Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

[quote name='x-men' post='328770' date='10.06.2009, 08:20']a sta mislis svaki dan zivis sa osobom i svaki dan po vise puta na dan zvoni mob ili sms -ske stizu a ti nemas volju niti si zainteresiran da kazes ovaj je ili onaj kroz razgovor dosadan sto vazda zove a rekao mu da saceka ili sta znam,(NAVEO SAM PRIMJER.)znaci dobivas a cutis a to tvoja partnerica ili partner gleda,kako ce se osjecat?nisam rekao da ja moram njen mobitel provjeravat a ni ona moj jer nam sluzi za podpomoc u zivotu a ne da bi mi zakomplicirao zivot jer sve oko nas je sumnjivo i treba biti jak nepodlegnut tim sumnjama.ovo govorim ko hoce dobar i odan odnos.sami gradimo odnos i dobivamo zauzvrat.[/quote]

tako je care :D

svako ima svoju privatnost niko nekaze nista protiv i kosto si vec rekao normalno zasto bi mi bio non stop u rukama mobitel od partnera glupost... ali kosto rece vec treba gledat jedno na drugo a ne bezvze sebi traziti belaja..niko moj mobitel nece uzet bez pitanja a tako ni ja bez dozvole..i kad zazvoni i on mi vikne de javi se vidi ko je.. zasto da ne..ili ja stim opet krsim njegovu prvatnost.... ma daj :D
  • Upvote 1

heh te porukice.....vecina parova se zbog toga vadja i svasta nesto....

mene ako sta zanima...mislim nije mi potrebno loviti situaciju da mobitel ostane na stolu ili da ga zaboravi kod kuce pa da ja mogu rahat procitatu poruke..... :lol: kad smo samo poceli hodati ja sam uvjek pitala da malo ja prekontroliram situaciju....

ali sad smo vec dugo zajedno tako i da znam da nema nista....uopste mi to vise i nije nesto da bih imala tu potrebu kao prije da moram pogledati.....

ja neznam zasto se vi zamarate nebitnim stvarima?

imate potrebu da krijete od partnera/momka/cure..nebitno.. pozive , poruke ? zasto?

nevidim tu nekog smisla, neka gleda koliko hoce, sve moje je i njegovo i obratno..

oni koji kriju nesto mozda se tome protive, to mi je jedino logicno objasnjenje..

[quote name='sebina_ikanovic' post='330640' date='22.06.2009, 21:29']nedam ga nikome vise iz ruku svoji :bj:[/quote]
[font="Georgia"]
Koga? Telefon ili ? haha
[/font]

[quote name='analiticarka' post='331466' date='27.06.2009, 01:17']ja neznam zasto se vi zamarate nebitnim stvarima?

imate potrebu da krijete od partnera/momka/cure..nebitno.. pozive , poruke ? zasto?

nevidim tu nekog smisla, neka gleda koliko hoce, sve moje je i njegovo i obratno..

oni koji kriju nesto mozda se tome protive, to mi je jedino logicno objasnjenje..[/quote]

Kada obrnemo situaciju, onda dobijemo

Ja ne znam za

batane, sta si se natako na moje postove ?

ispada da ti nisi siguran u svoju ljubav ili ? ;)

:D

damn, damn, damn.. :D

[quote name='analiticarka' post='331715' date='27.06.2009, 23:48']batane, sta si se natako na moje postove ?

ispada da ti nisi siguran u svoju ljubav ili ? ;)

damn, damn, damn.. :D[/quote]

Hahaha, siguran siguran. čak

da kada bi taj momak trajao vjecno ... :D
al na drugoj temi koja nosi naziv "svemu dodje kraj" zakljuceno je da sve ima pocetak i kraj ...
tako i veza s momkom , danas jeste sutra nije ... i onda ufati pricati kako kolegica od njegove bivse cure ima msest prsta na nozi i da zato nenosi sandale ... da i papuce ...

[quote name='lucky' post='331750' date='28.06.2009, 11:43']da kada bi taj momak trajao vjecno ... :D
al na drugoj temi koja nosi naziv "svemu dodje kraj" zakljuceno je da sve ima pocetak i kraj ...
tako i veza s momkom , danas jeste sutra nije ... i onda ufati pricati kako kolegica od njegove bivse cure ima msest prsta na nozi i da zato nenosi sandale ... da i papuce ...[/quote]

tebi nista ne traje, i ovako i onako, ma zasto uopce komentarises :D

ja ipak mislim da nije pristojno zaviriti u bilo ciji telefon, pa cak ni u partnerov...

