Jump to content
EcI PeCi PeC

Agresivne Cure

Recommended Posts

nemojte sad tako vise insna nezna ni kako da vam ugodi kad ste vazda nezadovoljne i agresivnim nacinom dolazite do neceg sto se nama nesvidza nikako,hihiih,,,budite njeznije zenstvenije ...

ima papaka koji agresivnost bude :D samim svojim seljastim postupcima!!

a x man te zenstveno njezne kod dansanji "muskaraca" nahebu... nazalost...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='252568' date='Aug 12 2008, 21:37']ima papaka koji agresivnost bude :D samim svojim seljastim postupcima!!

a x man te zenstveno njezne kod dansanji "muskaraca" nahebu... nazalost...[/quote]
pokazi mi njeznost necu te iznevjerit i ako sam danasnji muskarac :)

znam biti agresivna, ali samo u rijetkim slucajevima, kad me neko iznervira, uhh :_shoot: , bolje da ga nema... a inace sam mirno celjade :ange:

Ja nevolim prepirke, nevolim svadje, al nedo bog da podje da me udari.. Moze pokusati..

Isto tako seljaci neki, sa svojim komentarima, svaka zena koja je cvrstog stava i koja je puna samopuzdanja, vjerujte da moze najveceg muskarca dovesti da se curikne!!

Djeca u dobi od 14. do 15. godina mogu biti izuzetno ostra i bezosjecajna prema licima koja nisu dio grupe. Uzrok takvog ponasanja su promjene i razvoj za vrijeme adolescencije. Promjene i razvoj manifestuju se na fizickim, psiholoskim, intelektualnim, drustvenim, moralnim i etickim nivoima.

Na psiholoskom nivou mijenjaju cesto raspolozenje zbog ubrzanog rada hormona koji se ticu spolnog razvoja. Promjene raspolozenja, bijesa i placa jesu spontane pojave i cesto se desavaju zbog trivijalnih stvari. U takvoj fazi su lahko uvredljivi i vrlo osjetljivi na kritike.

Veoma je vazno da odrasli u ovoj fazi pokazu prema njima razumijevanje, a posebno roditelji.

Kod punoljetnih osoba moze stres (sikiracija) da izazove ceste napade bijesa. Stres je skup bioloskih reakcija na bilo kakav neprijateljski stimulus, bilo fizicki, mentalno ili emocionalni, unutarnji ili vanjski, koji remeti normalno funkcioniranje neke osobe. Stres djeluje isto na rad unutarnjih organa, kao sto su ubrzani rad srca, napeti misici koji mogu da izazovu bolove u vratu, ledjima i ramenima, povecava krvni pritisak.

Ceste svadje s clanovima porodice, napadi bijesa ili nasilnog ponasanja su psiholoske posljedice stresa. Osobe s ovim simptomima bi se trebale obratiti doktoru.

danas se vishe tuku cure nego muskarci..u skoli se samo svadjaju..haha..al najmocnije kad cupaju za kose..haha

[quote name='EcI PeCi PeC' post='33655' date='12.03.2005, 11:56']Jel mi se cini, ili su ovdje ove nase cure ponekad agresivne jedne na drugu? Sto vam je to potrebno?? Osjete se napetosti cesto?? a zasto to???[/quote]

A sto... svak ima drukciji karakter, neko miran, neko zivcen... i eto sto, bilo bi dosadno da nema nas agresivni :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='255691' date='22.08.2008, 18:30']Ja nevolim prepirke, nevolim svadje, al nedo bog da podje da me udari.. [b]Moze pokusati..[/b]

Isto tako seljaci neki, sa svojim komentarima, [b]svaka zena koja je cvrstog stava i koja je puna samopuzdanja, vjerujte da moze najveceg muskarca dovesti da se curikne!![/b][/quote]

slazem se sa eci.. :D

ja sam kratko na ovom forumu jer sam novi član ali se da prijmjetit ta agresivnost za

U meni je uciteljica probudila agresivnost do krvi.. Najradje bi njoj obadvije noge slomila, i na kraju grkljen pregrizla!
Ni sama nisam vjerovala da ovoliko mogu smirena biti, kad moram zbog djeteta!

Ipak na raspravi sam joj rekla da cu je integrirano sa puta smaknuti.. Pocela odma bacat pricu kao boji me se kao ja prijetim.. Da reko al sa sudom svjedocima zakonom i mediama..
Danas je policija bila u skoli...Jucer sam im poslala ljude koji su za cijele skole kantona zaduzeni i nagdledaju..Od njih sam zahtjevala da posalju psihologe koji ce je uciti kako se predaje maloj djeci!
Cekacu sad dok bozic prodje, mada bi najradje sad to uradila. Ako se nista nepromjeni idem na Tv i Novine koji ovdje za ovakve price i slicne resersiraju i prate. I uniste takve te ljude! Zakonom!!
Al sve bi ovu pravdu sto sam dobila poklonila ima, samo da mi je dosticnu gospodju 10 minuta u sake!! Nicije djete nebi dodirnula vise..

Ps. mislim da me ona i direktorica skole sanjaju ovi noci...

agresivno je jaka rijec.. nisam agresivna, zivciraju me agresivne osobe.. na jeziku sam ponekad mozda i odbojna i svasta nesto ali jezik kosti nema tako da..

Agresivnost i hiperaktivnost su dvije razlicite stvari...Vise su cure hiperaktivne nego agresivne ali ima i onih koje traze sebi cep pa kad ga trebaju dobit onda se prave da su nek i nista.
Ja,licno,jesam agresivna i hiperaktivna cura kad treba da pokazem zube.Nr volim svadju,radije cu se pomlatit k kakvo musko zbog neke nepravde ali agresivna sam kad imam razlog da takva budem a ne bezveze za sitnice..
Da mene musko pravi glupacom i budalom?' aaaa majcin sine vala neces,imam i ja sake i jezik do poda pa da vidimo gdje ce ko???

Ja jako agresivna! :)
Veoma sam glasna i ljuta kada se dira u nesto moje i kada mi se stane na zulj!
Sposobna sam stvarno biti agresivna, ne bas tucom ali rijecima sigurno da!

Ponekad ujedam, ali umjereno i po potrebi :). Imam jednu poznanicu koja ti olako razbije flashu o glavu samo ako joj uputish ruzan pogled...za psihijatrije je...

[quote name='Apollonia' post='323671' date='06.04.2009, 11:23'][b]Ponekad ujedam, ali umjereno i po potrebi :) [/b]. Imam jednu poznanicu koja ti olako razbije flashu o glavu samo ako joj uputish ruzan pogled...za psihijatrije je...[/quote]

ja volim kada me ujedaju umjereno i po potrebi ... :D

Jesu vala bas nekakve agresivne,(dosta ih ja poznajem), sve bi se nesto tukle, svadjale, i tako to, niije bas zenstveno, a to nije fino :-(. Nisam ljubitelj toga iskreno!

Meni nema nista ruzinije kad cura/zena psuje a pogotovo kad vrijedja nesto vezano za nasu vjeru...fuj fuj fuj fuj
Treba tome bolje suditi...;)

halali eci tebi..

ja nisam agresivna nit bezobrazna! al ako neko se zahita i pozeli da me udari reagujem!
i uvijek cu reagovati, ma ko to bio!
to je ta mala a jako bitna razlika!

I love moj reflex! :)

Keep it brutal ;) :)

hehehe ma ja sam samo zivac ne diraj me i necu ni ja tebe :P