Jump to content
Dobar_Los_Zao

Jel' OK se ljubiti s prijateljicom/prijateljem

Recommended Posts

Ako si slobodna/slobodan i ako vam je prijateljica/prijatelj single takođe, da li je OK malo ubiti dosadu ponekim sastankom i ljubakanjem (bez sexa)

Da li tada automatski prestaje prijateljstvo?

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='18 July 2010 - 20:02 ' timestamp='1279476163' post='384168']
Ako si slobodna/slobodan i ako vam je prijateljica/prijatelj single takođe, da li je OK malo ubiti dosadu ponekim sastankom i ljubakanjem (bez sexa)

[/quote]

naravno da prestaje :D bar po meni, prelazi se granica... imala sam takvo iskustvo u srednjoj skoli i tog momka vishe ne gledam prijateljskim ocima :D iako smo prijatelji i dan danas :D

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='18 July 2010 - 20:02 ' timestamp='1279476163' post='384168']

[/quote]

:icon_cheesygrin: pa ako se posexaju onda je definitivno kraj prijateljstva.... bar ja tako mislim... :D

pa mozda je kralj prijateljstva ali ne i drugarstva :rolleyes: ne moze poslje toga biti isto, u vise slucajeva ne bude ni prijateljstva a ni sexa, pa sad mozda je neko imao srece, zavisi sta je kome vaznije!!!
  • Upvote 1

Svasta sam nesto znala uraditi ali biti sa prijateljem nikad, a sa prijateljicom jesam i nije nam se unistilo prijateljstvo,dapace :icon_cheesygrin:

ja menscinde nemam nista protiv toga ako su oboje slobodni sta fali malo se zezaju i kasnije ako opet mogu biti prijatelji neka budu ako ne jbg.. neka budu neprijatelji :P....
  • Upvote 1

[quote name='Angel of Death' date='18 July 2010 - 22:38 ' timestamp='1279489083' post='384201']
Ne smeta , ne smeta , neeeeee smeeeeeeee taaaaaaa :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:
[/quote]
naravno da neeeee smeeetaaaaa, ali treba i postici zgoditak (zabiti goooool) :D
  • Upvote 1

kako kome, ali meni nije u redu nikako.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img] ne znam da bi tog insana vise mogla pogledati u oci i nastaviti prijateljstvo kao da nista nije bilo.....

[quote name='Amren' date='19 July 2010 - 08:08 ' timestamp='1279519707' post='384222']
kako kome, ali meni nije u redu nikako.....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img] ne znam da bi tog insana vise mogla pogledati u oci i nastaviti prijateljstvo kao da nista nije bilo.....
[/quote]
ma sta fali gledas ko i prije :D heheh u nevolji se prijatelji poznaju :lol:

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='18 July 2010 - 20:15 ' timestamp='1279480523' post='384174']
:icon_cheesygrin: pa ako se posexaju onda je definitivno kraj prijateljstva.... bar ja tako mislim... :D
[/quote]

mozda prijateljestvo postane jos bolje poslije toga a mozda ga ne bude vise nikako[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img],samo dodje od sebe i nerazmisljajuci u tim trenutcima zasto moras ljubiti njene usne a priajtlejica ti i zasto ti ej dala da joj ljubis usne ili radis ostalo,,
  • Upvote 1

Oglas: Trazim takvu kolegicu hahah xD [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
  • Upvote 1

ma ima kako nema samo moras biti lip prema kolegicama nemozes je fackati na svakom koraku i iskoristavati poljubce u obraz :D

[quote name='Malina' date='20 July 2010 - 11:25 ' timestamp='1279621553' post='384435']
Meni se ta ideja nikako ne sviđa.
Prva stvar,to vi
  • Upvote 2

Nikad ne bude kao prije, znam iz iskustva :)

Prijateljica - DA, i kad nisam single. :icon_cheesygrin: Al' pravi prijatelj koji mi je to oduvijek bio - NE. Eh onda postoji posebna grupa ''drug sa povlasticama''. :P
  • Upvote 3

ma kakvi nema od tog druzenja vise nista,inace to preraste u nesto vise i da bi jedno od tih dvoje reklo na kraju,ovo nije ok,ovo nije trebalo biti najbolje je da sve zaboravimo i sl,i onda vise nema ni CAO prijateljsko,sve to ode u pm,bolje ne mjesati to,ako je kolega kolega je nek to i ostane ima partnera i bez kolegi,...

[quote name='Cain' date='18 September 2010 - 12:38 ' timestamp='1284806317' post='396985']
Ne, glupost. Isti spol mo