Jump to content
lana_s

Profil prosječnog Bosnjaka

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' date='03 June 2010 - 08:53 ' timestamp='1275551589' post='377563']
Lana, da nisi

a ako ne vozi golfa dvojku, onda nije prosjecan Bosnjak?

eh niko ne kaze da smo mi jako napacen narod, kome je dejton skroio "gace"....i da smo danas takvi kakvi jesmo....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

hahaha dobar clanak nema sta, tipicni boasnski humor na svoj racun :D (uveliko istinit) umjesto bosnjak mogli su staviti Mujo ili Huse ili Hase buhahaha :D

[media]http://www.youtube.com/watch?v=iL4HUvGUqKs[/media]

milion profila Bosanca moze neko napisati ali sam ponosan na ime Bosanac,,i srcem i dushom..

tako je x-men... imal bosnjaka koji se ne ponosi svojom nacionalnoscu?

[quote name='Daisy' date='10 June 2010 - 14:30 ' timestamp='1276180216' post='378779']
tako je x-men... imal bosnjaka koji se ne ponosi svojom nacionalnoscu?
[/quote]

ponosna sam bosnjakinja :icon_biggrin: :icon_biggrin:

[quote name='Vento' date='10 June 2010 - 23:03 ' timestamp='1276211033' post='378863']
Ni na

Svi smo mi ponosni, ali mozda bi trebali procitat prvu recenicu opet ;)

[quote]Bez namjere da se nekoga povrijedi ili strpa sve u isti ko

Pa mislis da bi samo Bosanci trebali popraviti prosjek,moje misljenje je da su Bosanci i sirom svijeta pokazali koliko su dobro prosjecni ljudi i karakterni,a zivot ,situaciej i namecanje nama mnogo toga onog sto nismo je zasluga drugih,ja necu da budem nista drugo nego Bosanac,ja znam ko sam,ponosan sam na svoj ponos,nabijm svakog onog ko zeli Bosanca predstavit kao losu mrlju i u Bosni i u svjetu,mi smo takvi kao sto su svi razliciti sa svojim karakterom i rasnoscu...sto niko ne kaze cjela njemacka vozi WV auta,to je njihov produkt,kad zelimo biti evropski Muslimani ni to nekom ne pase,kad zelimo biti Muslimani sa tradicijom Bliskog Istoka opet nekom ne valja.Zene bosnjakinje se spominju a gdje su tu ostale rase zena,nece mi niko zabraniti nista,radicu picu zivotaricu imamo pravo na to..ali sam Bosanac, moja vjeroispovjest,Musliman,ako me pitaju zasto ne klanjam i ja kazem zasto ti ne klanjas,ne mozes ugoditi drugima da si iladz,vazda im nesto ne pase pa evo napravise i profil Bosanca..

[quote name='x-men' date='11 June 2010 - 12:03 ' timestamp='1276254227' post='378902']
Pa mislis da bi samo Bosanci trebali popraviti prosjek,moje misljenje je da su Bosanci i sirom svijeta pokazali koliko su dobro prosjecni ljudi i karakterni,a zivot ,situaciej i namecanje nama mnogo toga onog sto nismo je zasluga drugih,ja necu da budem nista drugo nego Bosanac,ja znam ko sam,ponosan sam na svoj ponos,nabijm svakog onog ko zeli Bosanca predstavit kao losu mrlju i u Bosni i u svjetu,mi smo takvi kao sto su svi razliciti sa svojim karakterom i rasnoscu...sto niko ne kaze cjela njemacka vozi WV auta,to je njihov produkt,kad zelimo biti evropski Muslimani ni to nekom ne pase,kad zelimo biti Muslimani sa tradicijom Bliskog Istoka opet nekom ne valja.Zene bosnjakinje se spominju a gdje su tu ostale rase zena,nece mi niko zabraniti nista,radicu picu zivotaricu imamo pravo na to..ali sam Bosanac, moja vjeroispovjest,Musliman,ako me pitaju zasto ne klanjam i ja kazem zasto ti ne klanjas,ne mozes ugoditi drugima da si iladz,vazda im nesto ne pase pa evo napravise i profil Bosanca..
[/quote]
Halal ti pita na odgovoru :D

[quote name='Malina' date='11 June 2010 - 01:05 ' timestamp='1276211154' post='378865']A nemoj tako...Pa samim tim sto si bosanac i sto si tako dobra osoba pomazes da se popravi prosjek,budi ponosan na to. :)[/quote]

Hvala, GA. ;) Samo, nije ba

Zasto gledati kakvi su drugi i usporedjivati? Ne kazem ja da se trebamo prilagodjavati i ugadjati drugima ili mjenjati se zbog nekog drugog, nego ZBOG SEBE.