Jump to content
Dobar_Los_Zao

spoj na neviđeno

Recommended Posts

hahahahah otkud meni ovdje uleti taj komentar neam pojma ..............

haj kad sam vec poceo pisati ja sam sadasnju curu upoznao na fb i ono tamo vamo hajka ja poceo provaljivati vinta bio :D hajmo sutra na pice veli moze, zove ona iduci dan ja se nemogu sjetiti sta sam pricao, i tako odemo na pice, i kako tu noc tako i danas dobrih 4 mjeseca cini mi se.....

UH.... ja sam par puta imao priliku izaci s nekim koga nisam ranije poznavao. Najzanimljivija je situacija prije samog susreta , iscekivanje kako ce sve ispasti , kako ce izgledati ta osoba...

Recimo od 3 puta da su 2 bila promasaj :)

Jednostavno se nismo na

LoL, ja sam u plavoj majici :D bilo je ludo i nezaboravno nema sta :D

[quote name='Daisy' date='16 May 2010 - 18:50 ' timestamp='1274028602' post='374421']
[/quote]

pa jel ti to simbol prepoznavanja plava majica uvjek si u njoj,jel se svaki dan upoznajes hahah

p.s.

[quote name='hacy' date='16 May 2010 - 16:54 ' timestamp='1274028882' post='374425']
pa jel ti to simbol prepoznavanja plava majica uvjek si u njoj,jel se svaki dan upoznajes hahah

p.s.

[quote name='lucky' date='16 May 2010 - 15:06 ' timestamp='1274022406' post='374398']
men je to super stvar ... puna drazi i iscekivanja ... zamisljanja kako izgleda na osnovu razgovora koji se vodi raznih mesengera ...

i prava stvar ... samo treba biti iskren prema sebi i sve ce biti uredu ... :P
[/quote]
Eh,samo uvijek postoji rizik da druga strana nije iskrena.Mačak u vreći,kako god okrene

Pa ljudi budu 30 godina u braku, pa na kraju skontaju da partner nije iskren. Isti klinac upozno preko neta ili u zivo.

[quote name='VIZIOS' date='16 May 2010 - 20:04 ' timestamp='1274040265' post='374469']
Pa ljudi budu 30 godina u braku, pa na kraju skontaju da partner nije iskren. Isti klinac upozno preko neta ili u zivo.
[/quote]

Da,ima i toga.Ali veće su

[quote name='Malina' date='16 May 2010 - 21:07 ' timestamp='1274040463' post='374470']
Da,ima i toga.Ali veće su

Slazem se sa Vizisiom, mora da ste naletili na pogresnu :)

[quote name='VIZIOS' date='16 May 2010 - 20:11 ' timestamp='1274040667' post='374474']
Pa isto ko sto me laze preko neta moze me i ovako lagat :icon_cheesygrin: Ja sadasnju curu upozno preko neta, pa bolje biti ne moze ... tako da tvrdim da je isto u zivo ili online
[/quote]

Svakome njegovo. :)
Iako je meni bolji kontak face to face,jer tu makar imas sanse skontati laze li tko.Po facijalnim pokretima i po ostalim sitnicama. :)
Iako znam puno slucajeva da se ljudi upoznaju preko neta,oboje budu iskreni i sve super bude. :)

[quote name='Malina' date='16 May 2010 - 21:51 ' timestamp='1274039486' post='374464']
Eh,samo uvijek postoji rizik da druga strana nije iskrena.Mačak u vreći,kako god okrene

[quote name='lucky' date='16 May 2010 - 20:35 ' timestamp='1274042129' post='374488']
da ta sansa uvijek postoji ... al postoji sansa kada izadjemo van da nas auto satare ...

