Jump to content
elo

Sta Je Sa Cazin.net

Recommended Posts

Najgore je sto nam nedaju domenu .ba , ali sta ces, zalosno je!

<{POST_SNAPBACK}>

mislis ... ?
Daj Boze da je to jedini minus na nasoj stranici ! Ali ako Bog da , bit ce nesto .

Kod ovoliko administratora ostali se minusi daju srediti ili se varam?

Hajd pejgamberu ako server opet zablokira ja cu se javiti, ustvari raspitacu se jeli jos uvijek ponuda vrijedi. Sto se tice novca moglo bi mozda dosta forumasa da nesto donira, sta fali?!? Sto se nebi napravio PayPal pa da na to idu donacije?

Nema sance kod nas PayPal. Realno kad gledas, vecina u nasim bosanskim mozgovima mislimo "ko ih ebe" nek sami gledaju kako sta ide.

Ovaj Server sad radi stabilno, trenutno bez ikakvih problema. Morali smo se sami skolati malo oko server-a, jer je sve podpuno domace, kao i stranica i server sve rucno namjestito i programirano.

Sad se koncentrisemo da nastavimo raditi stranici na ovoj novoj tehnologiji. I nadamo se da ce te i dalje posjetiti ca.net. Imamo mnogo novih projekata u planu. Polako cemo sve srediti.

Danas cemo napraviti chat da radi. Pa ce te moci preko stranice uci na nas kanal #cazin na IRC Mrezi.

Lijep Pozdrav
makcode

Nema sance kod nas PayPal. Realno kad gledas, vecina u nasim bosanskim mozgovima mislimo "ko ih ebe" nek sami gledaju kako sta ide.

Ovaj Server sad radi stabilno,  trenutno bez ikakvih problema. Morali smo se sami skolati malo oko server-a, jer je sve podpuno domace, kao i stranica i server sve rucno namjestito i programirano.

Sad se koncentrisemo da nastavimo raditi stranici na ovoj novoj tehnologiji. I nadamo se da ce te i dalje posjetiti ca.net. Imamo mnogo novih projekata u planu. Polako cemo sve srediti.

Danas cemo napraviti chat da radi. Pa ce te moci preko stranice uci na nas kanal #cazin na IRC Mrezi.

Lijep Pozdrav
makcode

<{POST_SNAPBACK}>

Evo, kad covjek ovakvo obrazlozenje da, mozes samo reci SVAKA CAST !

Ps. mUJO, mogli bi na chatu staviti, ko ulazi sa stranice da dobiva automatski + na kanalu ! To sam gledo po nekim portalima :)

Ps. mUJO, mogli  bi na  chatu staviti, ko ulazi sa  stranice  da dobiva  automatski  +  na kanalu !  To sam gledo po nekim portalima :)

Raidere, to je nemoguce, to rade Botovi koje skaniraju nick. Nemamo toga, niti bi to uveli, to nam netreba.

Pozdrav

Da, upravo zato kazem da stranica nije spremna, jer ono sto je u planu (po novoj tehnologiji), dovoljno je da potpuno pobije konkurenciju na usk, a, vjerovatno i dalje.

Raidere, to je nemoguce, to rade Botovi koje skaniraju nick. Nemamo toga, niti bi to uveli, to nam netreba.

Pozdrav

<{POST_SNAPBACK}>

hm, al ja mislim da shvatas zasto sam to predlozio ! ;)
jer svatko voli imati + na cazin :)

kako bi bilo da predjete na php, mogo bi vam pomoci sa kodom. A ja mislim da ima hi i vise sto naju php.

Sta bi ja isto predlozijo, da uklucite vise narod. Naprimer da imaju neke teme, sto more narod da pise nesto interesantno o teme ili neke tutorials itd

pozdrav.

to je upravo nacin na koji funkcionira cazin.net... od stavljanja stranice na net nas je cilj ukljuciti sto vise ljudi u rad... problem je naci ljude koji ce ozbiljno raditi svoj posao..

:)  kao naprimjer  ti (  tebi )  :)  :lol:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ne, ja sam prije ganjao aop ali sam vidio da od toga nema nista, a na mircu nisam bio ima mjesec dana, a nemam ga ni instaliranog jer sam ga zaboravio downloadirati od zadnjeg puta kad sam formatirao disk...
A stvarno je bezveze voice dobiti vecini ljudi

eto ja bi pomago. ali ja neznam jsp

pozdrav

nema veze, imamo mi 2 kanala na serveru.. jedan za php drugi za jsp
ako znas php, mogao bi se ukljuciti

samo javi se na meni na pvt da ti posaljem jedan test, da vidim samo sta bi mogao uraditi

e pa de opet posalji jer ja nisam izleda primijo privatnu poruku? meni ne pokasuje da ima novih a u inbox isto nista nema

Meni se nece da otvori stranica www.cazin.net (ali ni dugima iz npr. AT, USA)
jesu li radovi na putu, ili

Meni se nece da otvori stranica www.cazin.net (ali ni dugima iz npr. AT, USA)
jesu li radovi na putu, ili

<{POST_SNAPBACK}>

ni kod mene to nece... al ne samo ta stranica... :huh:

koja jos nece, da ja probam hoce li kod mene,
ja ima utisak da kod neki radi CAZIN.NET

jer niko ne kaze nista,
evo iz CH nece od od Swisscom

Ne radi nikome cazin.net trenutno.

Radovi su kod naseg provajdera, pa su javili da bi danas ili sutra pustili sve u radni tok.

Toliko za sad

Hej Nermine, sta ima od onog php programiranjem sto sam vam predlozijo?