Jump to content
Sign in to follow this  
DjevojkaSaUne

Samo prijedlog :)

Recommended Posts

kao prvo pozdrav svima :). Sasvim slucajno navratih na ovaj forum i moram priznati da mi se jako dopada, prvenstveno raja, moji zemljaci. :)

No, imam malih primjedba.
Na prvi pogled cini se da ima mnogo nepotrebnih rubrika na forumu, kao sto je rubrika Skola, automobili, cazin na irc mrezi, kupujem, prodajem itd itd.

Ovako: Topic muzika i film mozete spojiti u jedan. dakle topic se moze zvati Muzika i film, tu se postavljaju teme glede istih.

zatim skola, automobili ne trebaju imati posebnu rubriku. Ako neko ima pitanja ili nesto slicno glede pitanja o skolama te automobilima, moze postaviti topic u Opstim diskusijama.

Kompijuteri...takodjer smatram da rubrike ispod ovog topica nisu potrebne biti vidljive na pocetnoj stranici foruma, moze se otvoriti topic kompijuteri te u tom topicu otvarati teme vezane za kompijutere itd itd.

Takodjer "mali oglasi", topic se moze otvoriti te u njemu postavljati, kupujem, prodajem itd. nije potrebno da su ovakve stvari vidljive na samom pocetku foruma, te da imaju svaka od njih posebnu rubriku...

kao sto se vidi na ovim topicima se skoro nista i ne pise a zauzimaju mjesto te pretrpavaju....

Nemam namjeru da vas davim vec samo mali prijedlog da bi pocetna stranica foruma bila preglednija.

E da, mozda da otvorite Muski i Zenski kutak...:)

pozdrav od DSU

bez ljutnje molim hehe :)

Meni je forum super samo sto ima malo ljudi koji vole pricati o kompu i slicnim stvarima.
Ja nebi nista mjenjao na forumu ali ipak to nije do mene nego do administratora , pa vidjet cemo kako ce biti.

@DjevojkaSaUne i SN_Bihac,

vidicemo kako ce sve biti, jos je ovo "mlad" forum..

Vecina raje kaze da je super, i zato ce zasad ostati ovako. ;)

Lijep Pozdrav
makcode

slusaj MAKCODE mozes to ucinit sto je navedeno u gornjem postu ali za milog boga ne otvaraj zenski kutak jer to mozemo staviti na podforum kojeg vec imamo ljubav-zivot-sex ,,,

ako otvorisa taj zenski kutak vjeruj znam iz iskustva sjebat ce vas stim sto ce bez veze biti i vrlo nezanimljivo ,,,(muski -zenski kutak bilo bih kao npr:ovce u jedno stado a ovnove u drugo i nasto bi to licilo ako nebi bili zajedno,,,

daj forumas malo mislite kakve posljedice sta nosi a ne daj ovo daj ono,sve zelite a nikako ne mislite na posljdice ,,,,

sellam

:D heheh karabaja, tvoji postovi su smijesni.. *hah*

@Topic
mozda sam onaj zadnji post malo pogresno napiso.. design, hackovi itd. ne-odlucivaju useri ili moderatori, neg samo administratori.

Ali, ja npr. hocu da znam svidjal se drugim userima - ako nesto promijenim to mi je vazno. Zato pitam uvjek. Ali da npr. nesto stavim, sto se samo jednom useru svidja a svi drugi kazu to je bezveze, toga nece biti.. Design sam moro promijeniti, tako da dobio ovaj Forum, neki "image", a ne da bude kao neki drugi standard PHPBB Forum "fad".

A i znam kako je na drugim forumima, sto na pocetku samo dosadne teme i samo glupost u postovima, nakon 3-4 mjeseca uvjek bolje i bolje posto. Cazin Forum je od prvog posta bio interessantan, i interessantne teme, i ako ovako nastavi, bice od jednih naj bolji foruma sto sam dosad bio clan "bzw." administriro.

Zato gledam da bude sve dobro.

