Jump to content
Sign in to follow this  
BeLaY

Le

Recommended Posts

smetajul vama ostalima oni lezeci policajci po carsiji sto su postavljeni, jel ima negdje van BiH da se postavljaju lezeci jaer ja se jos nisam susreo s njima???

Onaj u tatarima sto je postavljen stvarno nema smisla, ja jedno jutro krenuo na posao i nije ga bilo, i vracao se oko pola 3 ujutro nako umoran pospan puknem 80 km/h preko njega nisam ga vidio odmah mi guma ispirila i felga se iskrivila, gore fakat nema ni skole ni dijecice ni nista samo ravnica s par kuća....

Pa i ne postavljali lezece kad npr. mulci kraj moje kuce prolete 150kmh ni ne vidis kad prodju kraj tebe... hem sto je u blizini glavna cesta, hem sto je s druge strane velika krivina...

Neki dan, ne znam ko je, neki iz Puskara sa zutom golf I krenuo na glavnu cestu i pazi scene :D S jedne strane kamion s druge strane auto, a un hudnjak medju njih :D

lezeci policajci mi ne smetaju,a ima ih svugdje ne samo kod nas.
Kazes i sam pola 3 ujutro ti pospan umoran i kazes 80 km/h,vidis da trebaju ti objekti po cesti

[quote name='hacy' date='08 April 2010 - 22:06 ' timestamp='1270757173' post='369211']
lezeci policajci mi ne smetaju,a ima ih svugdje ne samo kod nas.
Kazes i sam pola 3 ujutro ti pospan umoran i kazes 80 km/h,vidis da trebaju ti objekti po cesti
[/quote]

pa nije bilo nigdje nikoga nekad se moglo i vise voziti onuda, prilicno sam normalno isao.....

a ni ovako nije neki problem, goni goni goni skripa stanes polako kulturno ides preko njega i onda

[quote name='BeLaY' date='08 April 2010 - 21:10 ' timestamp='1270757451' post='369216']
pa cekaj ljudi gone brzo vozim i ja, al za

[quote name='omg-It's-BaroN' date='08 April 2010 - 22:17 ' timestamp='1270757860' post='369220']
Ne znam nisam ni ja nikad vidio lezeceg osim u Bosni, ali opet ne mozes ti na svakom cosku imati policajce.

Nemojte voziti brzo pa nece biti ni lezecih
[/quote]
postavi radar pa kad uhvatis uhvatis, jbg dosta nam je ionako hvala Bogu nemamo nijedne rupe po carsiji jos njih nabili gdje se god moze...

Ima lezecih policajaca svugdje ne samo u BIH,a sto se mene tiče treba da ih ima jo

[quote name='BeLaY' date='08 April 2010 - 20:49 ' timestamp='1270756188' post='369198']
smetajul vama ostalima oni lezeci policajci po carsiji sto su postavljeni, jel ima negdje van BiH da se postavljaju lezeci jaer ja se jos nisam susreo s njima???

Onaj u tatarima sto je postavljen stvarno nema smisla, ja jedno jutro krenuo na posao i nije ga bilo, i vracao se oko pola 3 ujutro nako umoran pospan puknem [b]80 km/h[/b] preko njega nisam ga vidio odmah mi guma ispirila i felga se iskrivila, gore fakat nema ni skole ni dijecice ni nista samo ravnica s par kuća....
[/quote]
A kud ti nije tocak otp'o,

Gdje se jos po gradu vozi 80 km/h.

meni licno smetaju itekako,na nekim mjestim,npr gdje je skola neka ih trebaju,ali bas na nekim mjestima nema smisla,sto belay kaze radar fino i kome se isplati da placa kazne,mislim da je radar ucinkovitiji od lezeceg,ti kad gonis ni lezeci ti ne smeta a kazna kad dodje jednom dvaput bome kako smeta.pozzz

[quote name='razarac' date='09 April 2010 - 13:53 ' timestamp='1270813996' post='369279']
A kud ti nije tocak otp'o,

Gdje se jos po gradu vozi 80 km/h.
[/quote]
gonim ja to...... sta fali 2-3 ujutro nema macke po cesti kamoli sta drugo....

joj juce bio malo ugrijan asvalt kako zimske gume skiče kad se krene posle le

[quote name='tomahawk' date='10 April 2010 - 16:43 ' timestamp='1270910596' post='369420']
Skiče gume,daje

Pa nem anigdje zive duse, a neko izleti na cestu pa si oso u pm :)

Meni je najgore kad voze golfa keca pa prolete kraj kuce moje a auto se cuje ko da traktor vozi :D

lezeci policajci su potrebni a pogotovo u blizini skola jer kad budala nagari ne misli ocel satrat koje djete,hocel izletiti il sta,a djeca su takva nepredvidiva i treba polako.. :)

[quote name='BeLaY' date='10 April 2010 - 16:40 ' timestamp='1270914029' post='369423']
de ti zamisli ides cestom i pukne te cigla s krova i pogines......

Sudbina je sudbina.....
[/quote]
Nema to veze sa sudbinom, to se zove nesavjesnost i neodgovornost vozaca.