Jump to content

Recommended Posts

[quote name='Omercevka_' post='238707' date='Jun 6 2008, 11:45']Ja poznajem jednu zenu koja fakat dobro zna nashminkati.. i stvarno kad te zena nashminka..
woooow jedva se prepoznash.. :D :D

PS: zna je i Flory :P[/quote]

Zena je za to zavrshila shkolu, krus kako god to joj je posao i mora da bude tako..
Ja mislim da se bash nemorash ni znati ljepo nashminkati bitno je sta upotrebljacash..
Jbg neke cure vole da im je crno iskarlato oko ociju, ako pashe njima pashe i meni..
Nevolim one zenske sto se nashminkaju pa bi rekao da su plasticnu operaciju vrshili, vecinom izgledaju kao neke lutke porculanske a i takvih postoji pa su nakicmuljite i danju i nocu..
Malo boje u lice nikom nije shkodila ali u svemu postoje mijere i granice!

sve hajde i nekako, ali kada cura stavi tus, a ono stavljati ga ne zna.. bas izgleda kao "iskarlato" :lol: sto rece floresita.. odurno :o

ako se vec sama sminkas gledaj da bude sto prirodnije, da ti trepavice lijepo dodju do izrazaja, stavljas li tekuci puder neka bude u boji tvoje koze, sad nijansa gore-dolje..nije vazno .. i pobrini se da nemas onu krivudavu kako ja to volim nazvat, na vratu.. :lol:

jos bih istakla jednu stvar, zgrozim se kad vidim sjenu nanesenu skroz do obrva npr u rozoj boji... vahh..

[quote name='analiticarka' post='243415' date='Jun 26 2008, 21:01']sve hajde i nekako, ali kada cura stavi tus, a ono stavljati ga ne zna.. bas izgleda kao "iskarlato" :lol: sto rece floresita.. odurno :o

ako se vec sama sminkas gledaj da bude sto prirodnije, da ti trepavice lijepo dodju do izrazaja, stavljas li tekuci puder neka bude u boji tvoje koze, sad nijansa gore-dolje..nije vazno .. i pobrini se da nemas onu krivudavu kako ja to volim nazvat, na vratu.. :lol:

[b]jos bih istakla jednu stvar, zgrozim se kad vidim sjenu nanesenu skroz do obrva npr u rozoj boji... vahh..[/b][/quote]

Jes fakat, hey pa to ti kazem trebash znati kako sta upotrebiti ali jbg nerazmishljamo mi svi isto..
A goreg nema kad stavish tamniji puder neg sto ti treba onda lice tano a vrat ono skroz :o bezveze!

Ja mislim da bi +MECA mogao reci kako da se sminkamo... Mislim da se on najbolje razumije u to ;)

Ja i dalje stojim iza onog sto sam prije dvije-tri godine napisao, a to je da vise volim vidjeti nenasminkano zensko ili samo sa nekom maskarom i sjajilom nego onu sto ima pudera na licu toliko da ga mistrijom mozes i moras skidati :unsure:

Ja da hocu da ljubim puder i karmin nasminkao bi vrata i ljubio ih :) Ili mozda ruku.. :)

Djevojke, budite prirodne ;)

ja mislim da bi zenski dio bolje odgovorio da si postavila pitanje " imal i jedan dan u godini da nestavite nesto od sminke" bog te mazo svaka na sebi ima po tonu pudera maskare kreona i ti gluposti al je fino za vidjet nako u XL-u kad se oznoji pa se ono cijedi po njoj xD xD

nesminkam se svaki dan!! samo kad krenem u disco :D onda samo stavim malo maskare i to je to.. neda se meni to lipiti na lice!! ;)

Guest
ja uvjek kazem. nezelim toliko sminke ljepiti na sebe da narod koji me poznaje prepadne se kad skinem sminku i kad mi vidi pravo lice. neka prirodno izgleda, tako je najljepse. sta god hos malo maskare malo sjene i to je to.

[quote name='mrs_muhamedagić' post='325217' date='14.04.2009, 20:58']Meni je jako ru

[quote name='VIZIOS' post='325223' date='14.04.2009, 22:03']Reko bi nesto al necu!

Mah zensko ti mora da bude na

ja se obozavam sminkati....znam kad sam bila malenna uvjek sam uzimala od mame sminku i ja sam se onda ''sminkala'' tako reci ja sam rano pocela.....

meni nije teko u jutro kad podjem na posao ustati 1h prije samo da se nasminkam i sredim....a nevolim ono standardno sminkanje...maskara,puder i tus(kreon)....ja obavezno sjene i sve moguce sto postoji.....mislim ja to volim, a moj dragi se nebuni zbog toga jer zna kako ja obozavam sminku i te gluposti tako da se on nemjesa u te moje poslove....ali mjesa se kad odemo negdje u trgovinu pa ja kad pocnem nabrajati sta mi treba od sminke on poludi....obavezno kaze imas kod kuce kofer sminke i jos ti fali.....hehhe
ali uvjek mi kupi sve sto pozelim nije vazno da li je sminka ili nesto drugo....

ali sad ja skrenu s teme.... sto se tice mene vazno je za sve one cure koje se sminkaju jako vazno je pravilo da se ZNAS nasminkati onako kako pase tvom licu,kosi itd....jer ipak nije lijepo vidjeti neku curu sto izgleda kao klaun....