Jump to content
Sign in to follow this  
Guest MECA

Boro Drljaca na Krajiskoj koridi

Recommended Posts

Nije problem sto neko voli slusati tu vrstu muzike, samo napred, ja tu muziku ne slusam pa se nesto previse niti ne uzbudjujem zbog dolaska tog pjevaca. Problem je u tome sto je to javni skup na koji svako moze doci. Problem je to sto ce to od bezazlenog skupa za zabavu prerasti u skup visokog rizika, a sve se to moglo izbjeci vrlo jednostavno. Interesuje me gdje su sad one "snage" cazinske koje se kunu u svoj patriotizam i bosnjacki din. Niti jednim slovom se nisu oglasile protiv ovakvog pokusaja ponizavanja svega onog sto nam treba i mora biti sveto, a kamo li da su djelovale institucionalno pa zabranile dovodjenje ovog pjevaca. To je samo jos jedan od dokaza da je sve to suplja prica koja nema programsko, niti moralno uporiste.

[quote name='barca' date='18 June 2010 - 07:42 ' timestamp='1276843331' post='379764']
Nije problem sto neko voli slusati tu vrstu muzike, samo napred, ja tu muziku ne slusam pa se nesto previse niti ne uzbudjujem zbog dolaska tog pjevaca. Problem je u tome sto je to javni skup na koji svako moze doci. Problem je to sto ce to od bezazlenog skupa za zabavu prerasti u skup visokog rizika, a sve se to moglo izbjeci vrlo jednostavno. Interesuje me gdje su sad one "snage" cazinske koje se kunu u svoj patriotizam i bosnjacki din. Niti jednim slovom se nisu oglasile protiv ovakvog pokusaja ponizavanja svega onog sto nam treba i mora biti sveto, a kamo li da su djelovale institucionalno pa zabranile dovodjenje ovog pjevaca. To je samo jos jedan od dokaza da je sve to suplja prica koja nema programsko, niti moralno uporiste.
[/quote]
nije tacno da se nisu oglasile i saopcenjima za javnost i istupika kao sto je ovaj na forumu

organizacija boraca je jasno u saopcenju rekla svoje misljenje i neki ljudi su rekli ili putem foruma

neki su cak zvali organizatore u rujnici i rekli da im nije pametno sto su pozvali boru na takav skup

al deklarisani SDAovci vole boru i volče pjevaljke fackati masnim rukama onako znojni ispod satora pa bujrum kome se dize na boru il na cajke

samo nek se placa PDV

evo i saopcenje kazu da jebilo i na radiju

http://www.cazin.net/vijesti/cazin/7591-qunija-veteranaq-saoptenje-za-javnost

[quote name='Amren' date='16 June 2010 - 12:08 ' timestamp='1276686525' post='379563']
briga me je li ili nije muslimanka...ja se ne sjecam toga...ako i jest to je onda po odredjenim lokalima...

mozda i jesmo bosnjaci na baterije i interesdzije....ali jasno i glasno kazemo koga ne zelimo tu.....a to je lik koji u svojim pjesmama velica ratnog zlocinca....

[font="Arial, Helvetica, sans-serif"]"Branicemo, branićemo zanosno do kraja

Svaku stopu, svaku stazu jedinog nam zavičaja

Karadžiću svi'tiću, do neba ti hvala

S tobom ljepše zore sviću oj sokole Karadžiću"

sta je ovo ako nije vrijedjanje bosnjaka, pa cak i onih na baterije.....

[/font]
[/quote]
dobar post....i takvih pjevača poput njega ima koliko hocete......najveci trn u oku mi je ona seljakuša Dragana Mirkovic....jednostavno čovjek ne može a da je ne mrzi:D
  • Upvote 2

jeli kome poznato kako je protekao nastup zvijezde na koridi ? jel pobjedio Bora ili Garonja :D

Ja cuo da je pjevao i da je bilo 10.000 ljudi taj dan na koridi i da nije bilo kise bilo bi jos vise naroda.

Naglasavam da sam cuo koliko je istina neka drugi provjeravaju :D