Jump to content
[-A-D-E-M-]

Malonogometna liga Cazin.net

Recommended Posts

Interesantno...

10 ekipa forumasa sigurno nije moguce naci :D ali imaju forumasi sigurno kolege :D

CAzinet vec ima termin u medresinoj dvorani i igraju se termini, samo tu dodju dvije ekipe :D da imam kondicije, i ja bi igrao :D

[quote name='blagajnik' date='12 March 2010 - 13:08 ' timestamp='1268395738' post='364934']
propali projekat....treba izmisliti nesto svoje, a ne kopirati odmah biscane!
[/quote]

Ma kopiranje pa kopiranje, ako uspije bice jos bolje, samo ja mislim da mi nemamo dovoljno forumasa koji su ZA ovakvo nesto. Bolje je da dolazite onda na nedjeljne termine...

mislim da smo mi davno vec uveli forumski nogomet ... gdje se igra nogomet ... samo smo zbog hladnoce prekinuli igrati ...

a liga izuskuje mlao vise toga ... prvo ekipa ... pa zatim sudija i svega neceg ...

a ovo sto smo imali do sada u mederesi dvorane je dobro samo se trebamo vise aktivirati i vise nas dolaziti i ako bude vise ekipa igrati na vrijeme da pobjednik ostaje ...

[quote name='lucky' date='12 March 2010 - 19:03 ' timestamp='1268417025' post='365001']
mislim da smo mi davno vec uveli forumski nogomet ... gdje se igra nogomet ... samo smo zbog hladnoce prekinuli igrati ...

a liga izuskuje mlao vise toga ... prvo ekipa ... pa zatim sudija i svega neceg ...

[b]a ovo sto smo imali do sada u mederesi dvorane je dobro samo se trebamo vise aktivirati i vise nas dolaziti[/b] i ako bude vise ekipa igrati na vrijeme da pobjednik ostaje ...
[/quote]
a jel to ima termin u medresi ,,,ako ima de mi napi

[quote name='Fehim Merdanovic' date='12 March 2010 - 20:38 ' timestamp='1268422700' post='365016']
a jel to ima termin u medresi ,,,ako ima de mi napi

na ovoj temi se dogovara oko termina i na njoj se moze saznati vrijeme odrzavanja termina ... http://forum.cazin.net/index.php?showtopic=11432&st=1800&gopid=365019&#entry365019
pa bom bujrum ...

Pa iziskuje malo vise posla,ali nista previse posla i moze se to dobro organizovati 7-8 ekipa nije problem iskupiti,nije ni cudno sto je mrtav i forum i grad,kad se svaka ideja oko koje se treba potruditi osuđuje. Lijepo je to sto se igra i sve,ali bi zanimljivije bilo kad bi bila neka liga...

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='12 March 2010 - 20:31 ' timestamp='1268429465' post='365035']
Pa iziskuje malo vise posla,ali nista previse posla i moze se to dobro organizovati 7-8 ekipa nije problem iskupiti,nije ni cudno sto je mrtav i forum i grad,kad se svaka ideja oko koje se treba potruditi osuđuje. Lijepo je to sto se igra i sve,ali bi zanimljivije bilo kad bi bila neka liga...
[/quote]
Hajmo probati nesto napraviti.. Npr staviti da u ekipi moras imati bar 3 igraca s foruma od toga da npr bar dvojica moraju konstantno igrati uglavnom skontati da to sto vise priblizimo forumu i da u ekipi moze biti igraca mimo foruma jer sumnjam da bez igraca mimo foruma mozemo ista organizovati!

[quote name='safet susic' date='12 March 2010 - 23:27 ' timestamp='1268432831' post='365048']
Hajmo probati nesto napraviti.. Npr staviti da u ekipi moras imati bar 3 igraca s foruma od toga da npr bar dvojica moraju konstantno igrati uglavnom skontati da to sto vise priblizimo forumu i da u ekipi moze biti igraca mimo foruma jer sumnjam da bez igraca mimo foruma mozemo ista organizovati!
[/quote]
Kapiten mora biti s foruma ;)
Stvarno dobra ideja,to bi bas bilo fora,pogotovo kad dodju ljepsi dani,pa kad se bude moglo izaci i npr.na Alinac.Uglavnom,ja sam isto za,valjda ne bi trebao biti toliki problem napraviti 4-5 ekipa za pocetak,a za dalje cemo vidjeti. You'll never walk alone :icon_cheesygrin:

[quote name='safet susic' date='12 March 2010 - 23:44 ' timestamp='1268433895' post='365052']
Ljudi ideja je super i mislim da bi bilo jako zanimljivo.. Ako nista dajte da se potrudimo oko ovog!
[/quote]

CAZINJANIN mozes li ti napraviti jednu ekipu od 5 igraca da imaju bar 2 forumasa, mi cemo napraviti dvije, u jednoj ja i safet susic i nacemo jos 3,u drugoj keran i dinko i nadju 3,eto to su vec 3 ekipe,ovo uzimam samo primjer,nemora biti ovako,al da sve budu momci nasi,da se neide u neku profesionalnost,da se dovode ibricic,sabic i.... hehehehehe

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='12 March 2010 - 21:53 ' timestamp='1268434436' post='365055']
CAZINJANIN mozes li ti napraviti jednu ekipu od 5 igraca da imaju bar 2 forumasa, mi cemo napraviti dvije, u jednoj ja i safet susic i nacemo jos 3,u drugoj keran i dinko i nadju 3,eto to su vec 3 ekipe,ovo uzimam samo primjer,nemora biti ovako,al da sve budu momci nasi,da se neide u neku profesionalnost,da se dovode ibricic,sabic i.... hehehehehe
[/quote]
Ma treba da nam najmanje bude bitno ko ce pobjediti...

Znaci moglo bi ovako!?

1. Keran, Dinko..
2.Cazinjanin,Lucky..
3.Adem, Safet Susic..

Hajmo dalje ;)

evo i ja se javljam :D.. dolaze topliji dani pa se sad moze sigrati, racunajte i na mene :icon_cheesygrin:

a gdje sam ja..hehe..i mene racunajte..ja ionako vec cekam kad ce eno javiti da je dog.termin koji smo izgubili zbog hladnoca..
armine mene racunaj u ekipu..nasa stara ekipa..:D

1. Keran, Dinko..
2.Cazinjanin,Lucky..
3.Adem, Safet Susic..
4.PC_Doctore i eXorcist
5.j-a-s-k-o ?

Imola, rime.d dali onu mogu u jednu ekipu, dali su zainteresovani???

Daj ko bi jos igrao????

Da je napraviti bar 6 ekipa po dva igraca s foruma i dovode sebi jos trojicu s tim da u ekipi moze biti samo jedan koji aktivno igra bilo gdje!?