Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

[quote name='sebina_ikanovic' post='328436' date='08.06.2009, 21:31']hahahahahah :bj: ludjak si **bem ti trunje :D moj cojk je THE BOSS i on kad krikne u mene i G umre :) a telefon on sam i daje jer zna da cu avaljivat dok nedobijem sta hocu :bj:[/quote]

Mah to ti za javnost, sad baca

ma ko? daj nemoj biti smjesan moj ibro kad bi na mjesec otisao bilo bi me briga :D a kamol sta drugo :D ali to samo kad lazem mislim :D hej bez zajebancije mobitel je tu da se kontaktira ali kad imas vezu ozbiljnu onda ja nevidim tu fakat nikakve privatnost ili sl. ista stvar :D

[quote name='sebina_ikanovic' post='328441' date='08.06.2009, 21:35']ma ko? daj nemoj biti smjesan moj ibro kad bi na mjesec otisao bilo bi me briga :D a kamol sta drugo :D ali to samo kad lazem mislim :D hej bez zajebancije mobitel je tu da se kontaktira ali kad imas vezu ozbiljnu onda ja nevidim tu fakat nikakve privatnost ili sl. ista stvar :D[/quote]

Znači ti Ibri ne vjeruje

Ko zeli privatnost, ne treba biti u vezi nego vjecito sam i imace privatnosti koliko hoce ^_^ U vezi si zato sto zelis da dijelis zivot s tom osobom, a ne da mu nedas mob, da mu nedas da otvara tvoju postu, da nedas ovo ono... glupost. Kad si u vezi trebas dijeliti sve s drugim a tako i mob :D

ma jok samo onako trpim vezu vec dvi godine i 7 mjeseci u daljini 350km :D i bas nevjerujem nikako :D jooj sine brete sta bi snjim da mu nevjerujem?

[quote name='pinky' post='328448' date='08.06.2009, 21:39']Ko zeli privatnost, ne treba biti u vezi nego vjecito sam i imace privatnosti koliko hoce ^_^ U vezi si zato sto zelis da dijelis zivot s tom osobom, a ne da mu nedas mob, da mu nedas da otvara tvoju postu, da nedas ovo ono... glupost. Kad si u vezi trebas dijeliti sve s drugim a tako i mob :D[/quote]
A čital on tvoje poruke Najda?

[quote name='VIZIOS' post='328450' date='08.06.2009, 19:40']A čital on tvoje poruke Najda?[/quote]

Cita, kao ja i njegove :D

[quote name='pinky' post='328448' date='08.06.2009, 21:39']Ko zeli privatnost, ne treba biti u vezi nego vjecito sam i imace privatnosti koliko hoce ^_^ U vezi si zato sto zelis da dijelis zivot s tom osobom, a ne da mu nedas mob, da mu nedas da otvara tvoju postu, da nedas ovo ono... glupost. Kad si u vezi trebas dijeliti sve s drugim a tako i mob :D[/quote]

Ba

Evo ljudi ja sam odlučio da mi svaka buduća cura od sada, mora snimiti svaki njen razgovor na telefon u mp3 format i redovno mi ih slati na preslu

Naravno da nije pristojno zavirivati u partnerov mobitel. Ako krenemo od činjenice da se veza temelji na povjerenju, za

[quote name='[I-B-R-O]' post='328500' date='09.06.2009, 07:27']
Naravno da nije pristojno zavirivati u partnerov mobitel. Ako krenemo od činjenice da se veza temelji na povjerenju, za

[quote name='sebina_ikanovic' post='328382' date='08.06.2009, 20:00']:bj: da naravno

i

meninece rodica napisa u sms neku pricu koja traje sahat vremena... prvo to a drugo pristojno nije ako ja to nedam i ako ja hocu stim njega da napravim u neki nacin ljubomornim..ja znam kad dobijem sms a on sjedi kraj mene da se on pojede ko meni sad pise a ja mrtvo hladna ..zasto? pa procitam lipo kazem ko je i bez belaja... uff brete hocu se sad jos stim bakljat i sebi traziti belaja nepotrebnog. medju ostalom covjek i zena su 23 godine u braku vjerovala mu ko Bogu i sta je bilo dobio sms od ljubavnice hehehhe :D

ehh sad neki provlace foru zasto mora biti jednostavno kad moze i komplicirano,svi znamo sta su poslovni razgovori sta je privatnost to moramo razdvojit jedno od drugog.ja samo kazem MOBITEL ste svrstali u privatnost do prije nekoliko godina jer zelite i stavljate u njega svoju privatnost koja moze naskodit prvo vama i ostalima oko vas,sto znaci sami sebi kompliciramo.nije to da on mora biti vazda u rukama partnerice ili partnera ili pitanja koje zvao ili od koga je dosao sms,to mi sami namecemo,nego koristimo ga jednostavno a ne kommplicirano..

