Jump to content
Seka-aida

Danas Te Voli, Sutra Te Nepoznaje...

Recommended Posts

dali ste se ikad nalazili u takvim situacijama...da vas momak/cura danas voli ko boga a sutra te vise nepoznaje ....

Jadna moja rodica....kako mi je zao evo i ja sanjom moram plakati, bas kad ja sebi nadjem ljubav ona je izgubi.... :crybaby: :crying:

eee moja rodica niko nezna kako je meni i niko nemoze shvatiti kako mi je tesko...svi mi kazu MA PUSTI BUDALU...ali kako kad BOLI....bila sam mu sve bila sam mu ljubav naj veca.....i od jednom nisam niko i nista za njega....kako to zna boljeti..... :angry:

eee moja rodica niko nezna kako je meni i niko nemoze shvatiti kako mi je tesko...svi mi kazu MA PUSTI BUDALU...ali kako kad BOLI....bila sam mu sve bila sam mu ljubav naj veca.....i od jednom nisam niko i nista za njega....kako to zna boljeti..... :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

neznam sad si me uplasila ni ja nevjerujem Adi

duso posalji ti njega u 3 pm, kad ga sretnes nabaci osmijeh na lice i digni glavu, iako znam da boli, nemoj mu to pokazati!!!!!!!!!!! zapamti sta ti kazem!!! pa ce mu spasti malo to samopouzdanje;) vjeruj mi! razmislil malo, jes da boli ovo sto cu ti reci ali da te je volijo, bio bi s tobom !!!!!! znaci, ne znacis mu bas nesto. izvini necu da budem bezobrezna, jer i ja sam u istom polozaju ko ti! znam kako boli.. ma goni ga, ko je on da ja za njim lijem suze??!!! saslusaj me!

okani se takvih kretena jos ako iskljuci handy ili se ne javlja bona zaboravi ga ;) nije vrijedan sjecanja a kamoli suza ;)

upravo tako ima boga! sve se to vrati,, pa kad tad!!!!!!!!!!

duso posalji ti njega u 3 pm, kad ga sretnes nabaci osmijeh na lice i digni glavu, iako znam da boli, nemoj mu to pokazati!!!!!!!!!!! zapamti sta ti kazem!!! pa ce mu spasti malo to samopouzdanje;) vjeruj mi! razmislil malo, jes da boli ovo sto cu ti reci ali da te je volijo, bio bi s tobom !!!!!! znaci, ne znacis mu bas nesto. izvini necu da budem bezobrezna, jer i ja sam u istom polozaju ko ti! znam kako boli.. ma goni ga, ko je on da ja za njim lijem suze??!!! saslusaj me!

<{POST_SNAPBACK}>

Ne znam sta bi imala od toga sto ga posalje u 3 pm, stvarno!? il, zasto bi glumila da je sva sretna kad nije? I, ako ju je ostavio sto onda da ona njemu zbaciva samopuzdanje? -podsjetila si me na vrijeme kad sam imao jednu curu (davno prije nego sam se i ozenio) i kad sam je ostavio iako znam da me je voljela i bilo mi zao zbog toga, nisam se mogo vidjeti s njom u buducnosti, i lijepo joj to sto puta objasnio, al ta cura postala u krajnju ruku cudna nakon raskida veze (cca. godinu dana) pa npr. kad prodje kraj mene nece da se pozdravi ni danas za cudo bozije, dok je hodala sa mnom ja joj branio da pusi cigare i ona sad dok je vidim slucajno gdje u kaficu iako nece da se pozdravi i sl. ona zapali cigaru i puse dim prema meni kao ufurana (vjerovatno zeleci da mi pokaze kako iz inata sad pusi, i nema joj ko to braniti :) ) :huh: a vamo nece da se pozdravi i sl. Ne znam stvarno sto joj to treba jer svi joj se smiju zbog toga... Hocel se neko tome zacuditi il sta?

zato, ovoj djevojci sto ju je momak ostavio porucujem da ako ne moze s njim vise biti u vezi nek ne glumi nista sto nije. Nek drzi do prirodnog dostojanstva i nastavi zivjeti kako moze. Ne vidim razlog sto bi se inatila nekom!? Od inata nemas nista... inat je uglavnom znak slabosti!

