Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

[quote name='BeLaY' date='25 August 2010 - 18:27 ' timestamp='1282753672' post='392514']
:) sad da imam pluseva dao bih ti jedan
[/quote]

pa da, dijeli ti, a kad meni treba dati plus onda nema... sad ode opet napisati sve one brojeve :P :P :P
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Sinoc bas pricam s komsincom o tom provjeravanju i slicno i kaze "20 godina sam u braku i jos nikad nisam dosla u iskusenje da mu zavirivam u mobitel, da mu kopam po novcaniku, provjeravam garderobu ili da pravim ljubomorne ispade...." nije joj valjda dao povoda za to...

Sve je od osobe do osobe, meni nije u redu da uzmem i pregledavam neciji telefon bez dopustenja....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

najgore je kad nesto nadjes u telefonu...

[quote name='divlji_andjeo' date='26 August 2010 - 12:18 ' timestamp='1282817926' post='392688']
najgore je kad nesto nadjes u telefonu...
[/quote]

Ma nema se tu sta naci. moj mobilni u svakom trenutku dostupan.. neka gleda ako je sta zanima. Jedino neko zna imati slike ekplicitnog sadrzaja , za to samo treba upozoriti ranije da nebi bilo iznenadjenja :)

[quote name='divlji_andjeo' date='26 August 2010 - 12:18 ' timestamp='1282817926' post='392688']najgore je kad nesto nadjes u telefonu...[/quote]

Nemoj tra

Ma glupost. Tako to mrzim. <_< Ako mi je partner znaci vjerujem mu, a opet ako i ima nesto sto bih mogla vidjeti onda bolje da ne gledam, bolje mi je kad ne znam, hah. :icon_cheesygrin:

Meni je najdraze kad mi da telefon i kaze "pogledaj"....zna da necu, ali svejedno mi bude drago...:)

[quote name='Amren' timestamp='1291038034' post='408840']
Meni je najdraze kad mi da telefon i kaze "pogledaj"....zna da necu, ali svejedno mi bude drago...:)
[/quote]

Samo ti pogledaj, jer je to mozda bas i namjerno receno "de pogledaj" da ti mislis da je sve ok :D

[quote name='Daisy' timestamp='1291042260' post='408863']
Samo ti pogledaj, jer je to mozda bas i namjerno receno "de pogledaj" da ti mislis da je sve ok :D
[/quote]

Pametno moje ;)

POgledaj ti i zaviri kad se on nenada :D

E sad vi mene nagovarate da budem nepristojna i cackam po tudjem telefonu...:D

Kako bi se ja osjecala u takvoj situaciji, prvo bi pomislila ne vjerujem mi, provjerava me i bla bla bla....

Ako njemu ne mogu vjerovati, pa kome onda mogu...:(

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1291042935' post='408868']
Pametno moje ;)

POgledaj ti i zaviri kad se on nenada :D
[/quote]

Moja ti, ja sam te skole prosla davno :D

Cak treba obratiti paznju na to gdje je mobitel, jel uvijek na stolu, jel upaljeno zvono i sl. ako je uvijek drzao mobitel na stolu i sad odjednom, ostao u autu, u dzepu i ostalo :) ne zelim biti paranoicna, ali ti neki znakovi upucuju na to, da, iako niste zavirivali u parnerov mobitel, bilo bi vrijeme :) ko SIPA napravis akciju u 6 ujutro i mirna Bosna... hahaha :D

[quote name='Amren' timestamp='1291043253' post='408870']
E sad vi mene nagovarate da budem nepristojna i cackam po tudjem telefonu...:D

Kako bi se ja osjecala u takvoj situaciji, prvo bi pomislila ne vjerujem mi, provjerava me i bla bla bla....

