Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

Jeste li ikad bili u situaciji da partner zaboravi mobilni na stolu a vi ostajete sami - gledate ga na stolu i mislite se bi - ili ne bi !!!???

Jeste li ikad zavirili u njegov mobilni i sta mislite jel to uopste prihvatljivo ili bolje receno smatrate li to u redu ??? Vuce li vas znatizelja ili vas odbija strah da cete naci nesto ???

ja ako hocu da znam kakve on poruke u telefonu ima ja ga pitam smijemli citati...
tako je lakse negrize te poslje ta savjest da to nisi trebala uraditi ili sto drugo.. :rolleyes:

Je li lijepo otici u njegov stan i prekopavati mu stvari? Naravno da nije, to je njegova stvar ukoliko izricito nije dao do znanja da to smijete raditi, i to u njegovu prisustvu. Inace je to narusavanje privatnosti.

Sto se tice mobilnog telefona, dok sam imao NOKIA stavio sam si password na pristupu u opciju " Message " :) , i rahat !

Al, kad cura navali ... ona provaljiva sve passworde :)

• Upvote 1

da vam iskreno kazem...mene ne vuce nista da citam tudje poruke, ne interesuje me toliko.

a ako je neko znatizeljan sta se po mome telefonu desava...nek izvoli, nemam ja nista za sakriti :)

normalna stvar da me vuce citati njegove sms :) samo nikad to nebi uradila ako on tu nije prisutan! isto tako bi popizdila kad bi on cito moje bez moje dozvole!

ne znam ja sam imala prilika zaviriti al nikada nisam htjela jer je to ipak povjerenje bitno ako ja njemu vjerujem onda necu ako ima nesto sigurno ce i sam pokazati jer npr. bilo je situacija da su neke lude slale poruke mu on je mene uvjek govorio tak da nisam imala razloga zavirivati ;)

hm..pa ja se javim na njegov telefon ako neko zove a njega nema..tako i on na moj.nikad nisam isla citati smse,ono kad ga nema i to..al kad dobije on il ja sms,jedno drugom damo za procitati..osim ako nije bas vako sta,da mi frendica poslala sta sto znamo samo nas dvije il vako..ali nikad s enije naljutijo i rekao ko te zvao,ko ti poslo sms...il daj da vidim gore dole..

Ako ima te povjerenje jedno u drugo onda nema potrebe da citate poruke jedno drugom. Licno mislim da je to privatna stvar i jedino uz dozvolu trebalo bi citati tude poruke.

Jeste li ikad bili u situaciji da partner zaboravi mobilni na stolu a vi ostajete sami - gledate ga na stolu i mislite se bi - ili ne bi !!!???

Jeste li ikad zavirili u njegov mobilni i sta mislite jel to uopste prihvatljivo ili bolje receno smatrate li to u redu ??? Vuce li vas znatizelja ili vas odbija strah da cete naci nesto ???
ja ako hocu da znam kakve on poruke u telefonu ima ja ga pitam smijemli citati...
tako je lakse negrize te poslje ta savjest da to nisi trebala uraditi ili sto drugo.. :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

eo ja nit sam kad zavirio u mobilni nit sam zatrazio i od koje da citam poruke itd,znatizeljan jesam al nezalazim u privatluke,ionako mi (sadasnja) sve kaze :rolleyes:

ma ako ona ima obraza nek cita, ali skoro mi je uvijek mobi u dzepu, pa nek ga izvadi ako smije, jer mi je uvijek jedan dzep od hlaca probijen.... ;) pa nek se pripazi... a ja nikad ne letim citati njena porukala, boli me cosak....

pozz

ako ste dugo zajedno i ozbiljnoj vezi ..ja mislim da je to OK jer tada se nebi nista trebalo kriti..a ako nista nema da se krije onda ga nebi trebalo nervirati :D

normalna stvar da me vuce citati njegove sms :) samo nikad to nebi uradila ako on tu nije prisutan! isto tako bi popizdila kad bi on cito moje bez moje dozvole!

<{POST_SNAPBACK}>

nija isto nikad nebi citala ako bi on imo nesto protiv, a inace uvijek citam.. :D

ja nevolim kad neko uzima moj telefon bez pitanja nevolim to nit kad mi to sestra kolegica radi pa ni kod momka,
a tek sto mrzim kad neko mene zove i prijateljica leti na moj telefon da se javi.. :angry: pa joj brete to nikako nemogu podnjeti.. :angry:

ja nevolim kad neko uzima moj telefon bez pitanja nevolim to nit kad mi to sestra kolegica radi pa ni kod momka,
a tek sto mrzim kad neko mene zove i prijateljica leti na moj telefon da se javi.. :angry:  pa joj brete to nikako nemogu podnjeti.. :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

staje! nisam nikad ni uzela tvoj tel bez pitanja (mozda par puta) al inace pitam hehe :D

staje! nisam nikad ni uzela tvoj tel bez pitanja (mozda par puta) al inace pitam hehe :D

