Jump to content
Sign in to follow this  
gIrly82

Omiljeni Pisac???

Recommended Posts

meni su knjige nesto najdraze u zivotu. ne sjecam se perioda kad nisam citala i kad nisam imala sta citati. imam osjecaj da bi zivot mogla provesti u nekoj biblioteci.
najdrazi pisci su mi definitivno orvel i selimovic,a u zadnje vrijeme citam malo ozbiljnije teme, filozofska djela i tako te stvari i definitivno je fridrih nice broj jedan, a od novijih stvari tejlor i brezinski.

<{POST_SNAPBACK}>

Ukrala si mi rijec, ma zapravo, cijelu recenicu .... :)
....
Mogao bi isto reci za sebe.
Volim knjige i mogao bi isto tako zivjetu u nekoj biblioteci, ali pod uvjetom da me niko ne ometa u citanju.:)
Najvise volim/citam filozoska djela ali i poeziju .... isl.
Od svih pisaca, najdrazi mi je Hermman Hesse zbog knjige "Stepski Vuk" zato sto sam u toj knjizi nasao "dio" sebe.

Ima ih vise:
Mesa Selimovic
Enver Colakovic
Dostojevski
Agatha Christie
Hamingway
Paulo Coelho
Karl May
Perl Bak

i ostali dio scene...

hahah..
ja nsiam veliki ljubitelj knjige...al kad cec citam, citam neka naucna djela...neko filozofiranje o svijetui nauci...dsdno vam?...hehe...**baji ga...
vise me zanima faktno znanje...volim uciti na greskama, dok u ovom slucaju si greske ne mozes dozvoliti..;)

najjaci covjek mog polja je Stephen Hawking....;)koji me uvojek iznenadi novim stvarima;9

hahah..
ja nsiam veliki ljubitelj knjige...al kad cec citam, citam neka naucna djela...neko filozofiranje o svijetui nauci...dsdno vam?...hehe...**baji ga...
vise me zanima faktno znanje...volim uciti na greskama, dok u ovom slucaju si greske ne mozes dozvoliti..;)

najjaci covjek mog polja je Stephen Hawking....;)koji me uvojek iznenadi novim stvarima;9

<{POST_SNAPBACK}>

Meni nije dosadno, ja volim takodjer filozofske knjige i u vezi psihologije ima fascinirajucih stvari ...