Jump to content

Recommended Posts

Ja sam uvijek imao tu neku 'srecu' da petljam sa starijim od sebe , najcesce nije valjalo a i do mene je . Najbolje vruc burek i hladna piva uz tv i sport . Znas da te Manchester nikad nece razocarati .

zavisi koja je razlika i u koja doba. nesvidja mi se kad cura ima 17 godina a pored nje momak od nekih 30.
svak svoje misljenje ima i svak to drugovacije gleda. a cura ako je starija, a momak iskusniji, zreliji, sto nebi covjek pokusao. i ja sam od svoga starija, al samo mjesec i po dana ;)

[quote name='veni_b' timestamp='1321636900' post='444438']
zavisi koja je razlika i u koja doba. nesvidja mi se kad cura ima 17 godina a pored nje momak od nekih 30.
svak svoje misljenje ima i svak to drugovacije gleda. a cura ako je starija, a momak iskusniji, zreliji, sto nebi covjek pokusao. i ja sam od svoga starija, al samo mjesec i po dana ;)
[/quote]

Ma mjesec dana gore - dole :D ... meni je ruzno kad vidim da je ona previse mlada, ima tek 17-18 a on 10- ak godina stariji od nje, velika razlika u godinama se primjeti ali neko i voli takvu razliku :)

[quote name='selma90' timestamp='1321740592' post='444479']
Ma mjesec dana gore - dole :D ... meni je ruzno kad vidim da je ona previse mlada, ima tek 17-18 a on 10- ak godina stariji od nje, velika razlika u godinama se primjeti ali neko i voli takvu razliku :)
[/quote]

da, da. ne razumijem sta ima jedna sedamnaestogodisnjakinja raditi sa nekim likom od 25+ godina, kako mogu imati zajednickih tema. tinejdzericama je u glavi vecinom samo sredjivanje, sminka, kolegice, tracevi, ocjene u skoli i roditelji (koji im obicno bbrane nesto). Ali u takvim slucajevima se veoma brzo uspostavi sta taj decko u stvari hoce u takvoj vezi :D

[quote name='Daisy' timestamp='1321783045' post='444491']
da, da. ne razumijem sta ima jedna sedamnaestogodisnjakinja raditi sa nekim likom od 25+ godina, kako mogu imati zajednickih tema. tinejdzericama je u glavi vecinom samo sredjivanje, sminka, kolegice, tracevi, ocjene u skoli i roditelji (koji im obicno bbrane nesto). Ali u takvim slucajevima se veoma brzo uspostavi sta taj decko u stvari hoce u takvoj vezi :D
[/quote]

Pa jeste, ni ja to ne kontam, sta im je zajednicko .. al upravu si zna se sta on ustvari hoce, moguce da ima slucajeva gdje ce je bas postovati ali nisam bas ni za jedan cula a ni vidjela :D

I one koje znam, 2-3 para, vjencali su se kad je cura ostala trudna :D

cekajte zenske glave a sta ta zenska od 17 hoce sa deckom od 25,pa da naivna sa 17 joj smiha..

[quote name='x-men' timestamp='1321800980' post='444519']
cekajte zenske glave a sta ta zenska od 17 hoce sa deckom od 25,pa da naivna sa 17 joj smiha..
[/quote]

pa isto sto i on :D

uvijek su bolje dvi` po dvajes neg`jedna od ceteres :)...malo odishcile i jedno i drugo i kud koji mili moji...to su najbolje veze
  • Upvote 1

Zavisis ve od karaktera od zene..Nekoj nije potreban smaos tariji nego i dominantniji msukarac...nekoj je sve maldje premekano :D