Jump to content
Sign in to follow this  
security

Eso Basagić radio za Fikreta Abdića?

Recommended Posts

O cemu vi raspravljate , gdje je ko radio i za koga , jeste besmisleni , gori ste nego djeca , vi sebe nazivate odraslim ljudima ?
Samo se svadjate oko politike ko djeca oko pjescanika ........

[quote name='Skrgan' date='16 May 2010 - 16:55 ' timestamp='1274021728' post='374387']
radili su i mnogi drugi cestiti ljudi.. pa se nigdje ne spominju! sto je eso extra?
[/quote]

zato jer to nije istina za esu i ostala dva clana pomenuta

[quote name='hacy' date='16 May 2010 - 17:04 ' timestamp='1274022292' post='374397']
zato jer to nije istina za esu i ostala dva clana pomenuta
[/quote]

ja koliko znam da je po krajiskom raspolozenju eso basagic sinonim za autonomasa.. pa ne vidim razloga uzbuni.. to vam neko samo potvrdjiva ocekivanja..

[quote name='Skrgan' date='16 May 2010 - 18:44 ' timestamp='1274028252' post='374419']
ja koliko znam da je po krajiskom raspolozenju eso basagic sinonim za autonomasa.. pa ne vidim razloga uzbuni.. to vam neko samo potvrdjiva ocekivanja..
[/quote]

slabo ti to znas izgleda,odnosno ne znas nikako

[quote name='hacy' date='16 May 2010 - 18:45 ' timestamp='1274028330' post='374420']
slabo ti to znas izgleda,odnosno ne znas nikako
[/quote]

ja tako imam priliku procitati gdje god da se okrenem.. a drugo mi ne preostaje nego da svoja misljenja zasnivam na onom sto procitam na netu.

[quote name='Skrgan' date='16 May 2010 - 18:50 ' timestamp='1274028629' post='374422']
ja tako imam priliku procitati gdje god da se okrenem.. a drugo mi ne preostaje nego da svoja misljenja zasnivam na onom sto procitam na netu.
[/quote]

slabo se ti izgleda okreces,a ako vjerujes netu onda fkt ne znam u sta si ostarijo

[quote name='hacy' date='16 May 2010 - 18:52 ' timestamp='1274028724' post='374423']
slabo se ti izgleda okreces,a ako vjerujes netu onda fkt ne znam u sta si ostarijo
[/quote]

pa kome vjerovati?

[quote name='Skrgan' date='16 May 2010 - 18:54 ' timestamp='1274028886' post='374426']
pa kome vjerovati?
[/quote]

neoborivim dokazima,a koje ti nemas

[quote name='Skrgan' date='16 May 2010 - 18:57 ' timestamp='1274029065' post='374428']
budes li za druge stavljao glavu u torbu ostaces prijevremeno bez nje :P
[/quote]

ja kazem da ne treba stavljati nikome na teret nesto za sto niko nema dokaza

Za taj dokument mi mozemo samo bubati jes ili nije.Pravu istinu neka utvrđuju nadlezne institucije.

http://forum.cazin.net/topic/20445-hakija-beganovic-ja-sam-autonomas-i-cetnik/

Hakija Beganovic: Ja sam autonomas i cetnik

Tko bi mogao i pretpostaviti da cu i sam doci u situaciju da nekima od spomenutih u onom dokumentu obezbjedjujem alibi; makar i posthumno. Necu ulaziti u nagadjanja o validnosti i vjerodostojnosti objavljenog, to ostavljam onima kojima je stalo do toga, ali se cinjenica ipak treba drzati. Obiman je broj dokumenata iz ratnog perioda koji bi na ovaj ili onaj nacin mogli baciti sasvim novo svjetlo na zbivanja iz tog perioda, i njih treba objaviti ako nista drugo a ono radi bolje informiranosti. Da li su odredjeni navodi iz njih tacni, to je sasvim drugo pitanje.
[attachment=4094:28.tra.93 FARUK OMANOVIĆ, BORCI-RANJENICI NA LIJEČENJU U INOSTRANSTVU APEL ZAGREB.pdf]

[quote name='Punisher' date='22 May 2010 - 14:53 ' timestamp='1274532811' post='375580']
Tko bi mogao i pretpostaviti da cu i sam doci u situaciju da nekima od spomenutih u onom dokumentu obezbjedjujem alibi; makar i posthumno. Necu ulaziti u nagadjanja o validnosti i vjerodostojnosti objavljenog, to ostavljam onima kojima je stalo do toga, ali se cinjenica ipak treba drzati. Obiman je broj dokumenata iz ratnog perioda koji bi na ovaj ili onaj nacin mogli baciti sasvim novo svjetlo na zbivanja iz tog perioda, i njih treba objaviti ako nista drugo a ono radi bolje informiranosti. Da li su odredjeni navodi iz njih tacni, to je sasvim drugo pitanje.
[attachment=4094:28.tra.93 FARUK OMANOVIĆ, BORCI-RANJENICI NA LIJEČENJU U INOSTRANSTVU APEL ZAGREB.pdf]
[/quote]

mene čudi kako ti nisi objavio onaj dokument o esi a sigurno si ga imao u arhivima dr
  • Upvote 1
  • Downvote 1

jel bila ta vijest!![img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif[/img]

[quote name='GAGO2' date='05 June 2010 - 16:59 ' timestamp='1275749948' post='377879']
Bio Eso Autonomas ili ne to je sasvim nebitno ali ako u jednoj zemlji koja zeli uci u Evropske integracije moze na dnevniku izaci covjek koji je tokom rata tukao nekoga a da taj vec nije odgovarao za svoj zlocin onda vi svi skupa niste NORMALNI.Dakle po nekima sasvim je normalno da neko izadje na tv. i hvali se da je nekoga tukao ito da bi to islo u necije politicke poene a da pri tom istoga niko nesmije upitati dali je to jedna vrsta zlocina.
I vi bi gradili nekakvu gradjansku drzavu???????????????????????????
[/quote]

pa jebote u toj zemlji u kojoj ti