Jump to content
Guest MECA

Nadimci za vase simpatije

Recommended Posts

Guest
Kako nazivate vase simpatije/ljubavi, momke - cure, ili bivse ljubavi kako ste nazivali... za svaku ste ljubav imali bar neki nadimak

hm... bilo je svega, meni najdrazi bio

[quote name='Malina' date='21 August 2010 - 00:20 ' timestamp='1282342840' post='391432']
Jooj ja imam hrpu nadimaka za svog momka: gra

ne volim kad mi daju nadimke niko i nikakve, posebno sam alergicna na one tipa "lutko, medena... "...ali eto cesto mi je bivsi znao reci "pametno moje"....valjda je zato bivsi....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

ja njega nisam nikako zvala, on sam dodje......[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif[/img]

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='21 August 2010 - 06:58 ' timestamp='1282366724' post='391490']Recimo: Mače,pile..... pa onda slatko nesto: hurmica, tufahija, gurabija :icon_cheesygrin:[/quote]

Evo ti onda ne
  • Upvote 2

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='21 August 2010 - 06:58 ' timestamp='1282366724' post='391490']
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: je'l to nadimak ???

-----------------------------------------------------------------

Recimo: Mače,pile..... pa onda slatko nesto: hurmica, tufahija, gurabija :icon_cheesygrin:
[/quote]
Da,to su na

nanaranca i ti fazoni, hahahaha, malina pada na te fazone :D

ja kazem "frajeru" :P

[quote name='Daisy' date='21 August 2010 - 17:36 ' timestamp='1282404998' post='391619']
nanaranca i ti fazoni, hahahaha, malina pada na te fazone :D

ja kazem "frajeru" :P
[/quote]
kako neću pasti kad mi ka

pile moje,janje moje,zdrijebe moje,ptiche moje...Vremenom..sve te zivotinje odrastu :))))

lutka moja :)

a meni su znali reci a djubre malehno :D haj opet dobro najgore kad te nezove nikako kad ti sam dolazis hehehe

One standardne duso, sreco, sunce, ljubavi ne koristim.

Nesto se uvijek mora desiti u toku vremena provedenog skupa pa u sekundi dodjem na ideju da neki originalan nadimak sklepetam i osim nas dvoje niko drugi ne kuzi u cemu je caka, to volim, samo nek je unikatno :icon_cheesygrin: I ne moze reci da ga je ijedna tako nazvala :P Edited by Loca
  • Upvote 1

[quote name='Loca' date='31 August 2010 - 18:13 ' timestamp='1283271180' post='393723']

Nesto se uvijek mora desiti u toku vremena provedenog skupa pa u sekundi dodjem na ideju da neki originalan nadimak sklepetam i osim nas dvoje niko drugi ne kuzi u cemu je caka, to volim, samo nek je unikatno :icon_cheesygrin: I ne moze reci da ga je ijedna tako nazvala :P
[/quote]
Eh,to volim,kad nitko ne konta otkud te ideje.
Ba

pa imam ih par koje koristim, pored tih uobicajenih najvise koristim npr Mina my Vila, moj breskvin cvijete, sunshine, oke moje, leptirice, princezo, to mi ono na prvi mah sto je nampalo!!!

zeeeeenđo :icon_cheesygrin:

Imam neke orginalne Edited by Cain

[quote name='Loca' date='31 August 2010 - 17:13 ' timestamp='1283271180' post='393723']

Nesto se uvijek mora desiti u toku vremena provedenog skupa pa u sekundi dodjem na ideju da neki originalan nadimak sklepetam i osim nas dvoje niko drugi ne kuzi u cemu je caka, to volim, samo nek je unikatno :icon_cheesygrin: I ne moze reci da ga je ijedna tako nazvala :P
[/quote]
Vidi se da smo ista krv. :P

Ne volim tepanje uopste. <_< Neki nadimak dodje vremenom ono bas sto samo vas dvoje znate sta je i da nije nista tipa ''du

imam jednu kucnu macu i zovem je Zuja.
Ona mrzi tepanje,i hoce da me uji i grebe kad joj kazem da ima najljepsi rep u cjelom svijetu.