Jump to content
safet susic

Born for action

Recommended Posts

[u]svi junaci nikom ponikose i u crnu zemlju pogledase[/u]

A lol :D, odveden na kriminalisticku obradu zbog ilegalnog posjedovanja oruzja i municije, najs najs [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

oooo yeah najs najs jos se samo treba naci to oruzje i dokazati da je njegovo a to ce biti u zemlji cudesa kod Alise

[i]Zbog spota na YouTubeu: Policija privela "kraji

[quote name='breake-dancer' date='13 August 2010 - 11:36 ' timestamp='1281695780' post='389368']
ja neznam jel istina da je on jednom na autobusnoj dole rekao da nije koprivljana ovdje bi bio glavni...
[/quote]
hahahahahahahah :D

[quote name='hypn0t1c_p01son' date='19 August 2010 - 16:49 ' timestamp='1282232978' post='391147']
[i]Zbog spota na YouTubeu: Policija privela "kraji

Policijski zapisnik : na mjestu "zlocina" pronasli metke,"okidac" il' kak' se to vec zove od bombe, i tempere.. :rofl:
maz'o se temperama :rofl:
presmijala sam se :rofl:
najjaca scena kad zmija ide niz vrat,pa na pusku,a on fol hrabar samo je gleda,a trese se :rofl: :rofl:

ajj mati :rofl: :rofl:

covjek zeljan malo akcije, pa sebi priustio, heh, neka ga :D Neka uziva kad moze

da al je frajer zavrsio na dvolisnici novina Avaza pa sad ma sta to znacilo...ccc

pa vjeroavtno mu je bila i zelja da zavrsi na dvolisnici avaza.... i to najsladje mu je sad procitati ono Priveden i Pusten na slobodu,... i kako je ono pisalo na kraju da se svi pitaju koji je razlog sto je platio 1000 maraka snimanje spota...

[quote name='BeLaY' date='20 August 2010 - 01:50 ' timestamp='1282261859' post='391239']
pa vjeroavtno mu je bila i zelja da zavrsi na dvolisnici avaza.... i to najsladje mu je sad procitati ono Priveden i Pusten na slobodu,... i kako je ono pisalo na kraju da se svi pitaju koji je razlog sto je platio 1000 maraka snimanje spota...
[/quote]

Reputacija :D:D:D:D:D haha

[quote name='Daisy' date='13 August 2010 - 01:50 ' timestamp='1281660624' post='389309']
ma ja bi to na psihijatriju poslala :)
[/quote]

nece ni oni svasta :D

[quote name='hypn0t1c_p01son' date='20 August 2010 - 21:13 ' timestamp='1282331616' post='391389']
[i]"Born for action": Kraji

[quote name='Angel of Death' date='08 August 2010 - 00:42 ' timestamp='1281224524' post='388230']
Ja bi prvi otisao , jel' trebam biti sehid ili RVI da branim guzice glavonja iz fotelja koji samo kradu i ne daju borcima prava . Ova zemlja je takva da vise nije vrijedna branjenja . Kad samo vidim zasto su nasi stricevi , ocevi , drugovi , poznanici davali zivote a sad nemaju nista . Vecina se pati . Svaka im cast , sto su odbranili mene i moju porodicu , ali ja se ne bih borio da znam da ce biti ovakvo stanje u drzvai opet ...
[/quote]

i ako bude rata opet će biti ovakvo stanje,,,a ja nemam koga braniti jer nemam tu familiju tako da bi definitivno zbriso,,,moj stric je RVI i ja znam

[quote name='hypn0t1c_p01son' date='20 August 2010 - 20:13 ' timestamp='1282331616' post='391389']
pu

jednu stvar znam sigurno...s njim nije dobro imati posla...

Nova TV intervju heh a jesu pjesmu ubacili "Svako dobro, Bosno i Hercegovino
Da sam dobar, da sam fin
da sam tatin sin
da imam love i da imam
brz automobil

Ne treba mi posao
ne treba mi cilj
prst u uvo, ja nemam
potrebe za tim

[media]http://www.youtube.com/watch?v=WI53dQUAqfg&feature=player_embedded[/media]

Eto sta covjek moze uraditi i dobiti "5 minuta" slave.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

a pazi fore hahahahah :lol:

http://www.break.com/index/bosnian-rambo-in-killer-of-death