Jump to content
_Gost1

Kad Ste Pogledali Dobar Film Zadnji Put?

Recommended Posts

Je super su svi ti filmovi, gledala sam ih i dobri su, ali vam preporucujem i da pogledate "Hitch - ljubavni terapeut" sad je u kinima, ja sam ga gledala u subotu i lud je do bola :lol:

Niko se nebi sjetio Amelie, genijalnog francuskog filma kojem je Nicija Zemlja uzela oskara ispred nosa. Neznam jel zasluzeno ali bilo mi je drago.

<{POST_SNAPBACK}>

Uistinu, gledao sam ga i bio odusevljen. Stavise, fasciniran... Dobar film.

Da stvarno, da li ima Bosanac koji nije pogledao: Nicija zemlja, Gori vatra, Ljeto u zlatnoj dolini itd...
Ti nasi filmovi su stvarno dobri, eto da i na to dam komentar.
Ima jedan nas film, stvarno je dobar ali se nesjecam kako se zove, uglavnom radi se o mladicu koji je otisao u Francusku da tamo predstavi neki svoj film ili tako nesto. Sjeca se svog vremena u Sarajevu kad su taj dio gdje on zivi Srbi okupirali, on je bio u logoru i morao je da kopa rovove i mezarluke ustvari grobnice. Dok je tako zakopavao ugledao je brata njegove djevojke, djecak od neki 10 godina i njega je morao da zakopa. Film je stvarno zalostan, najzalosnije je kad neki nas u tom logoru pocne da pjeva sevdalinku (koje se nesjecam bas kako treba) ide nekako: nit je sunce nit je mjesec vec je tamna noc (mozda je pogresno ali nesto slicno tome), cetnik tom tipu vice da cuti a on i dalje pjeva, da se covjek najezi. Ako je neko gledao i zna kako se zove film, bilo bi drago da napise. Cetnika cini mi se glumi Josip Pejakovic

Da stvarno, da li ima Bosanac koji nije pogledao: Nicija zemlja, Gori vatra, Ljeto u zlatnoj dolini itd...
Ti nasi filmovi su stvarno dobri, eto da i na to dam komentar.
Ima jedan nas film, stvarno je dobar ali se nesjecam kako se zove, uglavnom radi se o mladicu koji je otisao u Francusku da tamo predstavi neki svoj film ili tako nesto. Sjeca se svog vremena u Sarajevu kad su taj dio gdje on zivi Srbi okupirali, on je bio u logoru i morao je da kopa rovove i mezarluke ustvari grobnice. Dok je tako zakopavao ugledao je brata njegove djevojke, djecak od neki 10 godina i njega je morao da zakopa. Film je stvarno zalostan, najzalosnije je kad neki nas u tom logoru pocne da pjeva sevdalinku (koje se nesjecam bas kako treba) ide nekako: nit je sunce nit je mjesec vec je tamna noc (mozda je pogresno ali nesto slicno tome), cetnik tom tipu vice da cuti a on i dalje pjeva, da se covjek najezi. Ako je neko gledao i zna kako se zove film, bilo bi drago da napise. Cetnika cini mi se glumi Josip Pejakovic

<{POST_SNAPBACK}>

fil se zove remake a glavne uloge su ermin bravo i ermin sijamija....e.s.glumi ahmeda karagu koji je zivio za vrijeme drugog svjetskog rata i prozivljava razne strahote....a e.b. glumi njegova sina koji to isto prozivljava u ovom nasem ratu...pa se to sve preplice...moras se dobro udubiti da bi sve povezao...straha film ...gledala sam ga x puta ....stravicno je ono kada fol vode ih na kupanje a ubijaju ih ustvari ...bzzzzz da umres....a zalosno je ono kad oni francuzi ne znaju gdje je bih... <_<

hajte bok

:trava_smile::kiffer:B)

divlji_andjeo

ja nepamtim , mislim prije par mjeseci u kinu, sa Tom Kruzom, i onim taksistom, ja bio sa njegovu stranu moja cura protiv, pa sam je poslije odveo u mezarluke u 12 sati noci.

hehehhe

Zivot je lijep je dobar film ali i sindlerova lista je takode izvrstan film pa bi preporucio ko ga nije gledao da pogleda.
Ovi novije produkcije samo gledaju na profit daju dobre reklame ali kad ih pogledas nemoze biti gluplje.
Mada ja vise volim naucnufantastiku. ;)

Joj sjecate se Policijske akademije svi djelovi, sto jest jest al super su komedije bile...