Ako njemu ne mogu vjerovati, pa kome onda mogu...:(
[/quote]

Danas nikom ne vjeruj :D Bolje je uvjeriti se nego slijepo vjerovati :D Moja ti Amren

[quote name='Daisy' timestamp='1291043342' post='408871']
Moja ti, ja sam te skole prosla davno :D

Cak treba obratiti paznju na to gdje je mobitel, jel uvijek na stolu, jel upaljeno zvono i sl. ako je uvijek drzao mobitel na stolu i sad odjednom, ostao u autu, u dzepu i ostalo :) ne zelim biti paranoicna, ali ti neki znakovi upucuju na to, da, iako niste zavirivali u parnerov mobitel, bilo bi vrijeme :) [b]ko SIPA napravis akciju u 6 ujutro i mirna Bosna... hahaha [/b][b]:D[/b]

Danas nikom ne vjeruj :D Bolje je uvjeriti se nego slijepo vjerovati :D Moja ti Amren
[/quote]

Da te nema definitvno bi te trebali izmisliti...:D

Samo da znas ako kojem slucajem dodjem u napast i uradim nesto slicno, ti si kriva...:D

Hej moras i nekome vjerovati, evo ja vjerujem, ali i moje povjerenje ima granice ...:D

Evo, da malo popustim: ako je partner osoba za kojom se traga ili je progla

[quote name='Amren' timestamp='1291043612' post='408872']
Da te nema definitvno bi te trebali izmisliti...:D

Samo da znas ako kojem slucajem dodjem u napast i uradim nesto slicno, ti si kriva...:D

Hej moras i nekome vjerovati, evo ja vjerujem,[b] ali i moje povjerenje ima granice ...[/b]:D
[/quote]

Tako je Amren, povjerenje ima granice.. Ja ni sebi danas ne vjerujem, jer sam se milion puta prevarila...Ali imam odredjenu dozu povjerenja u ljude, pogtovo bliske ljude...

Sto se tice mobitela, nemam naviku uzimati i provjeravati, ali kad bi se pojavili neki znakovi koje sam navela u prethodnom postu naravno da bi provjerila. Onaj ko ne bi meni je ravan onom ko se boji istine... to je ko kad znas da nisi uredu, nesto te boli, trebao bi ici doktoru, al iz nekog straha ne ides...

@vento, napredak :)

mislim da bi zavirilila da je dvoglava zmija na njemu.. samo moment da mogu zaviriti.. i malo ih je sto nebi a joj manje sto priznaju...

Sjetila sam se price kako je zena dobila batine zbog sms-a ni kriva ni duzna....:D

Telefon je u dnevnom boravku, ona za svojim poslom u kuhinji, muz joj gleda TV poslije posla i stize joj sms...vrag mu ne da mira...uzme telefon i poruka je u stilu "Bilo je super, kad cemo ponoviti i bla bla...."

Ne razmisljaju i ne pitajuci je o tome, izudara je tako jako da je zavrsila na hitnoj i izbaci je iz kuce....

I onda se ispostavi da poruka nije namjenjena njoj, nego da je bila greska, uglavnom lik je greskom poslao poruku udanoj zeni, da stvar bude gore to je bio pubertetlija...:D

Kako da onda zavirim u tudji telefon, nije sve uvijek onako kako izgleda...:D

bih zavirila i uvijek koristim priliku da zavirim :D :D

ako vec nema sta kriti, sto bi onda i telefon bio pandorina kutija?

sad je li to znak nepristojnosti, nekulture i neodogoja, hmm, pa jeste... Edited by divlji_andjeo

Nije,ali ja igram samo igrica. :icon_cheesygrin: Edited by mecolynna

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1291105399' post='408999']
Nit obraćam pažnju šta imam u mobitelu od poruka i slika, bude po 200-300 poruka nekad. Ako nekog zanima neka gleda, za sve imam objašnjenje :icon_cheesygrin: .

[b]Još mi je simpa kada mi gleda po mobilnom, znači da me voli [/b]:icon_cheesygrin:
[/quote]

Po toj logici, onda ako ne cacka po telefonu, onda te ne voli...:(

Nisi nikad pomislio da ti vjeruje i da nema potrebu da te provjerava...:D

P.S. od sad pa nadalje i ubuduce, pocinjem pregledavanje telefona...:D Edited by Amren