[quote name='x-men' post='328515' date='09.06.2009, 10:31']ehh sad neki provlace foru zasto mora biti jednostavno kad moze i komplicirano,svi znamo sta su poslovni razgovori sta je privatnost to moramo razdvojit jedno od drugog.ja samo kazem MOBITEL ste svrstali u privatnost do prije nekoliko godina jer zelite i stavljate u njega svoju privatnost koja moze naskodit prvo vama i ostalima oko vas,sto znaci sami sebi kompliciramo.nije to da on mora biti vazda u rukama partnerice ili partnera ili pitanja koje zvao ili od koga je dosao sms,to mi sami namecemo,nego koristimo ga jednostavno a ne kommplicirano..[/quote]

komso , jel covjek prije 200 godina putovo do australije mjesec dana ... a danas ode za 24 sata avionom ... covjek svaki dan izmislja neke stvari kojima sebi olaksava zivot a i ubrzava... tako i mobilni aparat je bio prvo za telefoniranje pa ode na sms pa sada ima i kameru za snimanje , slikanje i sta ja znam sta sve ... tako da je mobilni zauzeo vazno mjesto u nasim zivotima ...

za mene je nepristojno zaviriti u partnerovom i bilo ciji mobitel ... nevezano dali partner u njemu krije poruke od ljubavnica ili jednostavno nezeli da se citaju njegove konverzacije s drugim osobama , nebitno kog tipa konverzacija bila ... to je jednostavno nepristojno ...

drugo su odnosi međusobnog povjerenje ili nepovjerenja partnera ...

ali to nikakve veze nema vjerujes li ti partneru ili ne

ako ja dobijem sms zasto bi ja krila mobitel ako to moj momak zeli da zna ko mi je pisao? haj mi navedi razlog zasto da ga krijem i sutim i sebi trazim belaj u vezi jer ga stim samo ljubomornim da napravim i da pocne da sumnja u mene i da mi tek nevjeruje...

niko nije reko da ja tebi lucky moram svaku svoju sms pokazat ali zasto nebi covjeku skojim hocu zivot da djelim zasto ne i te glupe poruke?

[quote name='sebina_ikanovic' post='328526' date='09.06.2009, 10:51']ali to nikakve veze nema vjerujes li ti partneru ili ne

ako ja dobijem sms zasto bi ja krila mobitel ako to moj momaz zeli da zna ko mi je pisao? haj mi navedi razlog zasto da ga krijem i sutim i sebi trazim belaj u vezi jer ga stim samo ljubomornim da napravim i da pocne da sumnja u mene i da mi tek nevjeruje...

niko nije reko da ja tebi lucky moram svaku svoju sms pokazat ali zasto nebi covjeku skojim hocu zivot da djelim zasto ne i te glupe poruke?[/quote]

kako nema veze ?
procitaj svoj post pa ces vidjeti da se radi kod tvog posta o povjerenju ... jer nije dovoljno da ti kazem napiso mi brat sms poruku i ako postoji povjerenje nema dodatnih podpitanja osim mozda sta je zelio tvoj brat ...

nepristojno je zavirivati u neciji mobitel ... bez obzira u koms odnosu bili s tom osobom ciji je mobitel ...

Upravo tako lucky ako on trazi da vidi sta pise u sms-u,to odmah znaci da nema u tebe povjerenje,Dobro je lucky to obrazlozio.

ali gdje razlika izmedju da moj momak uzme telefon i procita sms od brata ili da mu ja nama procitam sms i kazem to je moj brat ... znaci il ja njemu rekla il on sam procitao na isto dodjem..i nisam rekla da je pristojno bilo ciji telefon uzet nebi ni ja nikad tvoj uzela ili te upitala KO JE..ali bi momka i bi i on mene pitao .. i to je fakt da niko nece presutat i glumiti da ga je briga ko mu je pisao korz pricu ali ce saznat.. najzad jos jednom ti kazem zasto da krijem mobitel od njega kad potrebe nemam zato sta mi je mobitel nista..i nebi nikad zbog glupog telefona dopustila u bilo kojem slucaju da stim on posumlja u mene..cim dobijem sms ja cu mu reci ko je..nebitno bilo to mama moja ili brat ili ti lucky..

[quote name='hacy' post='328533' date='09.06.2009, 10:00']Upravo tako lucky ako on trazi da vidi sta pise u sms-u,to odmah znaci da nema u tebe povjerenje,Dobro je lucky to obrazlozio.[/quote]

heheh znaci ako ja dobijem sms i procitam je nasmijem se i on me upita zasto se smijes ko je? nama mi nevjeruje?