<{POST_SNAPBACK}>

e mala citaj kako treba ja nisam rekla da si to vec uradila nego da nebih voljela da mi to uradis...ok.. :rolleyes:

eo ja nit sam kad zavirio u mobilni nit sam zatrazio i od koje da citam poruke itd,znatizeljan jesam al nezalazim u privatluke,ionako mi (sadasnja) sve kaze  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

ee rodjo nemozes ti znati kazel ti sve il ne :) :lol:

Guest Dzmrdz

Ma neka cita ako ima sta ... kod mene inbox stalno prazan....imaju neke poruke tipa..."Olosu! u "As-u" sam dodji.."Kako je igro taj i taj....itd..."Jesam mahmuran...."...."Ala me ispalila..." to je to nista important

ma ako ona ima obraza nek cita, ali skoro mi je uvijek mobi u dzepu, pa nek ga izvadi ako smije, jer mi je uvijek jedan dzep od hlaca probijen.... ;) pa nek se pripazi... a ja nikad ne letim citati njena porukala, boli me cosak....
pozz

<{POST_SNAPBACK}>

hehe ako ti je dzep probijen onda ga nemas ni ti :P

ee rodjo nemozes ti znati kazel ti sve il ne :)  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

paaa,evo prije 10min mi poslala sms koji joj piso ex neki,veli da nije odgovorla mu a ni nesmije ;P kovacevici znas kakvi su ccc

Guest mallenaaa
hehe ako ti je dzep probijen onda ga nemas ni ti  :P
paaa,evo prije 10min mi poslala sms koji joj piso ex neki,veli da nije odgovorla mu a ni nesmije ;P kovacevici znas kakvi su ccc

<{POST_SNAPBACK}>

kao boji te se alisa... shuti bona sam nek onda dodje u lj...bice lom

a inace nezanimaju me niciji smsi samo od kolegice ako dadne sama da citam i npr kad bi momak sam dao ej de procitaj a inace nek niko nedira moj telefon necu ni ja njegov....

kao boji te se alisa... shuti bona sam nek onda dodje u lj...bice lom

<{POST_SNAPBACK}>

znas da bi te rodjo razepo na banderu negdje pa bi vidjela staje lom :P ma neboji me se nit treba,samo treba iskrenost a hvala bogu od kovacevica ce dobit zauzvrat.... ma pubi rodjo

Guest mallenaaa
znas da bi te rodjo razepo na banderu negdje pa bi vidjela staje lom  :P  ma neboji me se nit treba,samo treba iskrenost a hvala bogu od kovacevica ce dobit zauzvrat.... ma pubi rodjo

<{POST_SNAPBACK}>

hihi bi ti razapo :P hihi ti mene lolis pa da me tuces...bona neide to tako :) ma znam ja da ste vas dvoje supericka i tako treba...svaka vam cast oboma a bome ste i lip par :) nema sta... a o lj cemo pricat od oktobra dalje kad dodje alisa vamo :P :P hihi svaki cetvrtak, petak i subotu... pravimo zurku pa bome husi bujrum ak smijes doci :P :P

Ma nece smiti doci stoposto..hehe :)) ee husi husi..kolko puta si oso i vratjo se iz bosne a nikad da s ejavis da si u gradu,il na tankstelli ..sram te bilooo zaboravjo na svoju drugu rodcu :(:(:P :P

sto da uzima mi talefon kad mu ja procitam sve sms-ove a nemam sta ni citati kad su to sve sms-ovi od njega ;) samo neko vece se provukao od jednog kolege sms kojeg sam mu procitala i on ga izbrisao a sms je bio straha dobar....ma to je sve stvar povjerenja...ako jedno drugom vjerujete nema razloga da prekopavate po privatnim stvarima.... ;) a to ako neko radi onda to ne radi iz "ljubavi" vec iz neke ljubomore il sta ja znam,al to mi je glupo <_<

divlji_andjeo

:trava_smile::kiffer: B)

Iskreno receno ponekad pregledam od momka mobil, a tako isto on moze moj da pregleda, samo sto on to neradi skoro pa nikad, sta cu kad mogu, sto nebi vidjela onako sta se skriva i kad se neljuti, sam mi kaze ako ti je stalo do toga izvoli.... Stan mu jos nisam pregledala, to je ipak malo veca stvar nego mob. A jes da sam jednom kradom njegov pc pregledala, da vidim sta ima i koje stranice na netu posjeca ebigaaa ipak ima svasta na netu... A ako sam sada nekultura stass mali djavo ali nesmeta mu,,, nadam se... :unsure: