Jump to content
Sign in to follow this  
eXorcist

Predstavljen iPhone 4 iz Steve Jobsove radionice

Recommended Posts

[img]http://www.shrani.si/f/1P/rP/3JoAhi4y/lgim0038.jpg[/img]

Nakon par dana korištenja, ja sam oduševljen. Telefon nudi sve sto covjek moze da pozeli od aplikacije za online bancnistvo, vlastite bibliote knjiga do toga da ga koristim ko privatnog racunovodju :icon_cheesygrin: Sto se tice ekrana to je tek prica za sebe, jednostavno najbolje iz 3gs je postalo sad jos bolje. Signal radi kod mene normalno, tako da sam siguran da je to bilo do gnjilih američkih omrežja.

Ako ima ko kakvi pitanje neka pita.

PS. Ovaj bamper je super stvar, jer ne klizi po stolu :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' date='12 August 2010 - 00:00 ' timestamp='1281564059' post='389044']
[img]http://www.shrani.si/f/1P/rP/3JoAhi4y/lgim0038.jpg[/img]

Nakon par dana kori

[quote name='rockstar' date='12 August 2010 - 00:40 ' timestamp='1281566421' post='389050']
eee super cestitam na stvarcici, nije moj tip ali stvarno super da ga imas

ipak bi se odlucio za ovaj novi HTC :). stvar ukusa
[/quote]

mah taj htc ce se izgubiti u masi telefona ko i svi drugi :icon_cheesygrin:a iphone je iphone :icon_cheesygrin:

Znači napokon je u rukama?
Kakva je kamera?Baterija?
Znala sam ja da ameri usiraju. :)

[quote name='Malina' date='12 August 2010 - 01:17 ' timestamp='1281568653' post='389063']
Znači napokon je u rukama?
Kakva je kamera?Baterija?
Znala sam ja da ameri usiraju. :)
[/quote]

kamera slobodno moze da zamjeni digitalca bez problema, a baterija pa to ne mogu jos da utvrdim tacno, jer ga imam non stop u rukama, al mislim da je bolja od obicne za jednu 3x :icon_cheesygrin: dakle normalno koriste bar 3 dana treba da izdrzi

[quote name='VIZIOS' date='12 August 2010 - 01:18 ' timestamp='1281568733' post='389064']
kamera slobodno moze da zamjeni digitalca bez problema, a baterija pa to ne mogu jos da utvrdim tacno, jer ga imam non stop u rukama, al mislim da je bolja od obicne za jednu 3x :icon_cheesygrin: dakle normalno koriste bar 3 dana treba da izdrzi
[/quote]
Ajd super,čestitam ti,i da iskreno ka

ej svaka cast drug, da izdrzi do sljedece verzije ;), nego moram se nadovezati na bateriju, kako sam citao da ce vise crpiti bateriju zbog novog tzv Retina display-a, koji je vidljiviji na suncu i puno puno bolji od dosadasnjeg ali mislim da nije to tolika razlika, najzad eto od tebe cekamo rezultate!!! :icon_biggrin:

[img]http://www.shrani.si/f/2q/A/4QKNBQTd/lgim0039.jpg[/img]
[img]http://www.shrani.si/f/2R/Ev/1Bz9EBCu/lgim0040.jpg[/img]

Mujo jesil ti kupio?

