih se osjecao bolje ako nahranim lutalicu. Nemam nista protiv zivotinja, stovise volim ih, ali ne takve. Vlasti su krive sto se njihov broj povecava, a mi nista ne poduzimamo nego samo bezveze raspravljamo na ovom foromu u ovom problemu. Maza je jednom pokrenula bila nesto u vezi azila, prihvatilista ili sta je vec bilo u pitanju, ne sjecam se bas najbolje, ali ostalo je samo mrtvo slovo na papiru, bolje receno na ovom forumu.
Znaci oni koji ne hrane pse lutalice nemaju savjest i nisu suosjecajni?
Ova tema moze ici u nedogled...bleh

Ne, ljudi koji napadaju one sto hrane bilo pse lutalice ma bilo kakve zivotinje su bezosjecajni i bez savjesti.

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 15:38 ' timestamp='1283866715' post='394968']
[b]Cazinjanin ni ne zna drukčije.[/b]
[/quote]

cuj BISCANKO .. s ovakvim ponasanjem mozes postici samo da se ljudima gadis i nista vishe.
ako ti je cilj bio nesto drugo,a ja se duboooko nadam da jest,totalno pogresan pristup imas.
sta mislis postici s vrijedjanjem???
jadna li ti majka..

ps. pise se DRUGAČIJE *ebem ti učiteljicu :rofl:

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 22:16 ' timestamp='1283890609' post='395023']

A meni ne govori o gramatici i pravopisu, doktorirala sam to :-)
[/quote]

vidim :)

[quote name='[_maza_]' date='07 September 2010 - 22:03 ' timestamp='1283889816' post='395018']
cuj BISCANKO .. s ovakvim ponasanjem mozes postici samo da se ljudima gadis i nista vishe.
ako ti je cilj bio nesto drugo,a ja se duboooko nadam da jest,totalno pogresan pristup imas.
sta mislis postici s vrijedjanjem???
jadna li ti majka..

ps. [b]pise se DRUGAČIJE[/b] *ebem ti učiteljicu :rofl:
[/quote]

Zapravo , moze se koristiti i jedno i drugo ;) .
I da je biscanka , a nije , dobro je rekla . Mi cazinjani smo najsugaviji ljudi na ovoj planeti . Svako ziv misli da zna najbolje . Da mi znamo nesto , ne bi nam bilo ovakvo stanje kakvo je . I to ti nije vrijedjanje , TO TI JE CINJENICA .

[quote name='Angel of Death' date='07 September 2010 - 23:17 ' timestamp='1283894275' post='395030']
Zapravo , moze se koristiti i jedno i drugo ;) .
I da je biscanka , a nije , dobro je rekla .[b] Mi cazinjani smo najsugaviji ljudi na ovoj planeti [/b]. Svako ziv misli da zna najbolje . Da mi znamo nesto , ne bi nam bilo ovakvo stanje kakvo je . I to ti nije vrijedjanje , [b]TO TI JE CINJENICA[/b] .
[/quote]

ljudi kad bi pricali samo ono sto znaju, nastala bi jedna velika tisina!

I jos jedna izreka: budi ona promjena koju zelis vidjeti u svijetu, u ovom slucaju, Cazinu. Svi pricaju kako treba utociste za pse, a niko ne radi nista! ako zelis nesto, moras se i pokrenuti da to dobijes! Cazinjanima je u velikom broju slucajeva, ne samo pasa lutalica, samo potreban pokretac, da bi prica napokon presla na djela :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='morbid_death' date='07 September 2010 - 22:16 ' timestamp='1283890609' post='395023']
Djevojko, nisam Bišćanka. Nego iz centra prokletog li [size="4"][b]grada Cazina[/b].[/size]
Moj pristup je sasvim OK. Zašto napadati nekoga ko je nahranio psa?
A meni ne govori o gramatici i pravopisu, doktorirala sam to :-)
[/quote ]
ispravka: mi NISMO grad mi smo opstina,...

[quote name='[_maza_]' date='07 September 2010 - 22:03 ' timestamp='1283889816' post='395018']

ps. pise se DRUGAČIJE *ebem ti učiteljicu :rofl:
[/quote]

Moze i drukcije i drugacije.