Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

[quote name='sebina_ikanovic' post='328556' date='09.06.2009, 12:54']ma ibro sve laze :) on prvi pita ko je :bj:[/quote]

Ali ne provjerava :rolleyes:

to o cemu pricate je privatnost :icon_cheesygrin: komsija istina je ono sto kazes i meni je mob pomogao kad je forum ugasen bio pa sam na vrijeme dosao do broja koji mi je sad uljepsao zivot :icon_cheesygrin: jako dobra stvarcica ali smo postali i ovisnici ovih stvarcica..

[quote name='sebina_ikanovic' post='328534' date='09.06.2009, 11:02']heheh [b]znaci ako ja dobijem sms i procitam je nasmijem se i on me upita zasto se smijes ko je? nama mi nevjeruje?[/b][/quote]

Za

ama nikako se nepita vjerovanje dobijem sms i on upita ko je jer vidi da se smijem to je za mene RADOZNALO a ne povjerenje..ma daj vi ste svi toliko sebicni i svi ganjate neku privatnost i sl. da nikako nevidite oko vas vise nista

[quote name='VIZIOS' post='328591' date='09.06.2009, 14:52']Sebina na ovoj temi si izgubila, taru te ovi na domačom terenu :icon_cheesygrin:[/quote]

ama nisam ja nista izgubila niti poznajem tu rijec :D salim se vec hocu samo da koliko toliko svako malo razmisli kad si u vezi toliko dugo zar nije malo sebicno traziti neku TOLIKU privatnost a kofol kontas i na brak i na sve zajednicko..ma daj nemoze mobitel nikako biti toila privatnost ako se dvoje toliko vole da im je taj mobitel nebitan..

[quote name='sebina_ikanovic' post='328592' date='09.06.2009, 15:05']ama nisam ja nista izgubila niti poznajem tu rijec :D salim se vec hocu samo da koliko toliko svako malo razmisli kad si u vezi toliko dugo zar nije malo sebicno traziti neku TOLIKU privatnost a kofol kontas i na brak i na sve zajednicko..ma daj nemoze mobitel nikako biti toila privatnost ako se dvoje toliko vole da im je taj mobitel nebitan..[/quote]

i u braku postoji privatnost :icon_cheesygrin: uglavnom da si moja cura, telefona nebi dobila na čačkanje, pa radi

ama niko nije reko da nema privatnost nikako il da nepostoji ima naravno ali to su sitne stvari covjece to nije nista da bi toliko morao biti sebican i sta fali ako sam ja ili moj momak radoznali i on i ja hocemo da znam ko je upravo pisao..ne fali nista barem meni i nikad mi nece nista faliti procitat mu sms ili dadi mu telefon pa nek cita sta me briga on je moj nije tudji kraj mene :D

a sto se tice tebe, tebe bi ja ionako drugacije manipulirala previse si zvrckast to treba spustat polako na zemlju :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='328592' date='09.06.2009, 16:05']ama nisam ja nista izgubila niti poznajem tu rijec :D salim se vec hocu samo da koliko toliko svako malo razmisli kad si u vezi toliko dugo [b]zar nije malo sebicno traziti neku TOLIKU privatnost a kofol kontas i na brak i na sve zajednicko[/b]..ma daj nemoze mobitel nikako biti toila privatnost ako se dvoje toliko vole da im je taj mobitel nebitan..[/quote]

Ne, sebično je tra

[quote name='sebina_ikanovic' post='328606' date='09.06.2009, 15:50']ne sebicno je onda traziti da zelis zivot ..jer ja se stim odricem dosta toga zar ne.. a da je to tolika privatnost Bog nebi ni zalio a ni ja ;)[/quote]

Jesil razvila pitu?

Sebina ako se o

ama de ti sine procitaj sta sam ja sve rekla danas...i nigdje nisam spomenula da NEMA privatnost i da je ja nemam il da je nedam cojku momku... ali telefon je glupost a ne privatnost zasto vi nekontate :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='328609' date='09.06.2009, 15:55']ama de ti sine procitaj sta sam ja sve rekla danas...i nigdje nisam spomenula da NEMA privatnost i da je ja nemam il da je nedam cojku momku... ali telefon je glupost a ne privatnost zasto vi nekontate :D[/quote]

zavisi kako se gleda na telefon, to je za mene jedna od privatniji stvari, gore se nalaze slike samo za moje oči. video, tekstovi, podaci ... :icon_cheesygrin:

svako na svoj nacin,pa se svremenom pokaze koliko je dobar nacin.ali mislim kao sto mnogi spominju obostranost a neznaju sta je obostranost ili je to samo nekima u granicama obostranost.,pa se daju ono po potrebi da su obostrani.privatnost treba da je za druge a ne izmedju partnera.oni treba da stvore privatnost za okolinu..

