Jump to content
Sign in to follow this  
BaroN

Neredi navijaca u Sarajevu i Mostaru

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' date='23 April 2010 - 22:00 ' timestamp='1272056427' post='371273']
Pa onaj Vedran Puljic nije poginuo samo tako. Oni su razbijali po Sirokom, pa nek su pucali u njega, a ako ovako nastave ja sam siguran da ce takvih biti jos.
[/quote]
pa normalno ...i policajca(ako je policajac) koji je pucao u njega treba osloboditi.....

Pa mislim da i ne bi, jer uporeba pistolja na javnom mjestu od sluzbenih osoba mora biti opravdana. Navijaci nisu napali policiju koliko znam, ali isto tako su se opirali uhicenju i nisu se htjeli smiriti te su i dalje razbijali, ali policajce mislim da nisu dirali... mozda to i opravdava postupak policajca, ali ipak je osoba ubijena.

Onis u znali u sta se upustaju i opet ista ta sranja rade.

Onako ih treba izlemati kao sto su onog idiota

[quote name='omg-It's-BaroN' date='23 April 2010 - 22:00 ' timestamp='1272056427' post='371273']
Pa onaj Vedran Puljic nije poginuo samo tako. Oni su razbijali po Sirokom,[b] pa nek su pucali u njega[/b], a ako ovako nastave ja sam siguran da ce takvih biti jos.
[/quote]

Pa mislim da i ne bi, jer uporeba pistolja na javnom mjestu od sluzbenih osoba mora biti opravdana. [b]Navijaci nisu napali policiju koliko znam, ali isto tako su se opirali uhicenju i nisu se htjeli smiriti te su i dalje razbijali, ali policajce mislim da nisu dirali... mozda to i opravdava postupak policajca, ali ipak je osoba ubijena.[/b]

Onis u znali u sta se upustaju i opet ista ta sranja rade.

Onako ih treba izlemati kao sto su onog idiota

Daj bar se drzi jednog svog misljenja...prvo opravdava

[quote name='Dinko' date='24 April 2010 - 06:27 ' timestamp='1272086861' post='371318']
Daj bar se drzi jednog svog misljenja...prvo opravdava

[quote name='Angel of Death' date='24 April 2010 - 16:05 ' timestamp='1272121558' post='371370']
Policija ima pravo da strpa navijaca u maricu i vodi ga u zatvor i digne optuznicu protiv njega . [b]Nemaju pravo ispoljavati svoju silu i primitivizam na jednom covjeku , u omjeru 8:1[/b] . Taj navijac ih treba tuziti , nije ih uopce napao . Policija ove zemlje je nasa sramota .
I ne pricaju se bez veze oni vicevi o policajcima da su glupi , 90 % njih su kreteni i retardi koji upotrebljavaju i iskoristavaju svoj polozaj za neke stvari nevezane uz posao .
[/quote]
a koliko je bilo navijača u omjeru na redare??......nije stvar u tome sto su oni njega istukli...nego takvi rade nerede po manjim sredinama...tuzla,

[quote name='Angel of Death' date='25 April 2010 - 09:04 ' timestamp='1272182689' post='371419']
Kako ce otici u Beograd kad ne igraju tamo nikad ? Zadnji put je igrano tamo BiH - Srbija pa su nasi imali muda i isli tamo , bili bjeni pa sta ? Grobar i Delije jesu zajebani ali uvijek ima neko jaci . Drugo je to kad ima 50 redara pa se zaleti 100 navijaca , imas ti i vremena pobjeci i ostali iako nije opravdano i lose je , ali stari osmorica kad napadnu jednoga to ti je presuda . <_<
[/quote]

Nije njih 100 na 50. Bilo je njih desetine na trojicu.

http://www.youtube.com/watch?v=MRmW0eYOZAQ - tu mozes pogledati.

Za osudu jest, ali ni ja ni ti sa sigurnoscu ne znamo je li se navijac opirao uhicenju i je li on moze htio pobjeci, mozda je udario specijalca kad su ga pokusali uhititi...

[quote name='Angel of Death' date='25 April 2010 - 09:04 ' timestamp='1272182689' post='371419']
[b]Kako ce otici u Beograd kad ne igraju tamo nikad ?[/b] Zadnji put je igrano tamo BiH - Srbija pa su nasi imali muda i isli tamo , bili bjeni pa sta ? Grobar i Delije jesu zajebani ali uvijek ima neko jaci . Drugo je to kad ima 50 redara pa se zaleti 100 navijaca , imas ti i vremena pobjeci i ostali iako nije opravdano i lose je , ali stari osmorica kad napadnu jednoga to ti je presuda . <_<
[/quote]
ko

[quote name='Angel of Death' date='25 April 2010 - 14:25 ' timestamp='1272201921' post='371462']
Daj Fedja nemoj biti smjesan , pricas gluposti . Ko bi isao za neki kosarkaski klub kao Bosna , koji gubi sve zivo , na njihovim domacimi utakmicama u Sarajevu nema 2000-3000 navijaca , kamoli da idu u Beograd . Nemoj pricati gluposti kad ne znas .
[/quote]
dobro ima

[quote name='Angel of Death' date='25 April 2010 - 17:08 ' timestamp='1272211735' post='371480']
Mogli bi i Grobati napasti svoje ponekad da nasi ne moraju da dolaze ? Ti si u svojoj glavi od nereda u Sarajevu dosao do Grobara , pravo 'niđe veze ' .
[/quote]
haj dobro ..
mogao si da vidiš na utakmici danas u zagrebu kakvi su grobari...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=NE2mG_pkJ8I[/media]

Tuca navijaca i redara

[quote name='omg-It's-BaroN' date='26 April 2010 - 10:30 ' timestamp='1272274235' post='371547']

Tuca navijaca i redara
[/quote]
to je jedino lo