Jump to content
Sign in to follow this  
Aljo_SN

Kup: FK Krajina - NK Jedinstva

Recommended Posts

[b]KUP utakmica
[color="#FF0000"]FK Krajina - NK Jedinstvo[/color][/b]
[b]
Datum:[/b] 07.08.2010
[b]Vrijeme:[/b] 17:30h
[b]Mjesto:[/b] Cazin
[color="#FF0000"][b]
PROGNOZE - PREVIĐANJA - KOMENTARI[/b][/color]

U narednih 20 dana Krajina i Jedinstvo će odmjeriti sange dva puta. Prva utakmica je sad u subotu u Kupu, a sljedeća je u 2.kolu prvenstva.
Jedinstvo se dosta pojačalo,

Doci ce mnogo ljudi iz Cazina na prvu , naravno i Sejtani . Nije neka zainteresiranost za ovu kup utakmicu , ali za liga utakmicu se spremamo i bit ce vam priredjen sejtanski dzehennem , naravno ako vas dodje :D .
  • Upvote 1

Treba mi potvrda za vrijeme odigravanja utakmice. Da li je sigurno u 17:30 da ne pisem dezinformacije?

Nazalost kako citam po forumima i cujem od navijaca i simpatizera NK Jedinstvo Bihac sutra u Cazinu pocinje utakmicu bez 6 standardnih igraca. Kako trener kaze boji se ozljeda, a isto tako zeli da svi dobiju priliku kako bi se lakse odredili kandidati za prvu postavu. Malo sam razocaran jer sam ocekivao da ce na teren da izadju najbolji.

Ovo je prvi sastav Jedinstva koji nazalost sutra nece istrcati na Gradskom stadionu u Cazinu.
[img]http://a.imageshack.us/img840/7592/nkjedinstvo.jpg[/img]

Ali najvjerovatnije sutra ce istrcati na teren povratnik u ekipu Sarajkic, koji ce svoje mjesto u prvoj postavi izboriti, a nije ga bilo na dosadasnjim utakmicama zbog privatnih problema. A isto tako svoje mjesto ce naci Sahinović, Selimović, te mladi perspektivni Crnkić.

Druze ne treba dizati previse buke oko ove utakmice , dodjite vi spremni samo za prvu utakmicu lige , puni sastav , puni autobus i ocekujte navijanje kakvo dosad niste vidjeli u Cazinu .

[quote name='NeRi' date='07 August 2010 - 00:34 ' timestamp='1281134041' post='388086']
Nazalost kako citam po forumima i cujem od navijaca i simpatizera NK Jedinstvo Bihac sutra u Cazinu pocinje utakmicu bez 6 standardnih igraca. Kako trener kaze boji se ozljeda, a isto tako zeli da svi dobiju priliku kako bi se lakse odredili kandidati za prvu postavu. Malo sam razocaran jer sam ocekivao da ce na teren da izadju najbolji.

Ovo je prvi sastav Jedinstva koji nazalost sutra nece istrcati na Gradskom stadionu u Cazinu.
[img]http://a.imageshack.us/img840/7592/nkjedinstvo.jpg[/img]

Ali najvjerovatnije sutra ce istrcati na teren povratnik u ekipu Sarajkic, koji ce svoje mjesto u prvoj postavi izboriti, a nije ga bilo na dosadasnjim utakmicama zbog privatnih problema. A isto tako svoje mjesto ce naci Sahinović, Selimović, te mladi perspektivni Crnkić.
[/quote]
steta je sto trener kalkulira ... jer ipak se radi o krajiskom derbiju ... naboj i maksimalna igra igrača je sto navijači oba kluba žele ...

[quote name='speranza' date='07 August 2010 - 09:40 ' timestamp='1281166820' post='388121']
Ma kakva kalkulacija, ovo je njegova prva utakmica slu

Pobjeda Jedinstva na penale... 20-ka, ko je onaj igrac? On, Smajic, Albert Racic i Palic su najbolji pojedinci Krajine u ovoj utakmici. Zakinuo nas je sudac, sto je jos gore, ova "pojacanja" nisu pokazala nista. Igraci sa brojevima 13 i 14 su bila dva najgora igraca Krajine, a 23-icu ne zelim ni da spominjem

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 August 2010 - 19:36 ' timestamp='1281202592' post='388201']
Pobjeda Jedinstva na penale... 20-ka, ko je onaj igrac? On, Smajic, Albert Racic i Palic su najbolji pojedinci Krajine u ovoj utakmici. Zakinuo nas je sudac, sto je jos gore, ova "pojacanja" nisu pokazala nista. Igraci sa brojevima 13 i 14 su bila dva najgora igraca Krajine, a 23-icu ne zelim ni da spominjem
[/quote]

Licemjer si i to veliki . Na biscani.net govoris jedno i blatis a na Cazin.net drugo .

Licemjer? Zbog toga sto sam samo tamo dodao da su ljudi navijali za razliku od vas...

Nisam bio nazalost, jer sam imao nekih vaznih obaveza, ali sigurno cu doci na utakmicu Prve lige FBiH.

Sve u svemu zadovoljan sam pobjednom Jedinstva na penale od 5:3, posto bez sedmorice iz prve postave bolje se nije moglo ni ocekivati. Realno gledajuci jos uvijek nemamo tako siroku klupu da mozemo pruziti istu igru kao i sa prvom postavom nakon brojnih promjena u ekipi. Moje misljenje da trenutno imamo 13-14 igraca sa kojima mozemo biti u vrhu Prve lige FBiH, a na zimskoj stanci uz jos 1-2 pojacanja mozemo osvojiti prvo mjesto i vratiti se u Premier ligu.

[quote name='NeRi' date='07 August 2010 - 23:42 ' timestamp='1281217349' post='388220']
Nisam bio nazalost, jer sam imao nekih vaznih obaveza, ali sigurno cu doci na utakmicu Prve lige FBiH.

Sve u svemu zadovoljan sam pobjednom Jedinstva na penale od 5:3, posto bez sedmorice iz prve postave bolje se nije moglo ni ocekivati. Realno gledajuci jos uvijek nemamo tako siroku klupu da mozemo pruziti istu igru kao i sa prvom postavom nakon brojnih promjena u ekipi. Moje misljenje da trenutno imamo 13-14 igraca sa kojima mozemo biti u vrhu Prve lige FBiH, a na zimskoj stanci uz jos 1-2 pojacanja mozemo osvojiti prvo mjesto i vratiti se u Premier ligu.
[/quote]

Bio sam se "zabrinuo" da je ovo danas bila prva ekipa Jedinstva jer nisu pošteno šutnuli na gol cijelu utakmicu.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 August 2010 - 20:40 ' timestamp='1281206457' post='388208']
Licemjer? Zbog toga sto sam samo tamo dodao da su ljudi navijali za razliku od vas...
[/quote]

Ne , vec zato sto seres o Sejtanima odkad postoje <_< .

[img]http://biscani.net/slike_novosti/krajedkup.jpg[/img]
[img]http://biscani.net/slike_novosti/IMG_1855.jpg[/img]
[img]http://biscani.net/slike_novosti/IMG_1839(1).jpg[/img]