sta trebala sam (ako govorim u svom imenu) biti tuzna kad ga vidim, lizati mu pod pod nogama.. ma nemoj! mene kad netko povrijedi ne zasluzuje od mene ni pogleda kamoli sta drugo! pa nisam ja srce nasla na putu! ako je njemu ravno do mora i da voda odma druge ma ko ga j... i pogotovo kad je slucaj ko ova tema, danas te voli a sutra te ne poznaje,, ma bjezi od mene sto dalj.. drugo je ako se par razumno rastane, to je drugo..
pozz

sta trebala sam (ako govorim u svom imenu) biti tuzna kad ga vidim, lizati mu pod pod nogama.. ma nemoj! mene kad netko povrijedi ne zasluzuje od mene ni pogleda kamoli sta drugo! pa nisam ja srce nasla na putu! ako je njemu ravno do mora i  da voda odma druge ma ko ga j... i pogotovo kad je slucaj ko ova tema, danas te voli a sutra te ne poznaje,, ma bjezi od mene sto dalj.. drugo je ako se par razumno rastane, to je drugo..
pozz

<{POST_SNAPBACK}>

da, ne moras biti tuzna tj. ne moras mu lizati tabane i sl. al zasto da mu se inatis, da ga saljes u 3 pm i sl. Kad naidje kraj tebe pozdravi se normalno i nek svak po svom nastavi a nema potrebe da se svadjaju, inate i sl.

normalno da cu ga pozdraviti..ako je to zasluzijo! a ako ne rekla sam od mene nije vrijedan ni pogleda...
a u ovom slucaju npr. danas da je samnom a sutra kao da me nezna,, ma vidijo bi svoga boga!

Cure, preporucujem vam da gledate sto vise "Sex and the City".

<{POST_SNAPBACK}>

A, ja bih posebno savjetovo svim curama da ne gube dragocjeno vrijeme zivota gledajuci tu seriju! Nista pametno nece garantujem iz te serije nauciti a izgubice masu dragocjenog vremena...

Ne znam sta ima pametno u seriji u kojoj se cetiri cure +30-40 godina sastaju pricaju kako ih je neki povalio i kako mu je velik/mali i kako je lijepo imati dijete i odgajati ga bez oca i navoditi djevojke diljem svijeta da se ne udaju dok se dobro neizjebu u mladosti i onda kad dodju u godine ne zele ni djecu i sve to dovede do opceg kolapsa na zapadu danas da vise ljudi umre neg sto se rodi i sl.

<{POST_SNAPBACK}>

to sam i sama sebi rekla da cu uraditi ali kad god cujem pjesmu neku odmah me podsjeca na njega i blakala bih citav dan.....ali probacu biti jaka jel nisam spala do toga ima momaka.....to sebi govorim svaki dan ali samo jednom volim to je onda sto sama odgovorim....

auuuu ko bi reko sabina..ma ajd ima boga,bilo ga i BICE...pozz svima

<{POST_SNAPBACK}>

bas ko bi reko husmire vidijo si nas i sam......kako smo bili sretni.....*ebo ga....uffff

upravo tako ima boga! sve se to vrati,, pa kad tad!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

to sam mu ja u oci rekla....ima BOGA SVE SE VRACA U ZIVOTU.....ali nek mu bude znam samo da ce se kajati ali onda cu mu ja SUKANTI.....

Ne znam sta bi imala od toga sto ga posalje u 3 pm, stvarno!? il, zasto bi glumila da je sva sretna kad nije? I, ako ju je ostavio sto onda da ona njemu zbaciva samopuzdanje? -podsjetila si me na vrijeme kad sam imao jednu curu (davno prije nego sam se i ozenio) i kad sam je ostavio iako znam da me je voljela i bilo mi zao zbog toga, nisam se mogo vidjeti s njom u buducnosti, i lijepo joj to sto puta objasnio, al ta cura postala u krajnju ruku cudna nakon raskida veze (cca. godinu dana) pa npr. kad prodje kraj mene nece da se pozdravi ni danas za cudo bozije, dok je hodala sa mnom ja joj branio da pusi cigare i ona sad dok je vidim slucajno gdje u kaficu iako nece da se pozdravi i sl. ona zapali cigaru i puse dim prema meni kao ufurana (vjerovatno zeleci da mi pokaze kako iz inata sad pusi, i nema joj ko to braniti :) ) :huh:  a vamo nece da se pozdravi i sl. Ne znam stvarno sto joj to treba jer svi joj se smiju zbog toga... Hocel se neko tome zacuditi il sta?

zato, ovoj djevojci sto ju je momak ostavio porucujem da ako ne moze s njim vise biti u vezi nek ne glumi nista sto nije. Nek drzi do prirodnog dostojanstva i nastavi zivjeti kako moze. Ne vidim razlog sto bi se inatila nekom!? Od inata nemas nista... inat je uglavnom znak slabosti!

