Jump to content
Sign in to follow this  
BaroN

HTZ 2010

Recommended Posts

Ajd sta cu vam ja nedati vi neg svoje. Normalno da ce najavljivati Metallicu kad dodje jednom u 10 godina u Hrvatsku, i nikad u Bosnu xD

A pjevaca kao sto su Hakala i Bojan imate pun qrac, samo upalite DM Sat pa cete vidjeti koncerte :) Vi mislite da njima placaju po 2000-3000 eura ... placaju qrac.. dobiju duplo, nekad i troduplo vise, za tri sata pjevanja

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 June 2010 - 19:27 ' timestamp='1275935279' post='378208']
Ajd sta cu vam ja nedati vi neg svoje. [b]Normalno da ce najavljivati Metallicu kad dodje jednom u 10 godina u Hrvatsku,[/b] i nikad u Bosnu xD

Bolje jednom u 10 godina kvalitet nego 10 godina sranja kvanitet .
[b]A pjevaca kao sto su Hakala i Bojan imate pun qrac, samo upalite DM Sat [/b]pa cete vidjeti koncerte :) Vi mislite da njima placaju po 2000-3000 eura ... placaju qrac.. dobiju duplo, nekad i troduplo vise, za tri sata pjevanja
[/quote]

Eto sve si rekao , svi su oni iz istiog djubra iznikli . Fino Barone , ajde sad nadji razglas kvalitetan , instrumente , prevoz , putne troskove , hranu , pice , mjesto koncerta ,bina itd...pa saberi i onda oduzmi , na kraju Bojan pjeva za 400-500 KM dok se podjeli s bandom . A jedna Metallica za jedan koncert zaradi za 1.5 vremena vise nego Bojani , Hakale za godinu dana .Jednostavna racunica ...

Izvini molim te, jel to sucajno Hakala placa? :) Uostalom, kad ti Dragana dodje u XL, njoj treba 500 maraka za troskove :D i dobije 15.000 maraka :D

Za razliku od Metallice koja je medjunarodni bend, i Hakale koji pjeva folk sto je lokana muzika i slusa ga maksimum 5 miliona ljudi, od kojih 2.5 miliona ne moze sebi priustiti odlazak na njegove koncerte, pokazuje koliko ti o tome razmisljas.

Uostalom oko cega se mi to prepiremo? Ti vasi rockeri u Bosni slabo zaradjuju za razliku od narodnjaka. Jednostavno ta muzika ovdje prolazi i vas par je ljubomorno na to...

Vi gledate folkere kao seljake, a folkeri vas gledaju kao ljude sa problemima

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 June 2010 - 20:06 ' timestamp='1275937614' post='378227']
Izvini molim te, jel to sucajno Hakala placa? :) Uostalom, kad ti Dragana dodje u XL, njoj treba 500 maraka za troskove :D i dobije 15.000 maraka :D

Za razliku od Metallice koja je medjunarodni bend, i Hakale koji pjeva folk sto je lokana muzika i slusa ga maksimum 5 miliona ljudi, od kojih 2.5 miliona ne moze sebi priustiti odlazak na njegove koncerte, pokazuje koliko ti o tome razmisljas.

Uostalom oko cega se mi to prepiremo? Ti vasi rockeri u Bosni slabo zaradjuju za razliku od narodnjaka. Jednostavno ta muzika ovdje prolazi i vas par je ljubomorno na to...

[b]Vi gledate folkere kao seljake[/b], a folkeri vas gledaju kao ljude sa problemima
[/quote]
ruku na srce i dragana je međunarodna pjevačica pjeva po bosni i srbiji ,hahahahha
ja na folkere ne gledam kao na seljake vec kako tekst jedne pjesme kaže "ljudi bez pameti"(bez uvrede) ...imam primjer.....a i kao sto znate turbo folk zaglupljuje......a ta dragana i mile na budalama zarađuju-to je moje mišljenje

Nego hajd da se mi vratimo temi :D

Kim Verson i Bojan Jambrosic ce najvjerovatnije snimiti duet neki, a to ce maloj biti njena druga originalna pjesma.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='08 June 2010 - 20:15 ' timestamp='1276024543' post='378392']
Nego hajd da se mi vratimo temi :D

Kim Verson i Bojan Jambrosic ce najvjerovatnije snimiti duet neki, a to ce maloj biti njena druga originalna pjesma.
[/quote]
a koja joj je prva orginalna pjesma?

Ona sto je pjevala u finalu. Ne mogu se sjetiti kako se zove. Uglavnom oni Foxovi naprave pjesmu i samo daju njima, i koje od njih dvoje pobjedi dobije tu pjesmu

[quote name='omg-It's-BaroN' date='09 June 2010 - 09:22 ' timestamp='1276068167' post='378502']
Ona sto je pjevala u finalu. Ne mogu se sjetiti kako se zove. Uglavnom oni Foxovi naprave pjesmu i samo daju njima, i koje od njih dvoje pobjedi dobije tu pjesmu
[/quote]

pjesma se zove Nevidiljivo blago....onako nije losa...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=eCy9oNI_BmA[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=eCy9oNI_BmA[/media]

E upravo ta :) Evo je

hahah pa tebi ne valja nista :D

more biti da je bolje da je vilibald pobjedio onda bi tebi sigurno valjala