Jump to content
Sign in to follow this  
Dobar_Los_Zao

VN Spanije - Catalunya

Recommended Posts

[img]http://www.f1grandprixtours.com/images/spain_circ_map2.gif[/img]

Kvalifikacije:

[img]http://img69.imageshack.us/img69/4269/20100508215114.jpg[/img] Edited by Dobar_Los_Zao

rodjo ako ti ovaj poredak prestavlja rezultate kvalifikacionog treninga ... nije tacan ...

1. Weber
2. Vetel
3. Hamilton
4. Alonso
5. Buton

ovo je poredak i Weber je isao ispod 1:20 ...

i mislim da ce se sutra hamilton i alonso dobro cerati po stazi ... al da ce Alonso odnijeti pobjedu (nadam se ) :P

[quote name='jedancoek' date='08 May 2010 - 21:39 ' timestamp='1273347570' post='373029']
U koliko je sati sutra trka???
[/quote]

Ukoliko ćeš pratiti na HRT2 ima i uvodna emisija:

[b]13:25[/b] [b]Studio F1[/b]
[b]13:50[/b] [b]Barcelona: F1 za Veliku nagradu Španjolske, prijenos

[/b][quote name='lucky' date='08 May 2010 - 21:41 ' timestamp='1273347697' post='373031']
i mislim da ce se sutra hamilton i alonso dobro cerati po stazi ... al da ce Alonso odnijeti pobjedu (nadam se ) :P
[/quote]

Trebala bi biti neocekivana utrka, 3 sedmice su bile pauze, bilo je vremena za korekcije tako da ce biti nepredvidivo. Po meni ce biti bozba iumedju Red Bulla a McLaren je blizu. Schumacher bi mogao iznendaiti..
GL Schummy

utrka je u 14 sati ...

[quote name='lucky' date='08 May 2010 - 21:36 ' timestamp='1273347387' post='373027']
rodjo ako ti ovaj poredak prestavlja rezultate kvalifikacionog treninga ... nije tacan ...

1. Weber
2. Vetel
3. Hamilton
4. Alonso
5. Buton

ovo je poredak i Weber je isao ispod 1:20 ...
[/quote]

Eto ga, Hvala na sugestiji.

Neznam jeli do netacnih rezultata na portalu ili utrka mozda nije bila zavrsena.

ma onaj red bull ono je nerealno koliko pere sve ostale, pa sta ce im f-duct kad su skoro 1 sec ispred najbrzih ostalih, fkt su uradili posao i prosle godine, ali ove godine tesko da ce ih ko uspiti skinuti bez njihovih sopstvenih greski i teh kvarova, u svakom slucaju sretno svima sutra, radujem se jednoj mocnoj utrci jer ce Alonso kao domacin napraviti show a na nama je da samo docekamo race i popratimo ga sa uzivanjem ma kako bilo, see yaa

dobar race ali da nije bilo buttona i shumija bio bi pomalo dosadan, ali onda je hamilton inace kao i najbolji cirkusant priredio show, a Alonsu sve cestitke, biti u korak za vodecim i sacuvati gume u onakvom stanju boljem od konkurencije, da je napravio vrijeme kao jedini ispod 1,25, bravisimo samo...al ovaj video samo za mog komsu Began MCM

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Wjg5DYycWPo[/media]

Svidja mi se video :icon_cheesygrin:

Zanimljiva utrka u nekim mommentima, ali vecina utrke samo kruzenje po stazi. Nije se ni ocekivalo vise ok suhe staze, malo je pretjecanja a i tesko su izvediva. Vidjeli smo od masjtora Schumachera kako se brani pozicija, cestitke na bodovima.

Alonso imao dosta sreće, Massi se nisu poklopile stvari, upao iza sporijeg vozaca i izgubio priliku za veci plasman.

Volim sto je ono govno ispalo

[quote name='omg-It's-BaroN' date='09 May 2010 - 15:37 ' timestamp='1273415849' post='373116']
Volim sto je ono govno ispalo
[/quote]

A i meni brete :icon_cheesygrin: bolje nije moglo, jedino da mu crkne pred ciljnom crtom :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

nemojte tako, ali fkt jedino se to njemu desava, da pritisce kad mu stvarno ne treba, mislim alonso je sacuvao gume ali opet je bio 8 sec iza a 5 krugova, ali hamilton koji se zalio da zadnjih 20 krugova je izgubio nesto gripa da pritisce i napravi gresku onakvu, mislim idemo dalje, vettelu pohvale zbog voznje bez kocnica, stvarno vozacka sposobnost, samo je sad pitanje u kakvom je stanju sad motor jer je on kocio umjesto papucice

nije to bilo stvar stiskanja ... ja mislim da su jedni druge testirali da vide u kakvim su im stanju gume ... jer alnoso je kreno sa najbrzim krugoma pa weber pa hamilton pa opet alonso ...

a sto se tice pucanja gume hamiltonu ... on je vozac koji nije njezan prema gumama i njemu je sreca sto mu gume nepucaje cesce jer je bolid MCM jedan od najnjezniji za gume ...