[quote name='x-men' post='328627' date='09.06.2009, 17:15']svako na svoj nacin,pa se svremenom pokaze koliko je dobar nacin.ali mislim kao sto mnogi spominju obostranost a neznaju sta je obostranost ili je to samo nekima u granicama obostranost.,pa se daju ono po potrebi da su obostrani.privatnost treba da je za druge a ne izmedju partnera.oni treba da stvore privatnost za okolinu..[/quote]

halal ti vjera x-men svaka cast brete nek je iko uz mene i nek konta barem malo ko i ja..a ne ovi koji vazda o nekoj privatnost pricaju a nidgej veze :D

[quote name='x-men' post='328627' date='09.06.2009, 15:15']svako na svoj nacin,pa se svremenom pokaze koliko je dobar nacin.ali mislim kao sto mnogi spominju obostranost a neznaju sta je obostranost ili je to samo nekima u granicama obostranost.,pa se daju ono po potrebi da su obostrani.[b]privatnost treba da je za druge a ne izmedju partnera.oni treba da stvore privatnost za okolinu..[/b][/quote]

Bravo! Upravo tako :^^:

Vidim ja da nema ovdje nego ograditi se od nekih stvari.

Kada vi

[quote name='[I-B-R-O]' post='328630' date='09.06.2009, 18:19']Vidim ja da nema ovdje nego ograditi se od nekih stvari.

Kada vi

[quote name='Vento' post='328665' date='09.06.2009, 18:06']Tako je. ;)[/quote]

da tako je jos da je napisao onako kako on misli bilo bi kul :)

moje misljenje je da je najbolje ne dirati,,i ne pomisljati na to,jer nemere izaci na dobro,,
samo se stvara obostrana sumnja neka glupa,itd

znaci il dozvoliti da se sve cita,,
il nikako,
ono izmedju nema,hahaha

upravu si tetak..al hajd sad i ti budi frajer pa reci da nisi nikad cackao po tetkinom telefonu ili pitao ko je kad joj dodje sms :D heh nemoj te mi te price i privatnost :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='328667' date='09.06.2009, 19:12']da tako je jos da je napisao onako kako on misli bilo bi kul :)[/quote]

Po

[quote name='sebina_ikanovic' post='328723' date='09.06.2009, 22:22']upravu si tetak..al hajd sad i ti budi frajer pa reci da nisi nikad cackao po tetkinom telefonu ili pitao ko je kad joj dodje sms :D heh nemoj te mi te price i privatnost :D[/quote]

normalno da jesam,zato i kazem da ne treba,,kad kazem ko je,ona kaze kolegica il ko god vec,i to je to,,

a sta mislis svaki dan zivis sa osobom i svaki dan po vise puta na dan zvoni mob ili sms -ske stizu a ti nemas volju niti si zainteresiran da kazes ovaj je ili onaj kroz razgovor dosadan sto vazda zove a rekao mu da saceka ili sta znam,(NAVEO SAM PRIMJER.)znaci dobivas a cutis a to tvoja partnerica ili partner gleda,kako ce se osjecat?nisam rekao da ja moram njen mobitel provjeravat a ni ona moj jer nam sluzi za podpomoc u zivotu a ne da bi mi zakomplicirao zivot jer sve oko nas je sumnjivo i treba biti jak nepodlegnut tim sumnjama.ovo govorim ko hoce dobar i odan odnos.sami gradimo odnos i dobivamo zauzvrat. Edited by x-men

Prvo treba da se izgradi povjerenje medju partnerima, a ja ako nekom ne mogu vjerovati nakon godinu, dvije ili tri godine veze ja nebi ni bila sa njim, makar to bilo ne vjerovanje ko mu je sms poslao pa nadalje.

A kad se gradi povjerenje medju partnerima postovanje i uvazavanje nece niko imati potrebe da gleda u mobitel od partnera i cita poruke.

Ako curi stigne sms od nekog nepoznatog momka normalno da ce ona kroz pricu reci momku hej danas mi je stigo takav sms cisto da on zna, ili kad se sjedi pa dodje sms ona odgovori pa eto moze nekad i reci kolegica ovaj ili onaj, ali to je opet u redu i u granicama normalnog i ne narusava se privatnost.

Ali totalno je druga stvar uzeti telefon bez necijeg dopustenja i hrljati po njemu i citati sms, ili da cura uvijek prepricava momku svoje smsove ili momak curi, pa to je isto ko kad odes sa kolegicom ovim ili onim na kafu i onda na raport kod momka. Pricali smo to i to, pili smo to i to, on je reko ovo, a ja ovo, itd..

umjerenost u svemu i puno uvazavanja i nesebicnosti..