<{POST_SNAPBACK}>

okey nekazem da nebih nikad vise sa njim popricala ne ja sam sa sve i jednim bivsim dobra i pozdravimo se i popricamo i tako bi sa njim ali pazi on je mene vuku 5 dana za nos...raskino sutra dan doso kaze joooj izvini ja tebe volim okey ja oprostila...samo sto sam dosla kuci iz grada meni stize poruka mi nemozemo se pomiriti ja volim svoju bivsu i sanjom cu se pomioriti haj okey mislim makar je iskren...doso mi drugi dan i opet joooj izvini ja sam shvatijo da si ti moj zivot da samo tebe volim i tako te stvari amo bas sve sto cura hoce da cuje od momka...a ja budala koliko ga volim oprostim opet....i ja se vratim u austriju i dobijem poruku...mi necemo nikad vise biti zajedno ja volim svoju bivsu a ne tebe....eto sad sta da ja mislim...ja sam mu pisala i zvala ga.....i odjednom KAZE ti si GLUPA.....kako to samo moze reci a dan prije mi reko da sam mu ja zivot i da me voli vise nego ista......i kako da se ja na njega neljutim....eto tako je to bilo...i kako to da neboli .....kad mislis da te voli a sutra ti kaze ti si glupa...to je nenormalano

bas ko bi reko husmire vidijo si nas i sam......kako smo bili sretni.....*ebo ga....uffff

<{POST_SNAPBACK}>

ah jebiga rodice znaju oni nasi ipak zajebati i to dobro :unsure: :mellow:

normalno da cu ga pozdraviti..ako je to zasluzijo! a ako ne rekla sam od mene nije vrijedan ni pogleda...
a u ovom slucaju npr. danas da je samnom a sutra kao da me nezna,, ma vidijo bi svoga boga!

<{POST_SNAPBACK}>

eh vala nebi ga ni ja pozdravila da me je povredijo... ja mislim tad je normalno da okrenem glavu od njega nije moje boli za njim zasljuzio... al ako se vec da razidji finim putem ljepim dogovorom onda sto ga nebi pozdravljala kad ga vidim.. :rolleyes:

cekaj cekaj nezna on mene jos dobro znam i ja ite kako zajebavati to cu mu vratiti kad tad.....vratice se on meni pa ce onda da vidi kako je kad patis.....

<{POST_SNAPBACK}>

da samnom jedan to uradi ko sto je on satobom ja ga nikad vise nebi nazad primila ama nebi ni progovorila ni rijec sanjim .. ma jebe se meni zanjim

al radi sto mislis da je dobro .. pa ga dobro oribaj (DOVEDI GA DO DNA) :D ;)

ne znam sta da vam kazem.
ja sa mojim bivsima mogu.samo s jednim nikako.zato sto me jos uvijek tako zaljuubljeno gleda i posmatra a on je bio taj koji je prekinuo sa mnom i to zbog drugog.Taj nije vrijedan mojih suza.
sabina vec ces ti njega prebolit.imas srecu sto si u austriji.ne moras ga svaki dan gledat.

mala86 imas pravo sto se tice toga da sam u austriji i da ced mi biti lakse ali jebi g a imam puno ljepih sjecanja na njega pa mi je tesko da nemislim na njega....ali ja sam sebi sama obecala da cu mu ja to vratiti kad tad jer to jos niko nije uradijo od mene......mozebit je greska da to uradim ali nije me briga ja cu to uraditi.......

@ Topic, danas te voli sutra te neposjeca...

to me podsjecava na 7. i 8. razred skole... kad odrastes, uvijek ima razlog zbog cega je nesto, ko ne zna o tome pricati (npr ako te ne poznaje nakon nekoliko vremena) onda je fakat mozak jos u tim godinama zaosto!

poz
makcode

ostavi pa ostavi,ostavite ivi pa sta bi mi trebali reci,vaka je naka je,ili isto ne na ona sta je ostavila haha,to je sve oke kad se ostave dvoje ali nije oke kad poslije toga jedno od dvoje dosadjiva uvjek i upada u zivot koji je izgubljen,,,