uglavnom lako je prepoznati smutljivca u takvim susretima ... gore je kada osoba s kojom se nalazimo neispuni nasa ocekivanja ... mislim neizgleda onako kako smo je zamislili u glavi ...
[/quote]
Da...Ali ne treba odustati samo. :) Ima puno drugih ljudi koji mogu nadmasiti ocekivanja. :)

eto sad budale svi oni koji su stupili u brak a nisu se upoznali onako na ulici nego preko neta,onaj ko ce lagati sto kaze vizios ma lagace te bilo vidjeno ili nevidjeno,i nakon 40 godina braka dal znas da te nelaze?neznas!meni licno je isto ili u zivo ili vidjeno ili nevidjeno to jeste virtualno,sigurno da je lakse sa nekim stupit u kontakt u sadasnjem vremenu preko interneta i lakse nesto govorit jer te ne vidi ta osoba u tim trenutcima ali to je nasa slbost a ne jacina,znaci lazemo sami sebe ako lazemo virtualno a znamo da ako zelimo upoznavanje i da osoba zna o nama vise,da ce istinu znati da nisi plav nego crn ili suprotno.ja sam za sve opcije spreman,vidjeno ili nevidjeno..cak sto vise imao sam situacija da mi na upoznavanju posalje sliku od pitaj boga koga al je navucem da se upoznamo a pripremim igru,pa kad je vidim sa neke daljine okrenem i odem da me nikako neupozna iz razloga jer je samu sebe slagala mene nije,ja nisam nista izgubio tu nego ona.i kada se cujemo na internetu ja je pitam da nije imala kakvu saobracajnu nesrecu ili d aniej naletila na dzek trbosjeka jer ne lici na onu sa slike haha,
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' date='16 May 2010 - 18:50 ' timestamp='1274028602' post='374421']
[/quote]

HAHAHA :icon_cheesygrin: ev imam i ja veliku memoriju u mobilnom i nisam brisao sms od prosle godine...

ovako si rekla: "OK, ja sam plava imam koznu jaknu i crne hlače" , reko garant princeza od

hahaha, zaboravila sam reci i krunu :P al mislim da se to podrazumijeva :D

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='15 May 2010 - 10:22 ' timestamp='1273911727' post='374182']
Jeste li imali prilika izaci s nekim na "slijepo" tj. da vam je to bio prvi deit i niste se ranije pozbavali...

Kako je prosao deit, jeli ta osoba ispunila vasa ocekivanja , ili ste se razocarali? :angel:
[/quote]

Ja

Ja sam tako jednom pa se iznanadila kad je vidjela mog macana , nije se iznenadila koliko se razocarala :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: xD

Guest
bom narode :) ja znam slucaj, gdje je momak cuo za curu ovako od kolege. veli on fina, pametna, skola se, radi itd. i sad kaze on njemu haj ti nju upoznaj, hemo mi kod njenog rodjaka na kafu i ja cu njega nagovorit da i ona bude tu. ona je znala kako on izgleda, on nju nikad nije vidio. i bas njega taj rodjak nagovori. i otiso on i: bum!!!! to je bilo prije jedno 1.5 god i jos uvjek su sretni [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[quote name='_Sany_' date='19 May 2010 - 10:02 ' timestamp='1274256171' post='374898']
bom narode :) ja znam slucaj, gdje je momak cuo za curu ovako od kolege. veli on fina, pametna, skola se, radi itd. i sad kaze on njemu haj ti nju upoznaj, hemo mi kod njenog rodjaka na kafu i ja cu njega nagovorit da i ona bude tu. ona je znala kako on izgleda, on nju nikad nije vidio. i bas njega taj rodjak nagovori. i otiso on i: bum!!!! to je bilo prije jedno 1.5 god i jos uvjek su sretni [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

[/quote]

a nekim slucajem si to bila ti jel? :P

Guest
[quote name='Dobar_Los_Zao' date='19 May 2010 - 10:10 ' timestamp='1274256610' post='374899']
a nekim slucajem si to bila ti jel? [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]
[/quote]

to nisam rekla :P