Ljudi ne mogu iskoristiti 95% funkcija iPhone-a nit' im treba. Zovu i

[quote name='Cain' date='12 August 2010 - 15:24 ' timestamp='1281619473' post='389162']
Ljudi ne mogu iskoristiti 95% funkcija iPhone-a nit' im treba. Zovu i

[quote name='VIZIOS' date='12 August 2010 - 13:39 ' timestamp='1281620396' post='389164']
Pa idi brete, idem i ja pa se na falim :icon_cheesygrin: A pazi sta je za tebe iskoristavanje iPhona?
[/quote]

Evo ga, prvi se nadje u mom postu. Sta cu ja tu :icon_cheesygrin:
Jel ti fazon ribu zbariti na mobitel :ap:

EVO JEDNA ZA VIZIOSA

http://www.youtube.com/watch?v=UpdOwksB4AA Edited by Cain
  • Downvote 1

[quote name='Cain' date='12 August 2010 - 15:59 ' timestamp='1281621556' post='389167']
Evo ga, prvi se nadje u mom postu. Sta cu ja tu :icon_cheesygrin:
Jel ti fazon ribu zbariti na mobitel :ap:

EVO JEDNA ZA VIZIOSA
[/quote]

Pa ako je moja tema i ti pises pod moj post logično da cu se naci, eh dostu, kad bi ja ribu bario na pišljivi iPhone ja bi se ubio :rolleyes: A de ti meni reci jel ima kakav hadis sto upozorava na zla sto ih moze iPhone da napravi hahah.

I pito sam te, sta je za tebe da se iskoristi iPhone maximalno? Jel to mozda kontas, da je nekima, recimo meni, olakso zivot?

[quote name='VIZIOS' date='12 August 2010 - 16:06 ' timestamp='1281621961' post='389170']
Pa ako je moja tema i ti pises pod moj post logično da cu se naci, eh dostu, kad bi ja ribu bario na pi

[quote name='VIZIOS' date='12 August 2010 - 14:06 ' timestamp='1281621961' post='389170']
Pa ako je moja tema i ti pises pod moj post logično da cu se naci, eh dostu, kad bi ja ribu bario na pi

[quote name='Cain' date='12 August 2010 - 19:35 ' timestamp='1281634535' post='389208']
Nisam ciljao na tebe striktno, redosljed i slucajnost je dovela da napisem poslije tebe a tebe je to ubolo. Ruzno je sto spominjes hadis na tako podrugljiv nacin al' haj, sebi sam stetis mislis da me to vrijeđa. Ima ovdje jos muslimana vizios...

Sta je iskoristiti iPhone ?

Imati potrebu za svim ili većinom aplikacija koje obuhvata ios 4.
[/quote]

Dakle stotine hiljada aplikacija, lupas gluposti.

Slika na video call je normalna, al ionako se to nemoze jos bas provjeriti jer ja ipak dobivam signal od drugog telefona, pa od toga zavisi kvaliteta slike <_<

[quote name='Cain' date='12 August 2010 - 20:36 ' timestamp='1281638199' post='389214']
bez add on-a
[/quote]

pa koristim onda i vise od 100% iphona, jer on ima u orginalu ni

[quote name='rockstar' date='12 August 2010 - 00:40 ' timestamp='1281566421' post='389050']
eee super cestitam na stvarcici, nije moj tip ali stvarno super da ga imas

ipak bi se odlucio za ovaj novi HTC :). stvar ukusa
[/quote]

malo sam pravio usporedbe izmedju HTC HD2 i iphona 3gS ...

i razocaro sam se koliko je sporiji HTC HD2 od iphona 3GS ...

samo sam brzinu za sada testiro ... vidjet cemo kako budem imo prilike i druge stvari da napisem kada napravim testove ...

[quote name='lucky' date='20 August 2010 - 11:38 ' timestamp='1282297098' post='391309']

samo sam brzinu za sada testiro ... vidjet cemo kako budem imo prilike i druge stvari da napisem kada napravim testove ...
[/quote]

Kako bude

Ajoj brate velike razlike izmedju ranijih Iphona i ovog sad. Fakat mi trebaju sve aplikacije sa Iphona recimo da mogu slati sms ili koristiti kalkulator... Jest da je iphone i igračka a i poslovni mobitel ali ipak nije vrjiedan tih para nipo

:icon_cheesygrin:

[img]http://www.shrani.si/f/1o/qX/3HaTqP4K/picture.jpg[/img]