[quote name='analiticarka' post='331752' date='28.06.2009, 12:50']tebi nista ne traje, i ovako i onako, ma zasto uopce komentarises :D[/quote]

izvini , drugi put cu traziti od tebe dozvolu da komentiram ...

Ne bi trebalo bez dozvole da itko cita od partnera/ce poruke. Pogotovo ako su duze u vezi onda za tim i nema potrebe jer znaju i s kim se ko druzi i izlazi.... Najveci problem je kad procita bez dozvole pa neke ti poruke pogresno protumaci. Kao meni cura neki dan pa sam je morao na kraju sa sobom voditi da vidi da nije nista neg da vracam neke knjige kolegici koje sam pozajmio za ispit.

Ja kazem treba ali ako on to ne uhvati :P
Nece niko znatio osim tebe i naravno Allaha dz.s.
Samo kad je potrebno,zbog nekog problema ili necega ali sad nako zbog znatizelje NEE

ma nema pristojnost veze s tim, zasto bi ja njemu branila da cita moje poruke ili se javlja na moj telefon, ili on meni ?

opet ponavljam, to ce braniti onaj koji nesto krije..

a sad da kazem, nemam naviku citati njegove poruke(niti on moje ) u smislu da provjeravam da zahtjevam da znam sve o njegovim prijateljima , sve sto s njima prica da meni prepricava i slicno, zaista toga nema

recimo nekad ja nemam volje nekom se javiti javi se on, ili ako nisam tu a telefon zvoni normalno da ce se on javiti a ja tako... nekad on nema volje

nekome odgovarati na poruku pa da meni da ja odgovorim, zasto ne... jednostavno ne pridajemo tome nekog znacaja

dok smo u vezi, moze on a mogu i ja zabraniti citanje poruka javljanje na telefon jer tada mozes reci ovo je moje i zavrseno...sve se to moze dok smo u vezi (mada to neradimo na srecu)

ali u braku nema moje tvoje, nego NASE

[quote name='analiticarka' post='331791' date='28.06.2009, 18:43']ma nema pristojnost veze s tim, zasto bi ja njemu branila da cita moje poruke ili se javlja na moj telefon, ili on meni ?

a sad da kazem, nemam naviku citati njegove poruke(niti on moje ) u smislu da provjeravam da zahtjevam da znam sve o njegovim prijateljima , sve sto s njima prica da meni prepricava i slicno, zaista toga nema

recimo nekad ja nemam volje nekom se javiti javi se on, ili ako nisam tu a telefon zvoni normalno da ce se on javiti a ja tako... nekad on nema volje

nekome odgovarati na poruku pa da meni da ja odgovorim, zasto ne... jednostavno ne pridajemo tome nekog znacaja

dok smo u vezi, moze on a mogu i ja zabraniti citanje poruka javljanje na telefon jer tada mozes reci ovo je moje i zavrseno...sve se to moze dok smo u vezi (mada to neradimo na srecu)

[b]ali u braku nema moje tvoje, nego NASE [/b]

:D[/quote]

[font="Georgia"]Samo se ti nadaj :lol: [/font]

[quote name='analiticarka' post='331791' date='28.06.2009, 18:43']ma nema pristojnost veze s tim, zasto bi ja njemu branila da cita moje poruke ili se javlja na moj telefon, ili on meni ?

ali u braku nema moje tvoje, nego NASE

:D[/quote]

ma dzaba ti njima pricas ja sam pokusavala i trudila se reci isto to sve... ali nikako nedaju ni naviti :D samo vici jes jes tako je nedam ni ja :bj:
  • Upvote 1

[quote name='sebina_ikanovic' post='331793' date='28.06.2009, 18:46']ma dzaba ti njima pricas ja sam pokusavala i trudila se reci isto to sve... ali nikako nedaju ni naviti :D samo vici jes jes tako je nedam ni ja :bj:[/quote]

:lol:

[quote name='sebina_ikanovic' post='331799' date='28.06.2009, 18:55']pa sta je sta se keseris :D pametniji popusta jbg :D[/quote]
[font="Georgia"]
jo

ama ja jesam upravu i uvijek cu da stojim iza toga ali eto kazem zbog vas da vam olaksam jer danas netreba vjerovat nikome 100% :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='331802' date='28.06.2009, 18:58']ama ja jesam upravu i uvijek cu da stojim iza toga ali eto kazem zbog vas da vam olaksam jer danas netreba vjerovat nikome 100% :D[/quote]

[font="Georgia"]I