Jump to content
safet susic

MLADI HAIRLAHOVIĆ ODLAZI U HAJDUK

Recommended Posts

[quote]Ismar Hairlahović, dojučerašnji igrač FK Krajina iz Cazina, ovog je ljeta boravio na probi u Hajduku gdje je u potpunosti opravdao očekivanja trenera splitskih ''bilih''.
Ismar je 1996. godište, a rođen je u Cazinu. Pored FK Krajina, uspješno je trenirao i u nogometnoj školi Bubamara, pod palicom Predraga Pašića, te je prošle godine bio izabran u Gillete nogometnu selekciju za Bosnu i Hercegovinu.

Treba napomenuti da je Ismar boravio na probi u još nekoliko evropskih klubova, ali se, na kraju, u dogovoru sa svojim roditeljima, ipak odlučio za Hajduk koji posvećuje veliku pažnju radu sa svojim mlađim kategorijama.

Do konačnog potpisivanja ugovora sa Hajdukom preostalo je prikupljanje potrebne dokumentacije, a mi se iskreno nadamo da će Ismar, nakon Senijada Ibričića, biti još jedan Krajišnik, koji će postati ljubimac Hajdukovih navijača.[/quote]

Samo napred momčino cestitke tebi i tvom ocu inace nasem cijenjenom forumasu imoli ...

Svakako,sve najbolje i iskrene zelje da uspije...pa znamo i mi krajisnici pikati loptu

[quote name='safet susic' date='13 August 2010 - 21:56 ' timestamp='1281736606' post='389577']
Samo napred momčino cestitke tebi i tvom ocu inace nasem cijenjenom forumasu lucky-u...
[/quote]
Ja se izvinjavam zamjenio sam lucky-a i imola-u.. Kad sam pisao ime roditelja mislio sam na imolu i neznam od kud da napisem lucky, kad sam vec skontao gresku svoju nisam mogao ispraviti post, pa s enadam da ce to moderatori odraditi.. Izvinjavam se jos jednom!

[quote name='safet susic' date='14 August 2010 - 01:11 ' timestamp='1281741069' post='389598']
Ja se izvinjavam zamjenio sam lucky-a i imola-u.. Kad sam pisao ime roditelja mislio sam na imolu i neznam od kud da napisem lucky, kad sam vec skontao gresku svoju nisam mogao ispraviti post, pa s enadam da ce to moderatori odraditi.. Izvinjavam se jos jednom!
[/quote]

hahahha, ja lipo mislila zvati lucky-a da mu cestitam, al mi opet nije jasno otkud njemu dijete :D

nego cestitam, nek mu je sa srecom i nek nam svim krajisnicima osvijetli obraz :D

[quote name='safet susic' date='14 August 2010 - 00:11 ' timestamp='1281741069' post='389598']
[/quote]

nisi ti ni pogrijesio druze, njegov je otac pravi sretnik, jest da je cijenjeni nash kolega imola ali je pravo sretan roditelj i da tako i ostane a njegov malac vec pravi momcic da nastavi istim i boljim naprednim tempom, bravisimo!!!

Bravo mali, tako se to radi.

Cika imola,i od mene iskrene cestitke. :) Ko kaze da nasi ne znaju "pocerati" loptu ? :kiffer:

čestitke ,
dosta mi je vise Dzeke :P

red je malo da se izgovara Hairlahović kada se spomene BiH reprezentacija ... :P

da neki nebi zakljucili kako je to lako bilo ... samo rodjo imola sa svojom familijom zna kako je bilo doci do ovog ... al ovo je dokaz da se radom i strpljenjem moze postici ono sto covjek sebi postavi kao cilj ...

i na kraju cestitke ...

tako se to radi....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] cestitke i sve najbolje.....

Cestitam na radu i uspjehu , svaka cast . Samo bi mi bilo jos draze da je otisao u Dinamo :D , ali Hajduk mu je gotovo rame uz rame , cestitam i sve najbolje .

Hvala Vama svima dobri ljudi :D... Sve je to još u "povoju" u fazi dogovaranja uvjeta oko škole( to je najbitnije) i svega onog što prati takve aranžmane...
A nije to ništa teško rodjak :D ...treba prvo "doći do sina", pa genetika, pa 10 godina vozikanja po treninzima,utakmicama, turnirima, po "svitu",obavezno imati 3,4 kreditne kartice kod tebe,preskakati godišnje odmore, itd itd itd...i na kraju tog ciklusa kad samo uspijemo napraviti ČOVJEKA od djeteta to je veliki uspjeh...
  • Upvote 2

[quote name='imola' date='14 August 2010 - 13:54 ' timestamp='1281786850' post='389725']
Hvala Vama svima dobri ljudi :D... Sve je to jo

Iskrene cestitke Ismaru i njegovom ocu koji ga je podupirao i pomogao mu da dodje do ovog.

[quote name='imola' date='14 August 2010 - 13:54 ' timestamp='1281786850' post='389725']

[quote name='jedancoek' date='14 August 2010 - 23:45 ' timestamp='1281822335' post='389860']
Ti ovo nekome mast vadiš :)
[/quote]

Ne, ni govora moj vrli druže., samo kažem da rijetki prepoznaju "ono iza kulisa"...

[quote name='imola' date='15 August 2010 - 00:03 ' timestamp='1281823384' post='389865']
Ne, ni govora moj vrli dru

Bas mi je drago da je neko od mladih igrača uspio se dići iznad drugih svojom kvalitetom, iskreno se nadam da će pokazati i dokazati svoj kvalitet kao i da su namjere Hajduka iskrene jer iz iskustva koji je imao jedan moj dobar prijatelj u Hajdukovim juniorima koji su jedni od najboljih

[quote name='safet susic' date='13 August 2010 - 23:56 ' timestamp='1281736606' post='389577']
Samo napred momčino cestitke tebi i tvom ocu inace nasem cijenjenom forumasu imoli ...
[/quote]
Zaista mi je drago cuti ovako nesto. Iz iskustva znam koliko odricanja a i novca je potrebno da jedan roditelj maksimalno pomogne svome djetetu da bi ono eventualno ostvarilo odredjenu karijeru. Naravno, bez talenta samog djeteta nista ne bi pomoglo. U svakom slucaju: Moje iskrene cestitke sinu i ocu Hairlahovic. Drzimo vam fige!

Cestitke roditeljima ne samo Imoli vec i mami naravno hehe :) a bom Ismar ako Bog da da ostvari sve svoje snove i zelje :)

[quote name='Zelka' date='17 August 2010 - 12:58 ' timestamp='1282042689' post='390612']
Cestitke roditeljima ne samo Imoli [b]vec i mami [/b]naravno hehe :) a bom Ismar ako Bog da da ostvari sve svoje snove i zelje :)
[/quote]

Kako da mi se to desi? :am:Naravno, Zelka:

cestitke i od mene,i komandir je bio sposoban i dobo radio sa vojskom a evo vidi se lijepa disciplina i sportski duh u njegovog sina,,