Jump to content
Slatkica_111

Sta Mislite O One Night Stands??

Recommended Posts

ja mislim da je to sad vise normalnost bar ovdje gdje ja zivim svako svakim....  :D  i niko nema nikakvi problema

<{POST_SNAPBACK}>

ehh da mi je ondak dodji do tog mjesta da vidim kako to ide kad svak svakog :P

Kada se pruzi prilika super je, mada je zadnji put bilo katastrofalno  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Na sta si naletio??? Igit git

Sad mi misli neke proradise, ulovis nekog tipa, mislis bise noc godine, ma sex dozivljaj, a on neki tusko, dole neobrijan. Bljak bljak. Pa to kupujes macku u vreci i nikad neznas sta te ceka. meni je to nekako, sta znam. I odkud znam da su nam iste zelje i pozude. I da to naisti nacin volim. Hajd neka afrea pa tu se i da upozant.. :rolleyes: :rolleyes:

Ma nisam ja bas zato toliko..al npr ako nemas parntera i sam/a si..odes u disko,pogledi gore dole..onda nemam nish protiv one night stands,al ipak i tu imam granice..

Mene bi vise zanimalo, sta mu reci poslije svega!!! A joj kakvi su to osjecaji. Podijeliti toliku dozu initimnosti sa strancem! Ipak je sex nesto jako jako......
I kako reagovati kad ga drugi put sretnes slucajno?? Imal tu stida, neznam... Pisite vi sto se to prosli!

ja sam protiv toga.sta imas od tih one night stands??samo zabavu i nista drugo.a sta ako se partner ili partnerica za stvarno zaljubila u tebe.sta onda??

Na sta si naletio??? Igit git

Cura je bila san, majke mi. Ali, sto se tice higijene strasno, jednostavno strasno.

A sto je najgore ja to nisam osjetio u Autu, nego kada sam izasao iz Auta. Htio sam ponovo u kafic, ali nije bilo sanse, morao sam odma u stan na tusiranje.

ehh da mi je ondak dodji do tog mjesta da vidim kako to ide kad svak svakog :P

<{POST_SNAPBACK}>

pa ajde ajde, ovo ti je SEX-TOURISMUS puhr :D :lol:

Cura je bila san, majke mi. Ali, sto se tice higijene strasno, jednostavno strasno.

A sto je najgore ja to nisam osjetio u Autu, nego kada sam izasao iz Auta. Htio sam ponovo u kafic, ali nije bilo sanse, morao sam odma u stan na tusiranje.

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mislim da osobe koje mogu imati one night stand nemaju postovanja prema sebi i nikad nebi mogla biti s takom osobom...sada imamo dezize i ako je jednu nos s tobom mos zamisliti s koliko ih je bila/bio????Mislim to je greska sex bi trebao biti nesto vise i bolje. I mislim da nema sanse da sex moze biti dobar ako neznas to osobu i nemas neke osjecaje prema toj osobu...ja nebi nikad tako nesto uradila ali ako neko moze nemam nista protiv toga njihov zivot i oni ce morati zivjeti s tim. :frusty:

girly82 a tko prica direktno o sex-u?? mozes imati ti i one night stand bez sexa ..nije bitno da se ode do kraja ..mada ne zagovaram ni sama to..ali kazem da nije sad to da se ide do kraja bas..

Ja mislim da osobe koje mogu imati one night stand nemaju postovanja prema sebi i nikad nebi mogla biti s takom osobom...sada imamo dezize i ako je jednu nos s tobom mos zamisliti s koliko ih je bila/bio????Mislim to je greska sex bi trebao biti nesto vise i bolje. I mislim da nema sanse da sex moze biti dobar ako neznas to osobu i nemas neke osjecaje prema toj osobu...ja nebi nikad tako nesto uradila ali ako neko moze nemam nista protiv toga njihov zivot i oni ce morati zivjeti s tim.  :frusty:

<{POST_SNAPBACK}>

NIKAD NERECI NIKAD !!!!! :lol: :lol:

hm..to je bezeze.. Da bi bio s nekim moras ga makar poznavati ili biti u dubljem kontaktu.
Ne podavati se svatkom c c c c...
Danas je decku dovoljno da vidi curu u mini suknjici. A to kod nas nije prikladno ako se tak oblacis ti si za "nekog" u nekom drugom svjetlu se predstavljas.
Naravno da se ne osvrceno konkretno na odnos, al' sve to vodi do tog. Ako je cura dovoljno pametna morat ce staviti gracnicu negdje.
Ako se ode u disco prikladno se ponasaj, ,meni je bezvezno kada vidim djevojku s cigaretom ili alkoholnim picem. Jedno je decko ali cura, ona treba bitzi primjer svemu a ne u takvu se smislu predstavljati.
One night stand nije nix !!! Nikad se nisam nasla u takvoj situaciji hvala bogu niti hocu. Ako te netko zanima kreni s njim, a ne za o.n. c c c c!
U zivotu ne treba slushati ono..."sto prozivis danas neces sutra"... mnogo se stvari desi danas a sutra se opovrgnu. Bile loshe ili dobre...
Svatko drugovacije razmislja i treba postovati svacije misljenje, nadam se da nisam nekog uvrijedila mozda je djelovalo grubo od mene .... :unsure:
Pazite sta radite, danas je lahko svakog smotati na sitne ciKa-caKe, a uvijek se nadju naivne osobe...

Ciao Cmokaa :wub:

Ljuta ina i adela..procitajte komentar od eci peci pec..jer je dobro napisala..nikad ne reci nikad. a ina ne mora znaciti da ti je one night stands sa skroz nepoznatom osobom?? halo pa mozes biti vako s kim kog znas iz vidjena il prijatelj il to..ko je rekao da otu osobu ne moras znati..

Procitala sam Missi ali sta vrijedi(neznam engleski)

<{POST_SNAPBACK}>

Ovdje niko nepise engleski!! Neznam ga ni ja bona..

Ja sam jedne prilike cula jednu poslavicu, mislim da pase uz ovu temu. Poslavica je:

NEMA KOBILE DA U STRANI NESTANE
A NI ZENE DA U ZGODI NEDADNE

zato cure nijedna od nas nemoze reci nikad nikad. sve su to momenti trenutci i onda nema nazad vise...
I ove cure sto pisu nikad nikad neznam kako mogo u to biti sigurne!