Ima dobar film Ljetovanje sa lesevima horor/Komedija.Film je stvarno odvala ziva,preporucio bi da ga pogledate. :lol:

Joj sjecate se Policijske akademije svi djelovi, sto jest jest al super su komedije bile...

<{POST_SNAPBACK}>

hehe policijska akademija je super, sto put sam gledala i uvjek se nanovo opet svemu mogu danima smijati.. :lol:

mislim da sad u subotu ili nedelju.. neznam ni ja kad sam bila u kino KRUG 2! straha film.. ;)

Zadnji dobar film koji sam pogledao bio je "Fredy vs. Jason" i "13-ti ratnik" a od domacih je sigurno "Mrtav' ladan" najboji.

13 Ratnik je filmcina. Posebno mi se svidja onaj odnos izmedju glavnog lika, koji je musliman, i ostalih, koji su pagani.

"Lo there do I see my father. Lo there do I see my mother, my sisters, and my brothers. Lo there do I see the line of my people, back to the beginning. Lo they do call me. They bid me take my place among them in the Halls of Valhalla. Where the brave, may live forever."

odlican film nema sta :P
inace takva tematika mi sve svidja, ai i vrijeme radnje(macevi, strijele 0_o)
zakon

pozdrav

Isto je kod mene. Samo nema bas puno slicnih filmova, ovi novije produkcije tipa Alexander, Kraljevstvo Nebesko su jako losi. Kralj Arthur se donekle mogao gledati...

hw ljudi gledao sam neki dan film odvala
zove se 7 zwerge tj,
sedam patuljaka
ma straha

hw ljudi gledao sam neki dan film odvala
zove se 7 zwerge tj,
sedam patuljaka
ma straha

<{POST_SNAPBACK}>

haha taj film jer super :lol: sa otto walkes..

13 Ratnik je filmcina. Posebno mi se svidja onaj odnos izmedju glavnog lika, koji je musliman, i ostalih, koji su pagani.

"Lo there do I see my father. Lo there do I see my mother, my sisters, and my brothers. Lo there do I see the line of my people, back to the beginning. Lo they do call me. They bid me take my place among them in the Halls of Valhalla. Where the brave, may live forever."

<{POST_SNAPBACK}>

i ja sam gledala 13. ratnik ma super film nema sta rec.. :rolleyes:

ja cu opet po LoTR ... za one koji nisu citali !

LoTR je najjjBolji film do sada u svjetskoj produkciji ... i titanic je dobar !
Ova dva filma sam pogledao cirka 8-9 puta ... i jos sada, kad nadjem slobodnog vremena, gledam ga !

ja  cu opet po LoTR ...  za one koji nisu citali ! 

LoTR je najjjBolji film do  sada  u svjetskoj produkciji ...  i titanic je dobar !
Ova  dva filma  sam pogledao  cirka  8-9 puta ... i jos sada, kad  nadjem slobodnog vremena, gledam ga  !

<{POST_SNAPBACK}>

titanic meni tako ide na zivce, gledala sam ga vec 7 puta, mrzim onu Kate winslet..

Titanic je odlican film, 11 oskara iz 12 nominacija mislim. Svaka cast Cameronu na genijalnom filmu...

A LOTR sto vise gledam sve vise nalazim ispada. Vizuelno film je fantastican, zvuk je zakon, samo nepotrebno odvajanje od knjige ga usra. Neki likovi su jako lose uradjeni, apeliram na Gimlija i Faramira, Denethor je isto ispao nekakav ludjak (tu je redatelj Jackson morao staviti scenu u kojoj se vidi da Denethor ima Palantir, koji je glavni razlog njegovog ludila - ali scene nema). Od ovih glavnih likova Legolas se previse istice, izgleda daleko nadmocniji u usporedbi sa drugima (kad vidim onu scenu u drugom djelu kad silazi niz stepenice skejtajuci na onom stitu dodje mi da razbijem monitor). Nevidim razlog ni Jacksonovog forsiranja scena Aragorna i Eowyn, Eowyn na kraju ispada jeftina kurva kad je Faramir pokupi (izuzev u produzenoj verziji filma). Ima toga jos...

Da je najbolji film "svjetske" produkcije - nije. Postoje filmovi koji su daleko vise doprinjeli razvoju filmske umjetnosti od LOTR-a.

ma daj nosite titanic pa to je samo da se covjek isplace i nista drugo samo gubljenje vremena jer previse traje
i tako
ako niste pogledajte novi folm
u austriji je vec u kunima u u bih ima sigurno pirat
zove se ERKAN I STEFAN
sigurno najveca njem.komedija svih vremena