Jump to content
Dobar_Los_Zao

Sadrzaj u zenskoj torbici

Recommended Posts

[quote name='lucy in the skies' date='25 July 2010 - 19:31 ' timestamp='1280086312' post='385612']
je li se meni cini, ili vidim brijac!? svaka cast ako jest :icon_cheesygrin: hihihihih
[/quote]

Nije ovo brijač koliko ja vidim ovo liči na hemijsku :)

Moja torba je uvijek puna svega i svačega (pored ovih standardnih nabrojanih stvari), najče

Ni sama ne znam sta sve ima u torbi,prvo sto mora biti je tel,novcanik i labela :D

eh nekad se tu nadje i Mehmedova igracka :)

tim vasim zenskim torbicama fali opcija :search ko u windowsa.radi lakseg pretrazivanja po tim dzepovima od torbe,.ja u zadnje vrijeme preferiram pederusu sto nas narod kaze,jer nosim uske hlace inace i sve smeta po dzepovima,novcanik mobitel,kljucevi,tablete,palome nekad kad imam,ijos stosta stavim u nju,sto inace po dzepovima BI stalo al bi smetalo brete,ovako rahat..
  • Upvote 2

[quote name='vibe' date='11 September 2010 - 00:55 ' timestamp='1284159322' post='395630']
tim vasim zenskim torbicama fali opcija :[b]search ko u windowsa[/b].radi lakseg pretrazivanja po tim dzepovima od torbe,.ja u zadnje vrijeme preferiram pederusu sto nas narod kaze,jer nosim uske hlace inace i sve smeta po dzepovima,novcanik mobitel,kljucevi,tablete,palome nekad kad imam,ijos stosta stavim u nju,sto inace po dzepovima BI stalo al bi smetalo brete,ovako rahat..
[/quote]

E ni to nekad ne bi pomoglo...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Meni je najgore kad trazim kljuceve od auta, a njih ni u prici.....dodje mi da sve izvadim na ulici....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mad.gif[/img]

[quote name='Orion' date='13 September 2010 - 01:35 ' timestamp='1284334521' post='395971']
U mojoj torbi se mo

ahhh :D kod mene vecinoma velike torbe :D vece da imam morala bi ja mislim kofer nosat :P ... a u njoj

mobitel, novcanik, pasos moj i od Eneja, maramice obicne i vlazne, baby vlazni rupci , kljucevi od kuce, auto deportovala u sloveniju :P neam kljuceva hahaha, onda zvake, nesesser sa sminkom, dnevni ulozci , onda Eneju nesto za piti , tic tac za Eneja, pa onda veli vajk neke keksice za njega :D a dok je bio manji cojece bilo je tu i pelena i rezervni hlaca i majci hahaha :D bogam svasta nesto :P

[quote name='Zelka' date='13 September 2010 - 15:08 ' timestamp='1284383316' post='396037']
ahhh :D kod mene vecinoma velike torbe :D vece da imam morala bi ja mislim kofer nosat :P ... a u njoj

mobitel, novcanik, pasos moj i od Eneja, maramice obicne i vlazne, baby vlazni rupci , kljucevi od kuce, auto deportovala u sloveniju :P neam kljuceva hahaha, onda zvake, nesesser sa sminkom, dnevni ulozci , onda Eneju nesto za piti , tic tac za Eneja, pa onda veli vajk neke keksice za njega :D a dok je bio manji cojece bilo je tu i pelena i rezervni hlaca i majci hahaha :D bogam svasta nesto :P
[/quote]

hej mogla si ti eneju pederusu jednu kupiti, vise nosis njegovih stvari nego svojih :) :D :)

[quote name='Daisy' date='13 September 2010 - 15:39 ' timestamp='1284385149' post='396040']
hej mogla si ti eneju pederusu jednu kupiti, vise nosis njegovih stvari nego svojih :) :D :)
[/quote]

eee da ti znas nosala sam ja njegov rusak dugo hahaa :D al mi vise dogruhalo :D a on ko svako musko lin nece kile :D hahahaha neka jos malo nek se fura :P ahhahaha

"Haos" je blaga rijec....interesantno je to, ma koliko me iritiralo sto u mojoj torbi "nema cega nema" kad pocisitim i sve pobacam....onda mi kasnije "to nesto" treba.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/dry.gif[/img]

[quote name='Orhideja' date='08 September 2010 - 16:30 ' timestamp='1283959839' post='395169']
-cakija
[/quote]
hahahaha :D That's my girl! Ja imam onaj lovački no

[list]

[*]mobitel
[*]novcanik
[*]kljucevi
[*]sjaj za usne
[*]lapelo
[*]krema za ruke
[*]cam
[*]usb
[*]maramice
[*]ogledalo i ceshal u jednom 2 in 1
[*]mali neseser gdje su mi tablete kad me glava pocne boljeti, cetkica za zube na preklop i kaladont mali
[*]zvake
[*]parfencic
[*]naocale
[/list]

eh to je od prilike to..

hmm, zavisno od velicine torbe hehe :D
novcanik, mobitel, aparat, labelo i dosta...

a ako je kakva oveca torba, heeee :D trudim se da ih ne nosim onda hehe :D

Novcanik, tel., Melem, ( to su najbitnije )

a ovako ubacim ponekad svasta, sitnica, nekad se iznenadim kad otvorim torbu a Mehmed mi utrpao svojih igracaka ;)