[quote name='sebina_ikanovic' post='328534' date='09.06.2009, 11:02']ali gdje razlika izmedju da moj momak uzme telefon i procita sms od brata ili da mu ja nama procitam sms i kazem to je moj brat ... znaci il ja njemu rekla il on sam procitao na isto dodjem..i nisam rekla da je pristojno bilo ciji telefon uzet nebi ni ja nikad tvoj uzela ili te upitala KO JE..ali bi momka i bi i on mene pitao .. i to je fakt da niko nece presutat i glumiti da ga je briga ko mu je pisao korz pricu ali ce saznat.. najzad jos jednom ti kazem zasto da krijem mobitel od njega kad potrebe nemam zato sta mi je mobitel nista..i nebi nikad zbog glupog telefona dopustila u bilo kojem slucaju da stim on posumlja u mene..cim dobijem sms ja cu mu reci ko je..nebitno bilo to mama moja ili brat ili ti lucky..

[b]heheh znaci ako ja dobijem sms i procitam je nasmijem se i on me upita zasto se smijes ko je? nama mi nevjeruje?[/b][/quote]

Sebina, ja kazem da je nepristojno zavirivati u tudji telefon ... to u skladu s naslovom teme ... jer uzmi primjer da je mobilni na stolu i tebi dodje poruka i on uzme mobilni i procita je prije tebe ... nepristojno bez obzira o kakvom se povjerenju radilo ...
dalje ti i tvoj momak imate odnos da citate jedno drugom sms ... to je vas odnos koji imate ... i to postujem ... sto jedno drugom govorite stvari ... i primjer ste drugim momcima i djevojkama kako veza na daljinu funkcionise ...

ovo boldano ... mozes ti i bolje ... :D

[quote name='lucky' post='328536' date='09.06.2009, 10:13']Sebina, ja kazem da je nepristojno zavirivati u tudji telefon ... to u skladu s naslovom teme ... jer uzmi primjer da je mobilni na stolu i tebi dodje poruka i on uzme mobilni i procita je prije tebe ... nepristojno bez obzira o kakvom se povjerenju radilo ...
dalje ti i tvoj momak imate odnos da citate jedno drugom sms ... to je vas odnos koji imate ... i to postujem ... sto jedno drugom govorite stvari ... i primjer ste drugim momcima i djevojkama kako veza na daljinu funkcionise ...

ovo boldano ... mozes ti i bolje ... :D[/quote]

naravno lucky niko nije reko da je pristojno ako jedno i drugo to nezele... i vjeruj mi da je meni svjedno dodjel meni sms i on je procita prvi..jer ja ako hocu sa njim zivot onda cu ga graditi drugacije a ne da ja letim i galamim sto je on uzeo moj telefon ili sl.
a to sto kazes nas dvoje kako to radimo je jedno..on moze da prica sta hoce al ustavi je isto ovako kako kazem i naravno da kod nas neigra uloga ljubomora ili nevjera vec radoznalost igru.. ja mu vjerujem i on meni i kosto kazes daljina nas je ucila na vjerovati ali sto se tice mobileta ja po toliku nisam kod kod njega i nevidim i necujem nista a sad ja kad dodjem i uzmem telefon jer on nije tu i javim se zasto da mu smeta ako sam ja njegova i on mi dozvoli to..

et dosta za sada.. :D ode mu sad citat pp-ove :bj:

[quote name='sebina_ikanovic' post='328539' date='09.06.2009, 11:21']naravno lucky niko nije reko da je pristojno ako jedno i drugo to nezele... i vjeruj mi da je meni svjedno dodjel meni sms i on je procita prvi..jer ja ako hocu sa njim zivot onda cu ga graditi drugacije a ne da ja letim i galamim sto je on uzeo moj telefon ili sl.
a to sto kazes nas dvoje kako to radimo je jedno..on moze da prica sta hoce al ustavi je isto ovako kako kazem i naravno da kod nas neigra uloga ljubomora ili nevjera vec radoznalost igru.. ja mu vjerujem i on meni i kosto kazes daljina nas je ucila na vjerovati ali sto se tice mobileta ja po toliku nisam kod kod njega i nevidim i necujem nista a sad ja kad dodjem i uzmem telefon jer on nije tu i javim se zasto da mu smeta ako sam ja njegova i on mi dozvoli to..

et dosta za sada.. :D ode mu sad citat pp-ove :bj:[/quote]

daj i men pasword i ja bi njesto procito ... :D

uglavnom nepristojno je zavirivati u partnerovom mobitel ... kako ste vas dvoje nepristojni :D :lol:

ama pristojno je bog ti dao nemoj opet da zapocinjem i nedam ti od cojka pass to je NASA privatnost :D