@Karabaja
was hast du da mit der weiber ecke gemeint?? schreib mir eine Private Nachricht... hier gibts keine und es wird nie eine geben....
znam da znas njemacki..

Jesil mislio one slike na Logo? Pogledaj poznate GFX webdesign stranice pa ces viti da je to nesto normalno.. isto je ako stavim 2 curice ili nesto drugo.. zbog toga nije ovo nama "zenski forum" - jesil to mislio reci sa "zenski kutak"?

jos jednom @Svi

Niko nista nebrise... osim ako je nekva glupost, npr: Vrijedjanje, Psovke,... to je na sve i jednom forumu tako i na ovom.

Ako je nesto lose ili nevalja.. slobodno recite, niko nebrani niti ce ko izbrisati vas post!!!

Lijep Pozdrav i svima puno Fun!! na ovom forumu

makcode

Dobro,vasa je stvar kako ce te uredjivati forum,a nasa je da damo prijedlog.Mislim da je Djevojka sa une dala odlican prijedlog posto i sami vidite da se jedno 60% podforuma nikako ne posjecuju,a kad bi se to svrstalo sve nekako pod jednu podgrupu imali bi vecu preglednost.

I jos jedan od mene prijedlog da napravite jedan podforum koji bi nazvali Recycle bin ili smece ili nesto slicno u koje bi mogli stavljati neke teme koje su isfurane,tako da je ne brisete i ne skidate clanovim broj postova(iako je to najmanje bitno) i samim tim bi pospjesili preglednost.

Ove prijedloge dajem iz sopstvenog iskustva jer sam administrator na jednom forumu.

Guest Cazin-girl

meni je forum SUPER... i kao sto Amir_Sa kaze doce ovdje vise i vise naroda, pa za to je i potrebno dosta temi...

:wink: makcode samo tako nastavljaj....

Cao

Moj prijedlog je da kod politike i Ljubav,zivot,sex one teme koje nisu aktivne vi

Mene intersuje sta je sa pocetnom stranicom, sedmicama, jos malo pa mjesecima je uvjek ista? Pa ko pise te vijesti? Anketa je sigurno mjesecima ista, vjerovatno i kursna lista. Ja hvalim stranicu nekima, a oni meni: Ma ja dobra je, vijesti non stop iste?
Administratori jeli vi spavate ili sta? :lol:

Da nebi otvarao novi topic bez potrebe evo nekoliko rijeci ovdje..

Sve pohvale za novi design stranice.Samo ima par gresaka koje sam primjetio a nalaze se u servisnim informacijama.Brojevi telefona hitne pomoci,policije,telefonskih informacija u Bihacu su stari.I jos nesto svi brojevi u Bihacu koji su pocinjali s 32.... promjenjeni su u 22....

Lijepo vas pozdravljam ovdije,
novi sam clan i ne znam, nekako
se ne usudjem komentirati na nekim od
tema bas iz razloga jer se ne poznajemo
(koliko se tako moze nazvati),dodje mi to
ono kao s kruske heehe, pa mislim da ne bi bilo
lose da imate rubriku gdje se novi clanovi mogu
da predstave, kazu nesta o sebi i ocekuju dobrodoslicu.
Ja eto se nadam da sam dobrodosla tu :)))

Guest Dzmrdz

...Gdje god hocu da postavim pitanje sve zakljucano pa sam moro ovdje...jel dozvoljeno slanje postova na stranim jezicima??...jer sam danas ...primjetio da tamo nekakve osobe bulazne na nekom svabskom valjda...hajd jedan post...pa da ...se ne bunim ...al zaredali...pa mi se smucilo...moze li se to kako regulisati???

pozdrav

E svaka cast na pitanju nemam osobno nista protiv njih ali iskrena da budem i meni to smeta valjda sto nerazumijem sta pise,neznam.

Forum Disko Urnabes, tu moze te i na kinezki ako hocete.

Sve ostale forume, naski jezik da svi razumijemo.

pozdrav
makcode