[quote name='lucky' date='20 August 2010 - 11:38 ' timestamp='1282297098' post='391309']

[/quote]
Ja neznam kakve si ti pravio usporedbe, nekazem nista za Iphone, cak sto vise apple je nesto najsavremenije ujedno i najluksuznije. Ali android je cudo. HD2 perfektno funkcionira, i naravno to je operativni sistem kao i sad Windows 7, koliko platis toliko muzike ( tacnije receno za neki comp platis vise da bi lakse mogao koristiti programe i ujedno Windows 7 ) posjedujem nekoliko novi telefona i uz redovno koristenje mogu reci da android operativni sistem funkcionira takom lakocom ( a sve na njemu je FREE ) Da naglasim da se od 2010 vodi rat izmedju ti smartphone-a i da ce kao sto je Microsoft porazio sve ostale, mislim da ce i android otici na sami vrh bez moguceg protivnika... Naravno to ja samo mislim :) ( i Google Co. to isto misli :D )

[quote name='scooby-doo' date='26 August 2010 - 10:24 ' timestamp='1282814680' post='392678']
Ja neznam kakve si ti pravio usporedbe, nekazem nista za Iphone, cak sto vise apple je nesto najsavremenije ujedno i najluksuznije. Ali android je cudo. HD2 perfektno funkcionira, i naravno to je operativni sistem kao i sad Windows 7, koliko platis toliko muzike ( tacnije receno za neki comp platis vise da bi lakse mogao koristiti programe i ujedno Windows 7 ) posjedujem nekoliko novi telefona i uz redovno koristenje mogu reci da android operativni sistem funkcionira takom lakocom ( a sve na njemu je FREE ) Da naglasim da se od 2010 vodi rat izmedju ti smartphone-a i da ce kao sto je Microsoft porazio sve ostale, mislim da ce i android otici na sami vrh bez moguceg protivnika... Naravno to ja samo mislim :) ( i Google Co. to isto misli :D )
[/quote]
To to mislis xD

[quote name='scooby-doo' date='26 August 2010 - 11:24 ' timestamp='1282814680' post='392678']
[/quote]

Sve je to fino, al ipak uzmes u ruku iPhone 4 ili 3G S i ni jedan od Android ili Windows telefona mu se ne pribli

Tu se razlikuju i pogledi na cjelokupni svijet. novi iphone nisam jos imao priliku imati, ali dok ovaj 3gs prodam mozda :) ali se sluzim androidom jer: Prvo iphone je sminka cista, napravljen da te zaokupira i da dangubis na njemu, znaci zarobi te u svoj svijet maste i ljepote, sad prelazimo na samu funkcionalnost i potrebu za nekim smartphone-om, pa tu dolazi do izrazaja potreba za operativnim sistemom koji sluzi i postoji upravo zbog toga da sluzi tome cemu je namjenjen. to sebi preslikajte u bilo koju drugu aktuelnu pojavu, pa cete vidjeti cemu sluze reklame. Moj utisak za iphone je isao ovako: Wooowwww jest lijep, hmm praktican je pomalo. wooowww pa ja imam iphone, eee vidi jes mi tel lijep, i nakon nekoliko sedmica kad bi prrosao kraj neke ogromne reklame preko cijele zgrade opet sam rekao eeee pa i ja imam iphone. A sad npr Nokia i Sonyer. imaju telefone sa 12mp i mnogim novim stvarcicama. a iphone prodaje stare izume upakovane danasnjim znanjem prodavanja magle :) ja sam dosao do ovog zakljucka preispitivajuci samog sebe, iako su mi oni vec prodali maglu pa bi imao zelju i novi iphone imati :D
ps: moj droid ima 1GHz, ali vec evo prodavace prvi tel sa 2GHz, mislim da su mislili da procesor sa ovom dvicom :) hocel biti stavljen u droid x veriziju jos se nezna!!!