Jump to content
Sign in to follow this  
PC_DoctorE

Offtopic Formula 1

Recommended Posts

ev naletio sam na ovu foru, dosta ih vec imam, pa sad et da razbijemo malo monotoniju, uglavnom ev cujem da rade novu stazu za VN Slovenije, ali posto je slovenija mala rade je oko Slovenije, tacnije uz granicu, pa ev kako to izgleda onako iz prve ruke, heheh, al opet je mala pa ce trebati bar stotinjak krugova!!!

[img]http://www.mojvideo.tv/pdata/2049.jpg [/img]

[quote name='PC_DoctorE ' date='10 August 2010 - 02:38 ' timestamp='1281400681' post='388673']
ev naletio sam na ovu foru, dosta ih vec imam, pa sad et da razbijemo malo monotoniju, uglavnom ev cujem da rade novu stazu za VN Slovenije, ali posto je slovenija mala rade je oko Slovenije, tacnije uz granicu, pa ev kako to izgleda onako iz prve ruke, heheh, al opet je mala pa ce trebati bar stotinjak krugova!!!

[img]http://www.mojvideo.tv/pdata/2049.jpg [/img]
[/quote]
e ta je fora hari stara godinama, ti bas za vremenom :icon_cheesygrin:

ma drug, vazda je bilo, stara fora nova budala, a i napisao sam da sam naletio pobogu druze!!!

Williamsov odgovor na MCM-ov F-Duct, a zove se skoro isto F-Duck...lol

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs370.snc3/23783_383871592018_138700467018_4394521_4839667_n.jpg[/img]

Ja stvarno ne kontam cemu gledati formule. 20 hajvana sto vozi u krug 60 puta...

ove godine je 24 ako ih nazivas hajvanima, a ja stvarno neznam sto komentarisat nesh sto te ne zanima kako sam izvukao iz tvog posta!!!

[quote name='AzraiŁ' date='15 August 2010 - 16:57 ' timestamp='1281884266' post='390072']
Ja stvarno ne kontam cemu gledati formule. 20 hajvana sto vozi u krug 60 puta...
[/quote]

Vrrati se u nazad bar 15-20 godina, pogledaj 95% utrka pa onda napiši nesto pametno :rolleyes:

Pa ja sam se nadao da mi vi mozete objasniti koja je svrha to gledati 2 i po sata pa onda mozda i meni postane zanimljivo. :)

pa znas men je zanimljivo gledati ... zbog tog sto ferrari pobjedjuje ... :P

gledaj kao i u svakom sportu ... imas tim za koji navijs i gledas da li ce ostvariti pobjedu ...

na zalost nemamo prilike u zivo gledati formulu 1 al dogodine ako Bog da mozda se i desi ... zavisno od ovih viza ...

jes bio na ostroscu kada je bila utrka ? sta osjetis kada cujes zvuk motora ? ako nista neosjetis onda ti nemozemo pomoci da zavolis formulu 1 ili bilo koji auto sport ...

Pa mislim,ja volim gledati ''MotoGP'',nemam nikoga za koga posebno navijam ali Valentino Rossi je legenda,devet puta prvak svijeta,covjek je avion :) . [img]http://racing.blogsome.com/images/Valentino_Rossi_5.jpg[/img]

[color="#FFFF00"][size="7"]46[/size][/color]

pa i u F1 je Shumi bio 7 puta, u Rally-u Loeb 6 puta i sad ce 7 put, sve se to svodi na krugove vishe manje, ja to sve pratim i volim, jedno od drugog se razlikuje ali sve ima svoje prednosti i mane, ali ko voli ikav brzinski sport cudno da ne voli F1, nelogicno!!!

Pa neznam,ja nekako najvise volim gledati MGP,a sad ne kazem da ne pratim i rezultate i formule i rally-a,pratim i to.

sad me fkt bacas u bunilo kad kazes ono iz prvog posta, jest da je moto gp nekako zivahniji, ima vise borbe na stazi, ali F1 je nesto drugo, ko to prati, puno cita, prati statistiku, vremena, prati treninge, vjeruj da race nekad bude skoro pa i znas kako ce tvoji proci, medjutim cesto neki dr faktor sve to pobrka pa kad imas najbolji bolid nadjes se na zacelju...

hehe,ma ja samo kazem da mi je malo ono dosadno gledati jer nema riskiranja,pretjecanja ko u moto gp-u,e samo to mi ne valja,zato to ne gledam,a rezultate i statistike vozaca pratim ponekad :)